Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 08.03.2009, 21:41

niemozliwosc zalogowania po probie zalozenia wiochy

Sytuacja wygladala nastepujaco. Wyslalem osadnika razem z hero i armia i surowcami w celu zalozenia wioski. Armia dotarla na miejsce a ja mialem w tym czasie otwarta zakladke pokazujaca stan wojska. Pojawila sie opcja zakoncz. Kliknalem w nia. Nastapilo automatyczne wylogowanie i nie mooge sie zalogowac. Tzn. po wpisaniu loginu i hasla strona startowa sie odswieza i nic.... Znajomi sprawidzili ze moje konto istnieje tylko nie ma zaktywowanej wioski. Mowa o T2 Jukatan. Jezeli chodzi o ID to nie pamietam (no chyba ze jest to ta ostatnia cyfra w linku do klikniecia dla znajomych w celu uzyskania surowcow, jest to 23 - jezeli chodzi o inna dana to nie mam z oczywistych powodow mozliwosci sprawdzenia).

ps: dodam tylko ze na te same passy na mezopotamie loguje se bez problemow


plzzzz help ;(

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (09.03.2009, 11:56)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 08.03.2009, 21:54

ID odnajdziesz w zakładce premium: http://t1.czaswojny.interia.pl/?a=premium

Spróbuj usunąć ciasteczka i przeczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

Edit: http://t2.czaswojny.interia.pl/?a=premium tu masz do T2;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (08.03.2009, 22:11)


3

Sunday, 08.03.2009, 22:09

ID: 28448 ale jest to ID z T1, problem nastapil na t2 gdzie nie mam mozliwosci dostania sie na konto... to tak na szybko zaraz sie za ciasteczka zabiore

edit: ok sprawdzilem ID to ostatnia liczba w linku wiec na T2 to ID: 23 (na pewno dobrze pamietam :) ) niestety usuniecie pamieci i cookisow polaczone z restartem ff i zmiana ip nie pomoglo, problem chyba nie lezy po mojej stronie ?(

edit2: ok wiem w czym jest problem, wyslalem osadnika dosyc daleko i szedl 4h w jedna strone, w tym czasie ktos inny zalozyl tam wioske i dlatego sie posypalo, armi/surowcow/osadnika juz raczej nie odzyskam ale prosze o odblokowanie konta

edit3: dzieki za linka do premium na T2, ale nie mam zadnej mozliwosci zalogowania, jak napisalem powyzej wg mnie problem lezy w mechanice gry (uzupelniajac, nie wyrzuca mi zadnego bledu, po prostu po probie polaczenia nastepuje odswierzenie www.czaswojny.interia.pl bez zadnego komunikatu mowiacego o ewentualnej nieprawidlowosci)

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "drops" (08.03.2009, 23:47)


4

Monday, 09.03.2009, 08:39

Cytat

Tzn. po wpisaniu loginu i hasla strona startowa sie odswieza i nic....

Sprawdź, czy masz włączoną obsługę JavaScript.
(w Firefoxie Narzędzia -> Opcje -> Treść -> Włącz obsługę JavaScript)

5

Monday, 09.03.2009, 09:21

Thorga: obsługa JavaScript jest/była włączona, niestety nadal nic

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "drops" (09.03.2009, 09:31)


6

Monday, 09.03.2009, 09:35

W logach zapisuje, że się logujesz.
Brat nie ma problemu z zalogowaniem?

7

Monday, 09.03.2009, 09:38

mam caly czas wyswietlona strone startowa, brat problemow z logowaniem nie ma, problem dotknal tylko mojego konta

ps: w razie problemow z rozwiazaniem problemu prosilbym (jesli to mozliwe) o skasowanie konta, zaloze sobie nowe :) (bylem clan leaderem i kto inny zalozylby klan o tej samej nazwie a tak to przykro patrzec jak farmia stare konto)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "drops" (09.03.2009, 09:55)


8

Monday, 09.03.2009, 09:51

Współrzędne wioski?

9

Monday, 09.03.2009, 09:57

stolica: 11-2

jezeli to mialoby jakies znaczenie to pole na ktore ta armie nieszczesna wyslalem to 13:39

10

Monday, 09.03.2009, 10:16

Ok, Konrad będzie dopiero jutro, więc do tego czasu jeśli chcesz, mogę zablokować ci konto.

11

Monday, 09.03.2009, 10:22

jesli to mozliwe to prosilbym o zablokowanie

12

Monday, 09.03.2009, 10:32

Ok, postaramy się naprawić to jutro jak najszybciej.
Jak problem zostanie rozwiązany to odblokuję.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 09.03.2009, 11:15

Powinno już być ok.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Monday, 09.03.2009, 11:54

wszystko dziala jak nalezy, dzieki za szybki rozwiazanie problemu

:thumbsup: