Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.03.2009, 21:28

Chwalę się dropem




Pierwszy chyba taki pref na TE.

Mirage

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Z Fotela

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.03.2009, 18:38

Heh, Gratuluje. Dobre dla mojego demonka by było. Ale niestety dropłem tylko 3 maczugi i 1 włócznię ;D.

3

Tuesday, 10.03.2009, 18:47

może jukatan ma podwyższone szanse dropu:D

Mirage

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Z Fotela

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 16.03.2009, 21:23

Mój pierwszy Prefix! :D



Wymiatam? :D

6

Tuesday, 22.09.2009, 20:55

a pochwale sie wpadl mi wisior z dwoma slotami, linku nie mam bo odrazu bez czytania kasuje, dzis przegladalem i go zauwazylem, siedze w 1 epoce a wpadl na jasikni bo tam tylko chodze

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (23.09.2009, 08:24)


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 23.09.2009, 06:30

o screen itemu proszę ;) chętnie zobaczę taki ładny drop.

8

Wednesday, 14.10.2009, 19:21

no po amulecie w epoce kamienia, teraz mi sie dropnol pierscien w starozytnoscI!!!
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=974135b0f6

edit do postu nizej to moze z wrazenia zapomanialem o tej jedynce, ale amulecik to mi sie trafil z 2 slotami :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (14.10.2009, 20:45)


9

Wednesday, 14.10.2009, 20:13

Poprawniej napisałbyś Pierścien (1). Różnica w cenie 5-6 krotna.
Gratulacje.

10

Friday, 13.11.2009, 16:00

Mam takie pytanie: czy komuś wypadł pierścień lub amulet z 3 dziurami na T2 ?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 16.12.2009, 10:25

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 16.12.2009, 10:27

a bylo sie modlic bys takiego szczescia na t2 nie mial ... :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 25.08.2010, 11:18

no ja wlasnie napadlem na jaskinie i mialem tam 7 niedzwiadkow i 2 tygryski...pokonalem ich 2 wilkami 1 mamutem i z tylu dalem 2 szamanow
a zyskalem tylko maczuge atak +7
ale kupa mi z niej bo ja nie uzywam broni bialej...i bron biala mam na 0
a potrzebuje minimum 3 aby muc uzytkowac z maczugi...
musze sie lepiej postarac
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 25.08.2010, 16:31

Och o ach i co z tego ze dostałeś maczuge ?
Wiesz ile ich dziennie dropi na serwerze ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Thursday, 26.08.2010, 10:13

ej ...poto jest ten kanal tu aby sie chwalic tym co sie zdobylo...czy nie ?
jak dla mnie to jest fajnie ze cokolwiek zdobylem bo nie wiem czy wiesz ale gram 3 dzien dopiero w te gre i jestem nowy wiec dla mnie to cos fajnego ze mam maczuge...i mnie to w cale nie dziwi ze jest ich tu wiele...
a twoj egoistyczny sarkazm...pokazuje ze jestes osoba ktora je zupe widelcem ...skoro nie potrafisz noic normalnego do wypowiedzi nowego gracza dopisac...
bo ja bym napisal :
no spoko to fajnie ze masz jakies trofeum pierwsze...jeszcze na tym poziomie i na nastepnym bedziesz tego mial kilka sztuk bo jest tego bardzo duzo tutaj na serwerze...ale zawsze mozesz sobie to puzniej sprzedac :)

a ty oczywiscie z sarkazmem egoistycznym odpisujesz...niewiem moze masz jakis problem ...moze zbyt nerwowy jestes...moze za duzostresu masz w pracy albo w szkole ...ale to nieznaczy ze na forum musisz odpisywac do nowych graczy w tak obojetny sposob...bo ja bym ich przynajmniej dopunktowywal aby ta gra miala wiecej graczy aby ci gracze nowi nie rezygnowali z gry tylko dlatego ze im mape zabrali bo sie premium skonczylo...na twojm miejscu sprubowal bym wziasc gleboki wdech przemyslal to co chcesz napisac i wziol wydech...moze ci sie to przydac na puzniej
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

16

Thursday, 26.08.2010, 15:51

Trudno nie zauwazyć ze grasz dopiero 3 dzien :P hehe

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 26.08.2010, 21:14

W sumie jak sie chwalic to po całej linii 8o

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5ee05b1d19
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

18

Monday, 21.03.2011, 19:36

Awatar mi wypadł :)

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4505700c7c


Szkoda tylko że do tej pory nie mam żadnego bizu z dziurami....

19

Monday, 21.03.2011, 20:26

T nic, że nie masz biżu i tak dużo ph zarobisz sprzedając, nawet mimo to, że to Jukatan.

20

Monday, 21.03.2011, 20:35

Tylko co z tego ze duzo zarobie? Do tej pory na jukatanie na licytacjach bylo w sumie 4 bizu (2) i 0 (3). Wiec punkty handlu mi są do niczego niepotrzebne.