Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

321

Friday, 29.08.2008, 11:21

Tak jeśli chcesz mieć surowce w danej wiosce w następnej epoce musisz mieć ołtarz rozbudowany w każdej wiosce jak chcesz armie mieć w 2 wiosce to odpowiednie budowle tez musisz mieć tylko technologie dotyczą obu wiosek.

322

Friday, 29.08.2008, 12:52

hej jesli założyłem druga wioske to czy musze w niej budowac npszałas,namiot zmysłów i ołtarz jesli mam to wszystko w pierwszej wiosce a np skupic sie na samych wedzarniach?
Możesz budować co chcesz ;-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

323

Friday, 29.08.2008, 13:57

Nie, nie musisz budować, ale jeśli chcesz żeby druga wioska miała bonusy od tych budynków (dodatkowe armie w obronie przed oblegiem - namiot, możliwość budowania lepszych jednostek - szałas, czy dodatkową surkę w nowej epoce - ołtarz) to musisz je w tej wiosce mieć postawione. I tak jak pisał polzory - jedyną rzeczą którą w stolicy możesz zrobić dla wszystkich wiosek to opracowanie technologii.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

324

Friday, 29.08.2008, 14:32

czy po przejsciu do starozytnosci moje pkty rankingowe znikna (tak jak przy straconych jednostkach lub budynkach) czy pozostana na tym poziomie?

325

Friday, 29.08.2008, 14:49

czy po przejsciu do starozytnosci moje pkty rankingowe znikna (tak jak przy straconych jednostkach lub budynkach) czy pozostana na tym poziomie?
zostaną

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

326

Friday, 29.08.2008, 14:58

(tak jak przy straconych jednostkach lub budynkach)


Po stracie jednostki/budynku nie tracisz punktów uzyskanych za jej zbudowanie. To nie oGame ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

327

Friday, 29.08.2008, 15:32

oO czyli moge non stop szkolic dzikusow, wysylac ich na zaglade a pkty beda sie sypac? :D

hmm w sumie to pewnie nie oplacalne ale zawsze to jakas taktyka :x

328

Saturday, 30.08.2008, 13:03

Jeszcze mało pytanko odnośnie run i tworzenia słów runicznych.
Znalazłem taki zwój:

Gorejący Świt Bogów
UR-UR
Tylko dla hełmów.

I teraz mam pytanie. Czy aby złożyć, potrzebuję hełmu z 2 slotami aby umieścić tam 2 runa UR czy potrzebuję z 3 slotami aby umieścić tam 2 runa Ur + ten zwój.
Dodam, że mam i taki i taki hełm a nie chcę zepsuć.
z góry dziękuje za pomoc.

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

329

Saturday, 30.08.2008, 13:05

potrzebuję hełmu z 2 slotami aby umieścić tam 2 runa UR
tak jak wyżej, sloty są tylko do run, jak byś wtedy ułożył 3 runowe słowo ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

330

Saturday, 30.08.2008, 13:09


potrzebuję hełmu z 2 slotami aby umieścić tam 2 runa UR
tak jak wyżej, sloty są tylko do run, jak byś wtedy ułożył 3 runowe słowo ??
Dzięki. Domyślałem się, ale wolałem się upewnić :)

331

Saturday, 30.08.2008, 16:17

jak najlepiej wyszkolic osadnika, dokladniej chodzi o wydobycie, poniewaz osadnik wymaga 50/50, czyli tyle krzemienia co 10 mastodontow wiec pytanie:
czy lepiej stawiac wiecej i wiecej kopalni by osiagnac wydobycie ktore pozwoli utrzymac i armie i osadnika, czy lepiej usunac armie, zrobic osadnika, poslac go na nowe tereny i armie odbudowac? co doradzicie? :)

332

Saturday, 30.08.2008, 16:24

Osadnik

Ja nie mialem takiego problemu gdyz w zamierzeniu najpierw zbudowalem osadnika a pozniej zaczalem budowac mastodonty.

Gdybym mial taki problem jak ty masz, zdecydowanie skasowalbym mastodonty i jak najszybciej rozbudowywal druga wioske.

Wyszkolenie mastodontow od zera przy srednio dobrym farmieniu zajmie Ci ile, na pewno nie wiecej jak dobe, zbudowanie dodatkowego wydobycia o 50 nie jestem w stanie dokladnie okreslic ale raczej kwestia tygodni

333

Saturday, 30.08.2008, 16:28

no to +1 do usuniecia armii, ktora w sumie i tak trzeba bedzie przebudowac na giglamesha? wiec czas na ogien, osadnika i poszukiwania terenu... :)


edit: chociaz i tak uwazam ze twoja taktyka z budowaniem najpierw osadnika a pozniej floty byla chybiona.. ale moge sie mylic ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrGreen" (30.08.2008, 16:42)


334

Saturday, 30.08.2008, 18:51


edit: chociaz i tak uwazam ze twoja taktyka z budowaniem najpierw osadnika a pozniej floty byla chybiona.. ale moge sie mylic ;)


Zalezy jak kto gra, ja druga osade mialem gotowa w trzecim dniu mojej gry i zaliczonego Gilgamesha (10 wilczkow ktore poszly do piachu w pierwszym ataku na 3 lev jaskini)

Zbudowalem osade, 10 mastodontow i meczylem 3 level jaskini do konca zeby nadrobic doswiadczenie bohatera gdyz zaczalem z miesiecznym opoznieniem.

335

Wednesday, 03.09.2008, 10:22

Wykonaj zadanie w lokacji specjalnej
Ilość możliwych do wykonania wypraw: 11
o co chodzi z ta iloscia dlaczego raz ta liczba wynosi11 a puzniej np 12 od czego to zalezy?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

336

Wednesday, 03.09.2008, 10:28

maksymalna liczba wypraw dla konta premium to 12 sztuk; jak wykonujesz jedną to ci od licznika odejmuje.
Poza tym co 2 godziny przyrasta jedna.
jak nie masz konta premium to odpowiednio maksymalna liczba wypraw to 6 (zachowywanych i nie traconych) a wyprawy przyrastają co 4 godziny

337

Wednesday, 03.09.2008, 11:25

w raporcie z jaskini jest napisane ze zdobyłem runy.przegladam zbrojownie a tam ich nie ma co sie z nimi dzieje?

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

338

Wednesday, 03.09.2008, 11:40

Na dole masz obrazki run, tam sprawdź.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

339

Sunday, 07.09.2008, 12:24

hopki

hopki z hero na froncie 140 atk i 5 def oraz 209 hp wystarcza na zahariaszka?

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

340

Monday, 08.09.2008, 21:43

mam pytanie donsnie surowcow moze juz takowe bylo ale nieznalazlem...
mianowicie co sie dzieje jezeli ja kiedy jestem w 1 epoce zaatakuje kogos z 2 jak to bedzie z surowcami skradzionymi??