Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Padla klawiatura

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 10.03.2009, 17:21

Padla klawiatura

Padla mi klawiatura w grze i tu na forum. mam zamienione z i y oraz niemoge robic dwukropka itp. co dziwne to na kompie mi wszystko dziala w notatniku i na gg. help

2

Tuesday, 10.03.2009, 17:26

nadus ctrl + shift i wtedy będzie wszystko działało :D

Tygrys

Trainee

  • "Tygrys" started this thread

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 10.03.2009, 17:35

Dzieki, dziala:D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 10.03.2009, 17:37

//zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Tuesday, 10.03.2009, 19:27

"ctrl + shift" to windosowski skrót do zmiany języka klawiatury. Domyślnie w WinPL instalują się dwa rodzaje j.polskiego -> programisty [ten, z którego korzystają prawie wszyscy] oraz Polski (214). Ten drugi na naszych klawiaturach powoduje właśnie zmianę y i z oraz niemożność zrobienia odpowiednich znaków specjalnych.

W razie częstego powtarzania się problemu proponuje usuniecie każdego rodzaju języka polskiego z listy tych do wyboru prócz Polski (Programisty).
Panel sterowania - Opcje regionalne i jezykowe - zakladka Jezyki - Szczegóły -> zaznaczamy dany język i klikamy "usuń".

W razie potrzeby zawsze można każdy rodzaj spowrotem przywrócić :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0