Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.03.2009, 12:52

Usuwanie opuszczonych nierozwiniętych wiosek z mapy

Jak chcesz, to mnie zbanuj. Kiedyś dostałem warn za archeologię, jak napisałem w takim starym wątku. Teraz za multi ?(

A to zamknięcie wątku od tak, to zwykły brak szacunku. Wiem, że działa system usuwania nieaktywnych kont. Ale na zupełnie innych zasadach niż ja sugeruję. Najlepiej napisać coś i nie dać możliwości odpowiedzi :thumbdown:

Nie padł żaden argument za obecnym rozwiązaniem. Mamy dogmat "tak jest i tyle". Zaczynam się zastanawiać, czy wiecie w ogóle, do czego służy forum. To miejsce do dyskusji. A w dyskusji używa się argumentów. Widać, że jak ktoś ma władzę, to ma innych w d*** i wydaje mu się, że może rozmówców spławiać kiedy i jak mu się podoba.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 08.03.2009, 21:59

Bana dostaniesz jak będziesz miał 4 Ostrzeżenia a nie Upomnienia;) Jak chcesz coś dodać a nikt nie napisał nic po Tobie to edytuj post a nie pisz nowego. To jest multipost;)

Zamykanie wątku to nie brak szacunku... brakiem szacunku jest zakładanie drugiego takiego samego. Odpowiedź została Ci udzielona ale Ty to zignorowałeś.

Twoja propozycja była już dyskutowana i jak widzisz nie przeszła. Sam podałeś link do tej dyskusji i wydaje mi się, że nawet go nie przeczytałeś skoro dalej piszesz na ten temat.

//Ten wątek również zostaje zamknięty.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)