Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.03.2009, 11:50

Nie moge zrobic technologi

Witam. Jestem ze swiata T1 i mam problem ze zrobeniem technologi "Falanga", mam surowce i rozbudowane odpowiednio budynki, ale ciagle pokazuje "Brak surowcow" inne technologie moge rozwinac ale ta nie chce sie ruszyc. Prosze o pomoc :(

2

Sunday, 08.03.2009, 14:07

Sprawdz proszę czy przy danej technologii wszystkie wymagane poziomy budynków i surowców sa zaznaczone na biało. Bo musisz mieć wymagane surowce i budynki w tej wiosce w której zamierzasz to wynajdować. Ponad to mozna opracowywac tylko jedna technologie na wioskę w danym czasie. Jak oba powyższe warunki masz spełnione a mimo to nie działa podaj swoje id bo to jest błąd. Najlepiej też dołącz screena.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 08.03.2009, 14:51

Słabo widać na tym obrazku bo zaznaczony jest ale powinno na nim być a nie widze że falanga kosztuje też 2000 kamieni>TU>.
//Przyglądając się temu screenowi na tarczę spiżową widać iż nie masz wymaganej ilości kamieni.Pytanie czemu nie widać że potrzeba te 2000 kamieni? oraz czy używasz explorera, że te potrzebne surowce są ułożone w lini pionowej a nie obok siebie.
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "rumi" (08.03.2009, 15:15)


5

Sunday, 08.03.2009, 15:13

ewiedziałem ze potrzeba jeszcze 2000 kamieni na obu wioskach wyswietla sie tylko drewno i braz zobacze z kamieniami czy pojdzie

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 08.03.2009, 17:05

otwórz w firefoxie, pod IE nie widać wymaganych surowców.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 08.03.2009, 23:48

Z obrazka: Falanga wymaga 2k kryształów, których nie posiadasz (oceniając po technologiach obok nie masz nawet 1k). Skorzystaj z innej przeglądarki np. fire fox, nie cofaj się do epoki kamienia łupanego z Internet Explorerem :P

//zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Monday, 09.03.2009, 08:32

Polecam zainstalowanie FireFoxa :)
Nie tylko TE, ale również cała reszta stron WWW okaże się nagle piękniejsza :)
http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/