Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.03.2009, 11:33

obleg na zamiane armia ginie

Mam pytanie, nie wiem czy to bug czy nie bug w kazdym razie wydaje sie to bez sensu..

Mam wioske nazwijmy ja A z ktorej pochodzi armia. Armia stacjonuje w wiosce B. Nagle ktos oblega moja wioske A na zamiane, ale ja nie chce z nim walczyc (bo wiem ze nie dam mu rady) wiec zostawiam wioske armie w wiosce B. Konczy sie obleg dochodzi do zamiany i okazuje sie z moja armia w wioski A (ktora stala w B) zniknela!!! wtf?

Moje id 19697
zapomnialem powiedziec ze server to Mezopotamia

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (09.03.2009, 08:27)


2

Saturday, 07.03.2009, 11:41

pewnie dlatego że boh i armia byli przypisani do tej wioski obleganej i gdy ją wróg przejął zginęli ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

3

Saturday, 07.03.2009, 11:51

Ale to troche bez sensu, przeciez nie odbyla sie zadna walka... Poza tym moglbym chciec ja zalozyc potem oblega ta armia i dolaczyc druga zeby moc wygrac walke...

4

Saturday, 07.03.2009, 12:12

tylko jak chciales utrzymywac jednostki, skoro wioska z ktorej pochodza nie nalezy do ciebie?
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

5

Saturday, 07.03.2009, 12:37

przeciez to byl obleg na zamiane... Swoja wioske stracilem ale dostalem wioske atakujacego...

6

Saturday, 07.03.2009, 13:05

no a twoi wojowie nie dostali z tej wioski konserw i poumierali ;) a w nowej wiosce nie wiedzieli że trzeba te konserwy wysłać i tyle :thumbup:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 07.03.2009, 13:47

zasada jest taka, że jednostki z wioski A są do niej przypisani. jeśli zniszczysz lub stracisz tą wioskę w jakikolwiek sposób armia po prostu znika. nie jest powiedziane , że armia ginie. armia tracąć swoją wioskę idzie w tak zwaną rozsypkę. rozchodzi się na 4 strony świata i tyle. szukają sobie innego Pana.

ponad to wyobraz sobie , ze armia z wioski A miała tam naprzykład swoje domy, zony, dzieci. ktoś przejął twoją wioskę i wziął wszystkich w jasyr. tobie oddał wioskę z samymi budynkami, pustą, bez kobiet. siedziałbyś tam sam?? ja nie. poszedłbym gdzieś i tyle:P
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

8

Saturday, 07.03.2009, 13:48

no a twoi wojowie nie dostali z tej wioski konserw i poumierali ;) a w nowej wiosce nie wiedzieli że trzeba te konserwy wysłać i tyle :thumbup:
Troche naciagane wyjasnienie 8)

9

Monday, 09.03.2009, 08:28

Tak ma być :)