Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

201

Tuesday, 01.07.2008, 15:03

Tak. Bohaterów z wiosek innych niż stolica możesz dowolnie mieszać między osadami> Masz po prostu pulę bohaterów z której każdy może być żywy w jednej wiosce.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

202

Tuesday, 01.07.2008, 15:18

co trzeba zrobic zeby stworzyc armie? bo jak wlaczam ikonke armia to tam jest tylko bohater to jak mam zrobic zeby tam tez byli te dzikusy

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

203

Tuesday, 01.07.2008, 15:43

Najpierw szkolisz dzikich w oknie "koszary" (taki domek), po wyszkoleniu dzicy pojawiają się w garnizonie. Żeby przenieść dzikich z garnizonu do armii klikasz na rysunek dzikiego w garnizonie (pod warunkiem że już jakichś wyszkoliłeś) a następnie na wolne pole w armii do której chcesz ich przenieść. Wpisujesz żądaną ilość jednostek którą chcesz przenieść i klikasz 'przenieś'. Tyle :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

204

Thursday, 03.07.2008, 09:02

Mam pytanko odnośnie bosów w starożytności. Czy np. Seteha można mieć zaliczonego jeśli zabije się go, ale jego obstawy nie? Chodzi mi tu konkretnie o te sępy, bo mam bohatera nielatającego i nie chciałbym tego zmieniać :/

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

205

Thursday, 03.07.2008, 09:44

Trzeba ściągnąć bohatera wraz z obstawą żeby go zaliczyć. Ale czemu musiałbyś dawać latanie herosowi? Przecież nawet nielatający ma atak P-lot, wystarczy go rozwinąć trochę.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

206

Thursday, 03.07.2008, 09:45

Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

207

Monday, 07.07.2008, 13:44

Ja mam takie pytanie troche dziwne i nie wiem gdzie je zadac... Chodzi o palac:) Dlaczego w starozytnosci w pierwszych 2 wioskach mam palace brzydkie (z takimi wlosami na dachu), a w 3 ladny? To zalezy od terenu na ktorym miasto sie buduje czy od kolejnosci wioski?

208

Monday, 07.07.2008, 13:46

Od rasy bohatera
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

209

Monday, 07.07.2008, 13:58

Budowniczowie ci sie uchlali ;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

210

Monday, 07.07.2008, 16:30

tak na marginiesie co tą są za krzaki :/ Ja chce czarny pałac dla mego demona :P Że to demon to od razu w krzakach musi mieszkać ;) (A tak poważnie można by to było jakoś poprawić ?)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

211

Monday, 07.07.2008, 17:37

Od rasy bohatera
to jak demon mi padnie i powołam sobie człowieka to się zrobi czysty i biały ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Gilean85

Intermediate

Postów: 209

Skąd: Częstochowa

  • Wyślij prywatną wiadomość

212

Monday, 07.07.2008, 17:47

Fajnie wygląda pałac nekro :)
Czaszki zamiast drzwi :)
Nick: Lukas
Klan: Imperium Romanum( reaktywacja na becie sojusze jak z alfy)- narazie bez klanu ale niech pozotanie wpomnienie :)
ID: 1176
Serwer: T2 ( T1- dawno dawno temu w odległej wiosce :) )

213

Monday, 07.07.2008, 21:42

Kolejne pytanie: Mam bohatera w jednym miescie(nie STOLICY), a w drugim nie mam. Czy jak strace pierwsza wioske na skutek oblegu lub samodzielnego zniszczenia jej to moj bohater przeniesie sie do drugiej wioski czy zniknie?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

214

Monday, 07.07.2008, 21:55

Tylko główny bohater jest przypisany do stolicy resztę możesz sobie wskrzeszać gdzie chcesz, z tym, że 1 wiocha może mieć na raz przypisanego jednego bohatera. No i to co cię najbardziej interesi: możesz stracić wszystkie wioski ale bohaterzy nadal pozostają i jak tylko postawisz wiochę to możesz sobie dowolnego powołać w wiosce (nie licząć głównego bohatera).

Ja mam natomiast lepsze pytanie: czy np. mam 1 wiochę prócz stolicy, mam tam bohatera, który mi ginie to czy na jego miejsce mogę stworzyć nowego bohatera, czy dopiero jak postawię kolejną wioskę? W skrócie czy mogę mieć np. 10 bohaterów, z tym, że oczywiście w przypadku 1 wiochy jeden będzie aktywny.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

215

Monday, 07.07.2008, 21:56

Przenosi się do puli martwych bohaterów których możesz wskrzesić w dowolnej wiosce (poza stolicą) w której akurat nie masz żywego bohatera.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

216

Monday, 07.07.2008, 22:04

Aha. Dzieki ta wiedz mi wiele pomoze:D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

217

Friday, 11.07.2008, 08:53

Gdzie najłatwiej wyszkolić nowego hero w staro? (Bez latania, wstępnie 6 punktów dowodzenia).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

218

Friday, 11.07.2008, 11:01

Chyba z 6 hoplitami w jaskini, ale nie wiem czy zaczac od 1 lvl czy na drugim juz bedzie dobrze. Mozna tez isc na 1 lvl T-rex z legionistami. Zalezy od opracowanych technologii jak bedzie szlo.

219

Friday, 11.07.2008, 12:26

Korzystaj z symulatora poki darmowy :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

220

Friday, 11.07.2008, 14:32

Nie będę grał w betę bo nie chce mi się zaczynać od początku, a symulator jest felerny, no ale skoro sushi napisał, że od pn jest reset to info nie jest potrzebne :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych