Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 10.03.2009, 16:05

Krytyczne uwagi - wszystko co byście chcieli powiedzieć a nie możecie

Piszcie co uważacie za nieudogodnienia czatowe... jeśli ktoś was prześladuje postami ostrzegawczymi... jeśli jsteście w strachu pisania grośbą zbanowania... JESLI CHCECIE WYSTAWIĆ OCENY TWÓRCOM !!! 8o

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.03.2009, 16:08

Nazwa działu "Porady" coś sugeruje a ja tutaj żadnego pytania nie widzę... Przenoszę do MiszMaszu.

A ostrzeżenia/ban grozi tylko tym co regulamin niezbyt uważnie czytali;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 10.03.2009, 16:52

Alucard jak przestaniesz wrzucać do tematów absolutnie niezwiązanych z twoim pytaniem to będzie ok ;). Chciałbyś żeby ktoś ci zaśmiecał twój temat jakimś pytaniem, które nie ma nic wspólnego z tematem ? Zrobiłeś to 2 razy pytając się o osadnika w tematach o przeznaczeniu:
- przedstawienia i komentowania walk między graczami
- zleceń klanu MW
A wystarczyło zadać to pytanie w poradach w nowym wątku lub w temacie
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Co do multipostu - masz opcję EDYTUJ post abyś mógł wszystko to co ci się przypomniało dorzucić do poprzedniego posta (jeżeli jest on ostatni w temacie).

Jak masz stracha przed zbanowaniem to może i dobrze - będziesz bardziej na to uważał ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Wednesday, 11.03.2009, 00:57

Dziękuję VeiN za ludzkie podejście... postaram się być grzeczna

Oceny Twórców (OT):
VeiN...............5+
Lomnas...........3-
Thorga(czy jak mu tam)............0

CDN w krótce

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 11.03.2009, 08:10

Jako twórca domagam się również oceny! :rotfl:
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Wednesday, 11.03.2009, 09:14

Thorga(czy jak mu tam)............0

oooo Thorga ale sie naraziłas Alucardowi ze cie na faceta przerobił :D

Jesli juz oceniamy to caly zespół, jakby nie patrzeć robią to razem u mnie po prostu na "+" (no bo niby wg jakiej skali P)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 11.03.2009, 09:29

postaram się być grzeczna


Ty też babola zrobiłeś;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Wednesday, 11.03.2009, 09:32

@Villentr - cały zespół powiadasz.Nie da rady tak oceniać bo ludzie są rózni i każdego nalezy oceniać osobno.

Moje typy:

KrcuczoCzarny ...... -1 (poniżej krytyki, brak elementarnych podstaw logiki w myśleniu tego ludzika)
Thorga................. +2 (ujdzie, miewa przebłyski logicznego myślenia)
Lomnas................ +3 (zdarza mu się logicznie myśleć częściej niż Thorga)
Vein.................... +4 (całkiem niezle sobie radzi, widać ma głowe na karku)
Konrad................. +4 (trudno ocenić bo pisze zazwyczaj w konkretnych i poważniejszych sprawach, ale zarzucić nic mu nie można)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (11.03.2009, 09:38)


9

Wednesday, 11.03.2009, 23:41

Dziękuje za wyróżnienie ;D Szkoda tylko, że powód taki jakiś dziwaczny...xD

A Vein z Lomnasem bardzo dobrze spełniało swoje obowiązki, jestem z nich dumny :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 12.03.2009, 00:58

Spokojnie ludzicha, Lomnas dopiero stawia pierwsze kroki w moderowaniu :) moim zdaniem dobrze mu idzie, mi na początku tak dobrze nie szło :-). Zajmuje się moderowaniem naprawdę dziadowskich tematów typu rankingi, widać, że jest wytrwały ;). Stworzył całą listę tematów, które nie zostaną wprowadzone - masa roboty, udziela się w poradach - drugiego tak aktywnego naprawdę ciężko znaleźć :).

Thorga ma parszywą rolę i pewnie zawsze będzie uważana jako czarny charakter :P

A kurczego nie mam pojęcia dlaczego tak oceniliście xD to jeden z milszych ludzi jakich znam xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

11

Thursday, 12.03.2009, 07:12

KruczoCzarny przecież dobrze wiesz o co chodzi. Tutaj nie będziemy tego roztrzasac bo ani czas ani miejsce.

//Tak, wiem doskonale ;D Nie myslałem że aż tak mnie nie zrozumiesz o_0 W każdym razie - nie bierz tego do siebie xD
KC.


Fakt nie zrozumiałem, ale jeśli juz mierzymy to mierzmy wszystkich równą miarą a nie wg. własnego widzi mi się.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (12.03.2009, 10:55)


12

Thursday, 12.03.2009, 10:42

oooo Thorga ale sie naraziłas Alucardowi ze cie na faceta przerobił :D


Spadłem z krzesła :DDD

13

Thursday, 12.03.2009, 11:39




postaram się być grzeczna


Ty też babola zrobiłeś;)
"Alucard - fikcyjny bohater mangi i anime Hellsing. Wampir na usługach Organizacji, jego mistrzynią jest Integra Hellsing. Najsilniejszy - i pierwszy - przedstawiciel gatunku wampirów." za: wikipedia.pl

Trans? :| :P

p.s. No i oczywiście - Alucard to anagram Draculi ;)

Ale skoro pisze o sobie "grzeczna" to chyba o czymś świadczy... ;)
Lomnas
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (12.03.2009, 12:47)


14

Thursday, 12.03.2009, 16:16

Ja osobiście do modków nic nie mam, ale do adminów już tak ze względu na zbyt częste przerwy w grze przykład z awarią routera.

15

Thursday, 12.03.2009, 16:35

Czy awarię routera mozna było przewidzieć?? Sprzet jak to sprzet, kupa złomu która ma prawo popsuć się w kązdej chwili wiec takie pretensje sa troche na wyrost i zdecydowanie przesadzone. Lepiej oceniajmy modów i adminów po ich zachowaniu, kompetentności czy merytoryce....tutaj jest zdecydowanie więcej do zarzucenia.

16

Thursday, 12.03.2009, 16:38

Jednak chodziło mi o przewidziane awarie ten typu wprowadzeniu forsownego marszu, a dla awarii to to, że tak późno poinformowali, ale i tak ich lubię bez nich nie byłoby TE :D :)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Thursday, 12.03.2009, 16:56

w skali 1-10



KruczoCzarny ...... 5
Thorga................. 8
Lomnas................ 4

Vein.................... 7



uzasadnienie - są dobrzy

lomnas tylko 4 bo młody jeszcze jest (stażowo)
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

18

Thursday, 12.03.2009, 17:03

no to ja też w skali 1-10
Kruczoczarny-6 nic do niego nie mam :)
Lomnas-7 Bardzo szybko się uczy:D
Thorga-6 Najlepsza w banowaniu ;)
Vein-7świetnie prowadzi tematy w poradach między innymi Lista lokacji spec. 8)
Konrad-6Piszę w ogłoszeniach jednak z trochę spóźnionym zapłonem
SushiMaker5-Rzadko go widzę na forum :P

19

Thursday, 12.03.2009, 18:51

Po paru stwierdzeniach które tutaj padły doszedłem do wniosku, że ten temat (którego główną funkcją jest wyrażanie opinii na temat pracy naszego Teamu) będzie również odpowiednim miejscem do tego, byśmy mogli się do zarzutów ustosunkować.
Jak zapewne się domyślacie, chodzi mi o KazMaxa, który cały czas do mnie piję i sugeruje niekompetencje :) Postanowiłem wyjaśnić sprawę porządnie, za jednym postem.

Mianowicie - KazMax dostał ostrzeżenie NIE za pojedynczy post, ale za całą ich serię. I nie była to ocena "widzimisię" - całym teamem stwierdziliśmy, że przesadza, dlatego po opinii pozostałych modów postanowiłem nagrodzić go ostrzeżeniem. Dla ochłody i przemyślenia swojego zachowania. I uważam, że decyzję podjąłem słuszną :) I to pomimo tego, że moje intencje nie zostały poprawnie zrozumiane.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Thursday, 12.03.2009, 19:44

Przecież wszyscy o tym dobrze wiedzą, oprócz KazMaxa


Ocena w skali 1-1:
Thorga - 1
Vein - 1
KC - 1
Lomnas - 1
Konrad - 1
Sushi - 1

Ażeby nikt pokrzywdzony się nie czuł.

To był wyjaśnienie głównie dla KazMaxa ;)
KC.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (12.03.2009, 19:50)


Podobne wątki