Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.03.2009, 18:04

Szukam KLANU!!!

Mam 28000 pkt zaraz będę miał 30 tysięcy pkt bo rozbuduje mi się zaraz totem na 16. Ale mniejsza o to. Szukam klanu jestem prawie w starożytności muszę pokonać tylko dwóch wodzów. Chciałbym dołączyć do jakiegoś mocnego i doświadczonego klanu ponieważ chciałbym się uczyć od leprzych i mądrzejszych oraz potrzebuje ochronki w dalszych epokach. Jeśli ktoś by chciał mnie przyjąć niech napisze tu na forum ;];]

PS. Jestem z Mezopotamii

Pozdrawiam

Driver :D

Początkujący

Postów: 12

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 08.03.2009, 21:52

podaj mi namiary na swoja wioskę na PW to sprawdzę czy nie jesteś za daleko od wiosek klanu....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audi bogiem
Prędkość nałogiem
Turbo marzeniem
Quattro pragnieniem


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3

Wednesday, 11.03.2009, 23:03

Jesli jestes zainteresowany to zloz podanie do Akademi WU-TANG CLAN Pozdrawiam
WRÓCIŁEM:)