Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] coś się chrzani

1

Friday, 06.03.2009, 08:04

coś się chrzani

Chcę anulować budowę. Przekierowuje mnie na taką stronę:
http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=villag…&cancel=3121543
Ale ekran jest pusty, ładowanie napisało że zakończone. Gdy odświeżam, wyskakuje 400 - Bad Request,gdy cofam, wracam normalnie do gry i mogę zrobić wszystko z wyjątkiem anulowania tej budowy...

Nowy symptom - cokolwiek klikam wyskakuje 501 - Not Implemented.

Po wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym problem zniknął.

Moje ID 27051

edit: problem zniknął ale wrócił, i tak już kilka razy

edit: znowu, na dodatek uniemożliwia grę, nie mogę anulować budowy budynku - gdy klikam anuluj zaczyna mielić, mielić, mielić... a potem pusta strona, po przeładowaniu 400 - Bad request. Można prosić o pomoc? Problem zgłaszałem już rano i nikt nie zainterweniował. Więc nie piszcie mi że piątek wieczór i cały weekend tak będzie.

Mogę przeglądać wioski, stawiać budynki, ale gdy próbuję anulować tą budowę - wtedy taki klops
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (06.03.2009, 22:03)


2

Friday, 06.03.2009, 22:24

Masz coś podobnego z tym komunikatem 501 jak ja z błędem wypraw.

Nie wiem czy to będzie u Ciebie możliwe, ale po wduszeniu przycisku jaki chcesz i zobaczeniu tego komunikatu 501 spróbuj wcisnąć wstecz. Wtedy odświeży stronę i wykona akcję.
Takie coś pomogło z wyprawami, a jak będzie tu nie wiem.

3

Friday, 06.03.2009, 22:38

Rzecz w tym że mogę cofnąć, ale nie wykonuje akcji. anuluj -> pusta strona -> odświerz -> błąd -> cofnij -> stan wyjściowy
I mogę tak do usr**ej śmierci. :|

Tu akurat znalazłem furtkę. Jak byłem na widoku wioski - kopalnie - to nie mogłem anulować budynków (które były z widoku wioski odpalone). Wszedłem na widok wioski i udało mi się je wyłączyć. Ale teraz dla odmiany nie mogę kasować listów klikając usuń pod listem (efekt jak wcześniej), a za to muszę cofnąć się do listy, zaznaczyć list i usunąć zaznaczone...

Sory, ale w tej grze chyba nie chodzi o to by znaleźć kombinację ruchów która pozwoli wykonać pożądaną akcję. :P

info: mozilla 3.0.4, system Vista, do niedawna nie zauważałem takich problemów, z biegiem czasu coraz więcej. Inne strony i wszelkie oprócz "chwilowo się bugującej akcji" strony TE ładują się błyskawicznie.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 10.03.2009, 11:10

FF ma jakiegoś dziwnego buga, w wyniku którego okazyjnie wysyła w nagłówku pola formularzy poprzedzone znakiem nowej linii, do tej pory nie udało nam się ustalić czemu tak się dzieje. Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie najnowszą wersję 3.0.7
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker