Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 09.03.2009, 17:17

problemy po probie kolonizowania terenu c.d.

Niestety musze znowu glowe wam pozawracac, po rozwiazaniu ostatniego problemu, po zalogowaniu non stop otrzymuje wiadomos "tworzenie nowej wioski nieudane". Dostaje taka wiadomosc za kazdym razem kiedy klikam w jakakolwiek zakladke w grze. Ponadto nie moge wyslac nigdzie osadnika. Z osadnikiem wystepuja dwa rodzaje informacji. Czasami kiedy klikam na wybrane pole pojawia sie info ze nie mam zadnej armii ktora moglbym wyslac w celu skolonizowania terenu. Od czasu do czasu ten problem znika i moge wyslac armie gdy to robie pojawia sie informacja ze "Inna armia jest w trakcie kolonizacji terenu. Poczekaj aż skończy, aby móc założyć nową wioskę." Probowalem usunac konto i pozbyc sie problemu. Jest to jednak niemozliwe bo w pojawia sie informacja ze nie mozna tego zrobic bo armia nie wrocila do bazy (urlopu z tej samej przyczyny wziac nie moge).

Jezeli rozwiazanie tego problemu powodowaloby duzo trudnosci prosze o skasowanie konta (ja niestety nie mam jak tego zrobic)

ID: 23
lok: 11:2

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.03.2009, 11:28

Miałeś jeszcze jakieś jednostki w armii, czy tylko osadnika?
Z tego co widzę w bazie, masz 3 armie i wszystkie stacjonują w stolicy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Wednesday, 11.03.2009, 14:22

przepraszam ze tak pozno odpisuje, ale mialem problem z polaczeniem z forum, byly armie na wiosce, ale przy probie wyslania osadnika pojawial sie komunikat ze osadnik jest w drodze i zeby poczekac na jego powrot. W zwiazku z tym konto nie moglo wziac urlopu ani zostac skasowane. Dzis rano problem ustapil i konto skasowalem (zalozylem nowe :) )