Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Pałac

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 14.03.2009, 10:32

Pałac

Gdy zrobiłem oblega na zamiane nekrusiem to gdy zamieniono wioski pałac mam jak u ludzia co jest?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 14.03.2009, 10:54

Oczyść pamięć podręczną i ciasteczka usuń. Przeładuj stronę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Saturday, 14.03.2009, 10:57

to już tak od wczoraj jest.
więc przeładowanie nie działa

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 14.03.2009, 10:57

A oczyszczenie pamięci itd.?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Saturday, 14.03.2009, 10:59

Też nie próbowałem przed chwilą, a staty bohatera da się ruszyc więc go jednak serw odczytuje chyba.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 14.03.2009, 11:04

Jeszcze zapomniałeś podać, który serwer i ID.
Różnica w wyglądzie jest niewielka (przynajmniej zamku). Jak masz możliwość porównać to się przypatrz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Saturday, 14.03.2009, 11:11

tak serwer t1 id 17029
a pałac czlowieka jest bez niczego, a nekro ma wystające czaski więc wiem mam nekro, a czaszek nie ma

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 16.03.2009, 10:29

Przejąłeś pałac człowieka, to masz pałac człowieka. Gdy bohater zginie i wskrzesisz nieumarłego, to odradzając się zmieni wioskę.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker