Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Friday, 13.03.2009, 20:00

A jakoś w sprawie Diabła doskonale wiedziałeś, kto został obrażony chociaż nie byłeś autorem. I gdzie tu konsekwencja?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Friday, 13.03.2009, 20:03

Bo widzisz prawda jest taka, że to Ty zawsze i wszędzie wiesz najlepiej gdzie kto zawinił, możesz oceniać, siać nienawić a My zawsze się mylimy ;).

EDIT: Lomnas mnie wyprzedził z praktycznie tą samą myślą ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

43

Saturday, 14.03.2009, 03:09

czy ja napisałem ze w wypowiedzi Diabła wiedziałem do kogo była kierowana? Odpowiem wam że NIE! Nie wiedziałem. Pomimo wszystko jesli Diabel odniósł sie do sprawy majacej miejsce na serwerze TE to mimo wszytko kogos miał na mysli, i nazywanie ich burakami i głabami wg. mnie nadal jest nie na miejscu. Wg. Was jest wszystko OK, a ja uważam że nie potrzeba wskazywac konkretnej osoby aby ja obrazic. Ot mała róznica zadań....dla was to wszytko jedno a dla mnie nie

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

44

Saturday, 14.03.2009, 07:52

Kurde powiem szczerze trochę to żenujące... KazMax no coment, ale po Was modzi się nie spodziewałem czegoś takiego. Tłumaczycie mu już enty raz, powinniście się już domyślić, że nic do tej główki mu się nie wbije, bo jest święcie przekonany, że on ma rację. Skończcie gadanine, tu do niczego sensownego się nie dojdzie. I kurde w dodatku przez tą rozmowę mamy wojnę z MW :/ Tak to jest jak człowiek człowiekowi prawdę w oczy powie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

45

Saturday, 14.03.2009, 13:38

Mieliśmy nadzieje, że jednak coś da się wytłumaczyć :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


46

Saturday, 14.03.2009, 13:47

KruczoCzarny a Ciebie to nie obowiązuje regulamin forum?? Jestes lepszy i możesz lamac regulamin forum dlatego zę masz funkcje moda?? Wtyd mi za Ciebie, jako za człowieka który ma pilnowac porzadku i przestrzegania zasad a sam je łamie!!!!!

Regulamin Forum
1. Na forum obowiązują zasady Netykiety, a w szczególności:
...
c) nie wklejamy linków do innych gier, ani w postach ani w profilu,
...

Widzisz smiesz mnie pouczac i uswiadamiac jaki ja nie dobry i głupi jestem, nie znasz regulaminu forum a jestes modem...ciekawa sprawa. teraz sam sobie powienieneś warna dać.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Saturday, 14.03.2009, 14:43

A czy ty znasz regulamin ?

Cytat

Skargi na moderatorów należy kierować bezpośrednio do Super Moderatora jako prywatną wiadomość na forum, wraz z dokładnym opisem problemu. Skargi na Operatorów należy kierować do Super Operatorów, natomiast skargi na Super Operatorów jak i na Super moderatorów należy składać do Administratorów.
Masz z tym problem - zgłoś adminom, na pewno się ucieszą, że masz pretensje, że ktoś reklamuje ich drugą grę.

Kolejne oskarżenia na forum (w postaci postów) w stosunku do teamu= warn lub ban stały. Czas Ciebie nauczyć regulaminu.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

48

Saturday, 14.03.2009, 18:12

Kolego Vein problem jest w tym...iz moj post nie ma formy skargi. Ot wytknąłem "malutkie" niedopatrzenie w regulaminie przez naszego nieomylnego moderatora za co najmocniej przepraszam że w ogóle smiałem sie odezwać!!! Nie mam zamiaru nikogo za takie cos "podpierniczac" do adminów, ot zwrócilem uwage bo uważam iz SuperMod powinien w tym wzgledzie świecic przykładem dla userów, ale jesli wam to nie przeszkadza to super.
Co do linku KK to nie promuje on drugą gre (swoja drogą to forum TE a nie BW wiec wg. regulaminu BW jest zupełnie inna grą!!) a jedynie w ten sposób chce "napompować" swojego wampirka.
Znów straszenie banami....gdy brak argumentów ten zawsze jest ostateczny :D

Proponuje równiez przeczytac jeszcze raz temat topicu, moje wypowiedzi sa jak najbardziej z nim zgodne, przeciez nie zabroniliscie w nim pisac a ja jak by nie patrzec pisze na temat krytycznych uwag :P Gdy Was głaszcza to sa cacy, gdy was bija to sa bee...a ponoc prawdziwa cnota krytyki sie nie boi

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (14.03.2009, 18:51)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Saturday, 14.03.2009, 20:15

Nie ma sensu podawać Tobie argumentów i cokolwiek tłumaczyć, bo Ty wiesz najlepiej :) Po za tym nie odpowiada mi forma twoich "ripost" - szkoda mojego czasu, a co dalej się będzie dziać to zobaczymy na dniach.

Myślę sobie, że wszyscy zainteresowani mieli już okazję się wypowiedzieć w tym temacie. np. założyciel tematu dostał precyzyjną odpowiedź dlaczego dostał ostrzeżenia, a kazmax dostał kolejny raz długą listę argumentów i opisów, które spłycił do formy, że nie ma zamiaru dyskutować :) Nie mam ochoty wałkować na nowym przykładzie ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

50

Saturday, 14.03.2009, 23:15

17:15:10 KruczoCzarny
mozna wrzucać linki z BW (w tym referencyjne) na forum TE?
17:15:15 KruczoCzarny
tzn w podpisie
17:15:51 Thorga
tak

Kazmax, slicznie Cie proszę - przestań obrażać ludzi. Inaczej naprawdę się pożegnamy. I to nie jest groźba, jedynie stwierdzenie mogącego nastąpić faktu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki