Nie jesteś zalogowany.

???

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 05.03.2009, 14:14

???

Dla nowych graczy:
Możecie w tą grę grać jeśli macie kase na PREMIUM bo ja grałem było fajnie i wogule no i przeszłem do starożytności i co widzę??
Miałem już nawet armię(na początku) i została zjechana.
Dobra kit w to stwierdziłem że ten raz to odbuduję przez te 8h. wojo ale po jakimś czasie znowu zostałem zjechany i co widzę ??
14h budowania wojo więc poprostu twierdzę że tu niemają gracze równych szans a autorzy mogli by spojrzeć na [ciach] i dopiero brać się za fajne gry.
Takie skiepszczenie takiej fajnej gry?? :cursing:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (05.03.2009, 14:33)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 05.03.2009, 14:44

Przestań się żalić. Odbudowa armii jest relatywnie krótka w stosunku do niektórych bardzo popularnych gier. Po za tym są możliwości ochrony własnej armii i totalnie nie są powiązane z premium :). Myślałeś, że jak postawisz w stolicy 400 procarzy to cię nic nie ruszy, a tu wpadł koleś z 800 piechurami, wygrał lepszy to wszystko :). Jak masz problem ze stawianiem procarzy to mogłeś się nastawić na hopków =.=.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 05.03.2009, 15:23

No może i ale co powiesz na ograniczenie do 5 jednostek na raz ??

4

Thursday, 05.03.2009, 15:30

haha

Teraz to ci Wupas pojechał :P
Gram pod innym nickiem

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 05.03.2009, 15:31

Przecież prawda ??
Czy coś się zmieniło ??

6

Thursday, 05.03.2009, 15:35

Trzeba być niezłym twardzielem, żeby grać w TE bez premium. Ja bym dał sobie spokój. Ale jeden sms za 10 zł na miesiąc to nie tak dużo. Gadam mniej, więc rachunki mam takie same ^^

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 05.03.2009, 15:37

No ale mi się niechce w to kasy niewiadomo ile wrzucać skoro pewnie za jakiś rok się w*urwiem i przestanę grać :(
Przecież można znieść limit na jednostki :S

8

Thursday, 05.03.2009, 15:41

A ja uważam, że komunikacją miejską jeździ się strasznie niewygodnie :P
Ale samochód i benzyna są takie drogie. Samochody powinny być za 100 zł, a benzyna po 1gr/litr :P

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 05.03.2009, 15:43

K*rwa niemam jeszcze nawet 16 i niemam stałych dochodów :cursing:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 05.03.2009, 15:43

Skoro nie chcesz kasy dawać to akceptuj te drobne niedogodności. Rozumiem, że przyzwyczaiłeś się do szybkości budowania, kolejkowania itd. ale skoro już tego nie masz to nie powód, żeby od razu mówić o skiepszczonej grze;)
A skoro jesteśmy przy premium to w większości gier z tą opcją gracze bez premium są do tyłu. Więc tutaj to nie jest wyjątek.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 05.03.2009, 15:45

No i właśnie dlatego coraz więcej was osób opuszcza haha

12

Thursday, 05.03.2009, 15:46

K*rwa niemam jeszcze nawet 16 i niemam stałych dochodów :cursing:


To może zacznij się przyzwyczajać, że w życiu tak jest, że na wszystko nas nie stać ;)
Ja bym na przykład chciała Audi TT :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 05.03.2009, 15:48

Cytat wypowiedzi "Wupas"

No i właśnie dlatego coraz więcej was osób opuszcza haha

Tylko tacy jęczący jak Ty;) A tak poważnie... premium to dobrowolna opłata i przywileje uzyskiwane są adekwatne do kosztów. Bez premium da się grać tylko jest to dużo trudniejsze.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 05.03.2009, 15:48

Kurde ale to mogliby znieść(limit) najwyżej żeby PREMIUM mieli np. 6 kolejkowania i bezlimitu budowli a bez premium to.
Z takim podejściem to ta gra długo niepociągnie.

15

Thursday, 05.03.2009, 15:48

Nie uwierzę że rodzice nie dają Ci dziesięciu złotych miesięcznie. Kwestia priorytetów - za coś zapłacisz to nie będziesz mieć na co innego. Co z tego że ja mam stosunkowo stałe dochody (strumyczek pieniedzy z domu wciąż płynie, choć usychać zaczyna, a roboty chwilowo brak), skoro muszę za to opłacić akademik, wyżywić się, wziąć dziewczynę do kina i pójść na piwo z kolegami? Ale odpuszcze sobie dwa piwa albo dwa obiady i już mam na opłacenie premium. Rezygnuję z jednej przyjemności dla innej i się da.
Wole to że Premium ułatwia interfejs gry niż gdyby za kase jakiś bogaty gnojek kupował sobie np surowce. Bo w ten sposób płacę tyle samo co ktoś inny ale też udogodnienie mam takie samo, a nie że on zapłaci dziesięc razy tyle bo go stać, a mnie potem rozjedzie, bo miał bogatego tatę.
A z drugiej strony Premium MUSI być czymś czego ludzie będą potrzebować, bo inaczej mało kto by je kupował - a twórcy gry też muszą i servery opłacić i jeszcze jakąś nagrodę za robotę którą odwalają dostać. A może wolał byś żeby co kliknięci trzy strony z reklamami Ci się otwierały?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 05.03.2009, 15:51

Ale i tak ja niejestem takim ____ żeby płacić za granie w gry online dla mnie to śmieszne a zobaczymy za jakieś 2 lata czy ta gra będzie nadal działała (może będzie 500 graczy)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 05.03.2009, 15:52

To popatrz na BW :P premium też tam jest... a jakoś ludzie grają.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 05.03.2009, 15:54

BW inna bajka tam PREMIUM specjalnie niepotrzebne popatrzcie na [ciach] PREMIUMY niemają jakiś super udogodnień i ile ta gra funkcjonuje i na dodatek się rozwija.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (05.03.2009, 17:06)


19

Thursday, 05.03.2009, 15:54

Wiesz, o [ciach - autocenzura ;)] też mówili że za rok nikt w to nie będzie grać. A jakoś ludzie grają, i to coraz więcej. Mimo że kosztuje dużo więcej niż premiumka tutaj.
Nie jesteś takim ____? No kurcze, to ja nie będę takim ____ żeby płacić za piwo w knajpie, skoro mogę sobie pod sklepem wypić. A w ogóle to po co kupować piwo? Nic z tego człowiek nie ma, ale ____ ze mnie że je kupowałem! Ew lepiej ukraść, wtedy sprawiedliwie będzie, ja nie zapłacę a będę mieć! ;D
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany
  • "Wupas" started this thread

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 05.03.2009, 15:55

Ale ja poprostu niemam zamiaru wyrzucać kasy w błoto.