You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, March 14th 2009, 10:20am

Doświadczenie nierówno dzielone na kilku herosów.

Nie ma się co rozpisywać. Wystarczy zerknąć na zdobyte doświadczenie przez bohaterów.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a5a653ca17

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Monday, March 16th 2009, 10:29am

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Napisz jaka to była akcja i czy wszyscy bohaterowie należeli do jednego gracza. Oprócz tego część bohaterów mogła mieć zbyt wysoki poziom i dostała tylko 65% doświadczenia. Niestety brak raportu nie pozwala na dokładne stwierdzenie co się stało.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, March 16th 2009, 11:36am

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Napisz jaka to była akcja i czy wszyscy bohaterowie należeli do jednego gracza. Oprócz tego część bohaterów mogła mieć zbyt wysoki poziom i dostała tylko 65% doświadczenia. Niestety brak raportu nie pozwala na dokładne stwierdzenie co się stało.
Sorry za skasowanie pierwszego linku, ale kompletnie zapomniałem o tym zgłoszeniu i nie zapisałem raportu. Widzę że Krowa dał dzisiejszy obleg w którym sytuacja się powtórzyła.

A i nasunęło mi się jeszcze jedno po tym oblegu. Czy nie powinno być repa? Najmocniejszy heros miał 11 poziom a broniący 6. Więc różnica w poziomach była mniej niż 50%. No chyba że rep jest tak samo dzielony jak exp, jednak wtedy rep na oblegach będzie tak samo wpadał jak biżu na lokacjach.

This post has been edited 1 times, last edit by "dyvid" (Mar 16th 2009, 12:21pm)

5

Monday, March 16th 2009, 12:41pm

A i nasunęło mi się jeszcze jedno po tym oblegu. Czy nie powinno być repa? Najmocniejszy heros miał 11 poziom a broniący 6. Więc różnica w poziomach była mniej niż 50%. No chyba że rep jest tak samo dzielony jak exp, jednak wtedy rep na oblegach będzie tak samo wpadał jak biżu na lokacjach.

no i było pewnie jakiś 1 repa za niego, do podziału na was wszystkich.
zaokrąglane jest do liczby całkowitej matematycznie, więc wyszło 0

Konrad

Administrator

• Send private message

6

Monday, March 16th 2009, 12:46pm

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

7

Thursday, March 19th 2009, 9:45pm

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

8

Thursday, March 19th 2009, 10:03pm

i czym sie chwalisz tym że nasze armie poszly do piachu bo korzystaliście z buga i niemielismy zabardzo czym sie bronić i ty jesteś moderatorem???????? to niejest pytanie do ciebie tylko do Graczy

9

Thursday, March 19th 2009, 10:04pm

Wydaje mi sie że jest ok Wacek ma już 30 poziom czyli osiagnął maksymalny limit na 3 erę i dostaje tylko 65 % doświadczenia

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

10

Thursday, March 19th 2009, 10:07pm

i czym sie chwalisz tym że nasze armie poszly do piachu bo korzystaliście z buga i niemielismy zabardzo czym sie bronić i ty jesteś moderatorem???????? to niejest pytanie do ciebie tylko do Graczy

Doskonale wiesz, że armia została skasowana (po mojej zresztą interwencji). Przez Bleeh'a zresztą...
A z ciekawości... która w tym oblegu jest przerośnięta bo nie widzę?
A jako moderator nie mam żadnej władzy w grze i o tym również doskonale wiesz.

Wydaje mi sie że jest ok Wacek ma już 30 poziom czyli osiagnął maksymalny limit na 3 erę i dostaje tylko 65 % doświadczenia

Fakt... nie kojarzę za bardzo jeszcze. Po robocie jestem;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

Dajcie wasala;)

11

Thursday, March 19th 2009, 10:18pm

Lomnas jako mod jestes słabo zorientowany. Uswiadomię Cie że nie chodzi o żadną z Waszych armii. Poczytaj, przeanalizuj i wyciagnij wnioski.

12

Thursday, March 19th 2009, 10:23pm

jak już tak sie robisz to pokaż może równoległy obleg sam wiesz który , połowa twojego klanu wykorzystywała ten bug więc o czym chcesz pisać, może o tym który z kumpli załatwił wam brak kary, jesli tak to pisz jeśli nie to lepiej się nieodzywaj.

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

13

Thursday, March 19th 2009, 10:30pm

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;) <= tutaj zapraszam, żeby w bugach nie pisać...

Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

• Send private message

14

Friday, March 20th 2009, 7:25am

Cora warn za spam - masz dwa wątki na ten temat trzeci ci jest zbędny :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Konrad

Administrator

• Send private message

15

Friday, March 20th 2009, 8:44am

Raport jest ok z punktu widzenia doświadczenia.
Każdy post niedotyczący buga z doświadczeniem w tym temacie od tej pory będzie karany podwójnie.