Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 12.03.2009, 12:12

Thorga :)

Kim naprawde jest Thorga? Ten temat z pewnością frapuje wielu użytkowników forum, toczących nieustanne bitwy z systemem i klikami. Bezwzględna, ale pełna poświęcenia strażniczka sprawiedliwości, zawsze gotowa wsiąść w pociąg i jechać do biednego gracza któremu TE nie działa, miłośniczka męskich walk w kisielu ... tyle o niej wiemy...

Postanowiłem zgłębić ten temat. The truth is out there:
Thorga jest przedstawicielką obcej rasy o tej nazwie, którym niejaki Jesse Rigard obiecał, iż ich istnienie pozostanie tajemnicą przed innymi ludźmi. Pochodzi z planety Auriel 3, gdzie niedawno wybrała się ekspedycja ziemskich naukowców. Zapewne z tego powodu inwigiluje ona obecnie ziemski internet, zdobywając informacje o potencjalnym zagrożeniu przez testowanie ludzkich zdolności do kłamania, oszukiwania, wprowadzania w błąd i wykorzystywania pomyłek administratorów systemów gier sieciowych (podobnych do systemów sterowania thorgiańską flotą kosmiczną, przez co niektóre osoby stanowią dla nich zagrożenie i już tu, na ziemi, muszą zostać wyeliminowane).

Obecnie przebywa w Kansas gdzie uczęszcza do Washington High School. Odkryłem również jej prawdziwe imie! Brzmi ono "Yohutie"!

Możemy również zobaczyć jak sprawdza poziom ziemskiej technologii . Możemy tu również ujrzeć jej ziemską formę!!! A przynajmniej tą, której używa na terenie Stanów Zjednoczonych. Najwyraźniej jest zadowolona, zapewne cieszy się iż po udanej inwazji na nasz świat będzie mogła do woli przebierać w takich cackach.

Thorga posiada również własny kartel. NIestety, czym się ten kartel zajmuje pozostaje dla mnie zagadką, z powodu poważnej bariery językowej. Prawdopodobnie jest to dialekt powszechny na Auriel 3.

Wszystkie te informacje są tajne. Uważajcie, by nie odkryła że znacie prawdę. Oni są wszędzie...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Peter Wiggin" (12.03.2009, 12:28)


2

Thursday, 12.03.2009, 14:41

A ja ostatnio gdzieś czytałem że Ona jest Facetem :> :< :>

3

Thursday, 12.03.2009, 16:19

Jeden z podanych linków prowadzi do mnie faktycznie, hehe

4

Thursday, 12.03.2009, 16:37

RE: Thorga :)

Odkryłem również jej prawdziwe imie! Brzmi ono "Yohutie"!


Eeeeee tam bzdury opowiadasz ;) Jej prawdziwe imie brzmi bardziej swojsko....toż to nasza rodzima Agatka M. ;)
Obecnie jest wampirem, ale w przeszlości była amazonką :P hehehe Ma bzika na punkcie butów i torebek...w wolnych chwilach grywa w darta oraz klasyczne gry strategiczne na PC :D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (12.03.2009, 16:46)


5

Thursday, 12.03.2009, 16:40

Ciekawe skąd to wiesz hm?
Ale peter takie bzdury wymyśla więc chyba mu nie wierzymy co :?:

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 12.03.2009, 17:29

Opis jest oczywiście na wesoło, ale zawiera ziarnko prawdy, nie wiem czy celowo czy przez przypadek xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 12.03.2009, 18:34

UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

8

Thursday, 12.03.2009, 23:30

O kurde ale zgadłem :d

9

Friday, 13.03.2009, 01:20

No prosze, ile nas łączy. :)

Thorga, mamy te same ulubione gry :P

D@nio: to żadne bzdury, wszystko mi Google powiedziało :P linki przecież zapodałem w tekście, sami możecie sprawdzić :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

10

Friday, 13.03.2009, 15:04

Poza tym za kierownicą Corvetty to faktycznie ja :P
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co…orvette_ZR1.jpg
http://www.hyts.hu/autok/chevrolet/corve…990-1999_r3.jpg
max wersja 6 litrów, 375 koni ;)
a ta akurat zdaje się była tylko 2.5, a koni miała mniej niż yariska 1.9
ale wygląd i charyzma auta - niesamowita :)