Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 04.06.2008, 09:46

nagminne farmienie

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=ccdc0de372
moze ktoś mi wyjaśnić dlaczego mnie znów ograbili, był remis. wieczorem było to samo i dzis rano powtórzyło sie, nie jestem w stanie zebrac surowcow na wedzarnie!! wiem ze temat zamkniecie jak poprzedni ale jest to problem który denerwuje wiele osob a im wiecej osob gra tym wiecej kasy leci do waszej kieszeni (premium).

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 04.06.2008, 09:54

obejrzałem ostatnią walkę
miało się jakoś inaczej skończyć? :D
kurde, nie ma mini-farm na około?
takich po 200/300 surowców?
150 kamienia przynajmniej mi zostaje zawsze
buduję pięciu dzikusów i zaczynam żniwa
wolno i metodycznie
mało razy tak....
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

3

Wednesday, 04.06.2008, 10:07

niema takich farm bo jest 30% farm od 2 lvlow w góre, pozatym czym mam farmic jak widzisz uzbieralem przez noc surowce i rano papa.
remis znaczy po rowno zgadza sie? wiem ze sie czepiam ale po to jest to forum zeby wylapac co nas boli, a ci co dolacza juz w trakcie gry (np 3 miesiace po starcie serwera )zrezygnuja od razu.

4

Wednesday, 04.06.2008, 10:11

Przecież wędzarnia kosztuję dość małe ilości surowców, i szybko sie buduje. Rozwiązanie jest proste - przed wylogowanie rozbudować wyżej, a jak nie starcza surowców - schować je do spichlerza, gdzię są całkowicie bezpieczne.

Można też skorzystać z niekatywnych kont, tzw farm - zawsze te 200-300 surki wpadnie z paru ataków. A to spokojnie na rozbudowe wędzarni na początku wystarczy.

Ta gra wymaga myslenia :)

Edit

Remis = przeciwnik zabiera tylko połowe surowców jakie może unieść.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (04.06.2008, 10:17)


Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.06.2008, 10:13

3 miesiące po starcie serwera nikt nie będzie wysyłał wojska po 200/300 surowca jak ja teraz :D
a przynajmniej nie będzie tego robił regularnie
w sumie zależy z której strony spojrzeć
jeśli z punktu widzenia BW jest jakby gorzej ale z punktu widzenia wszystkich Travianów itd, mamy
dużo większe szanse szybciej się podnieść po rabunku
tych pięciu dzikich, rano na rozpoczęcie, za taką cenę wystarczy
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

6

Wednesday, 04.06.2008, 10:18

ok zamknijcie temat, dzieki za pomoc i nie chodzi tu o myslenie tylko o brak czasu na gre max moge poswiecic 1h tak jak w bw.

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 04.06.2008, 10:20

faktycznie, tu wracamy do problemu czasu na grę
nie da się bez masy czasu :(
na razie jestem na bezrobociu więc spoko ale może się skończyć w jeden dzień :huh:
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

8

Wednesday, 04.06.2008, 10:22

Spróbuj w ciągu tej godziny posłać 5DC gdzieś w okolice, pofarmić. A przed wylogowaniem schowaj wszystkie surki jakie ci zostały do spichlerza.


Niestety, ale 1h gry/dziennie to jednak za mało zeby sie skutecznie bronić przed farmieniem.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Elif

Początkujący

Postów: 16

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 04.06.2008, 10:29


Niestety, ale 1h gry/dziennie to jednak za mało zeby sie skutecznie bronić przed farmieniem.


Niestety ale 1 godzina to za mało na wszystko w tej grze :rolleyes: 1 wyprawa do lokacji specjalnych i powrotem zajmuje mi 40 min ?(
Narazie tak jak Nadszyszkownik jestem bezrobotny więc mogę sobie pozwolić na grę ale w przyszłości wątpię żebym mógł sobie pozwolić na grę ;( No chyba że znajdę pracę biurową z dostępem do netu :rotfl:

Nadszyszkownik

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Suwalki City

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Wednesday, 04.06.2008, 10:43

właśnie kolego Elif....
zawsze mnie ciekawiło jak oni to, do jasnej anielki robią, że siedzą sobie w tych biurach i jeszcze grają

Podejmę pracę biurową 8o wiadomość na miejscu
"...przyczajony Mastodont ostrożnie wychylił łepek zza porośniętego skąpym listowiem drzewka.
Yes! Yes! Yes! - zakrzyczał w duchu... Szansa sukcesu szpiegowania wynosiła 100%"

11

Wednesday, 04.06.2008, 10:48

Nie mogę się powstrzymać... Co za chory system !! Tak wyrównana walka i ograbili cię z surowców Ashakari... przecież jeszcze parę rund i byś wygrał całkowicie likwidując armię przeciwnika, a tu co ? Uciekając resztkami wojska grabi twoje zasoby ! Przecież przygotowałeś tak wspaniałą obronę...

12

Wednesday, 04.06.2008, 10:51

Vince, ostrzeżenie za spam.
A prosiłem bys nieironizował w systemie i bugach. Jak tak bardzo chcesz i nie możesz sie powstrzymać - quota i do pogaduch w offtopie.

Elif i Nadszyszkownik po upomnieniu - jak nie przestaniecie mi spamować w systemie i bugach, to wa(r)m też dam prezent ;p


Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0