You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, March 9th 2009, 9:28pm

Chwalę się dropem

Pierwszy chyba taki pref na TE.

Mirage

Beginner

• Send private message

2

Tuesday, March 10th 2009, 6:38pm

Heh, Gratuluje. Dobre dla mojego demonka by było. Ale niestety dropłem tylko 3 maczugi i 1 włócznię ;D.

3

Tuesday, March 10th 2009, 6:47pm

może jukatan ma podwyższone szanse dropu:D

Mirage

Beginner

• Send private message

4

Monday, March 16th 2009, 9:23pm

Mój pierwszy Prefix! :D

Wymiatam? :D

6

Tuesday, September 22nd 2009, 8:55pm

a pochwale sie wpadl mi wisior z dwoma slotami, linku nie mam bo odrazu bez czytania kasuje, dzis przegladalem i go zauwazylem, siedze w 1 epoce a wpadl na jasikni bo tam tylko chodze

This post has been edited 5 times, last edit by "Romanos27" (Sep 23rd 2009, 8:24am)

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

7

Wednesday, September 23rd 2009, 6:30am

o screen itemu proszę ;) chętnie zobaczę taki ładny drop.

8

Wednesday, October 14th 2009, 7:21pm

no po amulecie w epoce kamienia, teraz mi sie dropnol pierscien w starozytnoscI!!!
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=974135b0f6

edit do postu nizej to moze z wrazenia zapomanialem o tej jedynce, ale amulecik to mi sie trafil z 2 slotami :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Romanos27" (Oct 14th 2009, 8:45pm)

9

Wednesday, October 14th 2009, 8:13pm

Poprawniej napisałbyś Pierścien (1). Różnica w cenie 5-6 krotna.
Gratulacje.

10

Friday, November 13th 2009, 4:00pm

Mam takie pytanie: czy komuś wypadł pierścień lub amulet z 3 dziurami na T2 ?

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

11

Wednesday, December 16th 2009, 10:25am

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

EBO

Intermediate

• Send private message

12

Wednesday, December 16th 2009, 10:27am

a bylo sie modlic bys takiego szczescia na t2 nie mial ... :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Beginner

• Send private message

13

Wednesday, August 25th 2010, 11:18am

no ja wlasnie napadlem na jaskinie i mialem tam 7 niedzwiadkow i 2 tygryski...pokonalem ich 2 wilkami 1 mamutem i z tylu dalem 2 szamanow
a zyskalem tylko maczuge atak +7
ale kupa mi z niej bo ja nie uzywam broni bialej...i bron biala mam na 0
a potrzebuje minimum 3 aby muc uzytkowac z maczugi...
musze sie lepiej postarac
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

• Send private message

14

Wednesday, August 25th 2010, 4:31pm

Och o ach i co z tego ze dostałeś maczuge ?
Wiesz ile ich dziennie dropi na serwerze ?
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Beginner

• Send private message

15

Thursday, August 26th 2010, 10:13am

ej ...poto jest ten kanal tu aby sie chwalic tym co sie zdobylo...czy nie ?
jak dla mnie to jest fajnie ze cokolwiek zdobylem bo nie wiem czy wiesz ale gram 3 dzien dopiero w te gre i jestem nowy wiec dla mnie to cos fajnego ze mam maczuge...i mnie to w cale nie dziwi ze jest ich tu wiele...
a twoj egoistyczny sarkazm...pokazuje ze jestes osoba ktora je zupe widelcem ...skoro nie potrafisz noic normalnego do wypowiedzi nowego gracza dopisac...
bo ja bym napisal :
no spoko to fajnie ze masz jakies trofeum pierwsze...jeszcze na tym poziomie i na nastepnym bedziesz tego mial kilka sztuk bo jest tego bardzo duzo tutaj na serwerze...ale zawsze mozesz sobie to puzniej sprzedac :)

a ty oczywiscie z sarkazmem egoistycznym odpisujesz...niewiem moze masz jakis problem ...moze zbyt nerwowy jestes...moze za duzostresu masz w pracy albo w szkole ...ale to nieznaczy ze na forum musisz odpisywac do nowych graczy w tak obojetny sposob...bo ja bym ich przynajmniej dopunktowywal aby ta gra miala wiecej graczy aby ci gracze nowi nie rezygnowali z gry tylko dlatego ze im mape zabrali bo sie premium skonczylo...na twojm miejscu sprubowal bym wziasc gleboki wdech przemyslal to co chcesz napisac i wziol wydech...moze ci sie to przydac na puzniej
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

16

Thursday, August 26th 2010, 3:51pm

Trudno nie zauwazyć ze grasz dopiero 3 dzien :P hehe

EBO

Intermediate

• Send private message

17

Thursday, August 26th 2010, 9:14pm

W sumie jak sie chwalic to po całej linii 8o

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5ee05b1d19
for the wolfish glory™

kotul

Trainee

• Send private message

18

Monday, March 21st 2011, 7:36pm

Awatar mi wypadł :)

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4505700c7c

Szkoda tylko że do tej pory nie mam żadnego bizu z dziurami....

19

Monday, March 21st 2011, 8:26pm

T nic, że nie masz biżu i tak dużo ph zarobisz sprzedając, nawet mimo to, że to Jukatan.

kotul

Trainee

• Send private message

20

Monday, March 21st 2011, 8:35pm

Tylko co z tego ze duzo zarobie? Do tej pory na jukatanie na licytacjach bylo w sumie 4 bizu (2) i 0 (3). Wiec punkty handlu mi są do niczego niepotrzebne.