Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 29.05.2008, 15:34

A ile będzie można mieć wiosek? ;)

22

Thursday, 29.05.2008, 15:37

pewnie nie duzo :)

23

Thursday, 29.05.2008, 15:39

w pierwszej epoce 2, potem co epoka +1.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Thursday, 29.05.2008, 16:21

Mam pytanie odnośnie ataków na innych graczy, albo na nas ;)

Wczoraj pytałem o to samo, czyli czy będzie komunikat/licznik, że nas atakują i czy będzie widać liczebność wojsk ;)
Otrzymałem odpowiedź, że będzie wiadomo, że nas atakują, ale nie będzie pokazana liczebność wojsk.

Teraz rozwinięcie:
Skoro nie będzie wiadomo jaka jest liczebność agresora to może dojść do takich sytuacji:
1) obrońca ma załóżmy bohatera+2 dzikich, agresor nie wiadomo ile, ale stawiamy czoła agresorowi, okazuje się, że zostaliśmy pokonani, bo agresor miał bohatera+10 dzikich. Czyli zostajemy zmieszani z błotem, ograbieni, nasze kobiety zgwałcone, a dzieci wzięte w niewole :P Po kilku takich sytuacjach będzie wynikać sytuacja poniższa:
2) obrońca ma jakąś armię, powiedzmy, że według niego dobrą na obronę, ale kilka razy się naciął, widzi, że ktoś go atakuję, więc pakuje surowce i ucieka do innej wioski :P Pomimo tego, że okazuje się, że agresor miał mniej wojsk ;)

25

Thursday, 29.05.2008, 16:27

No i tu jest zabawa jest ryzyko :P i masz frajdę jak kogoś zaskoczysz obroną, jeszcze Ciekawiej będzie jak będą 2 wioski i przemieszczanie armii pogracie trochę to zobaczycie, szkoda tylko ze czas ataku jest niewielki wiec właściwie jak Cie niema przy kompie to niema jak poradzić na atak.
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

26

Thursday, 29.05.2008, 16:33

gorzej będzie jak skończy się ochronka :P wtedy ataki będą masowe ;) na pewno na początku będzie tak, że atakować będzie bohater + 1-3 dzikich, podobnie będzie w obronie, ale potem zabawa będzie inaczej wyglądać ;)

Jak to powiedział, któryś z adminów, pewnie czarny, że odbudowa armii zajmie dzień lub dwa, wiec w tym czasie możesz swoja odbudowującą się armię stracić przez "zaskoczenie w obronie" :P

27

Thursday, 29.05.2008, 16:36

2 na dzień wiec jak jeszcze wioska będzie to po jeden na wioche :P
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

jjj

Nierejestrowany

28

Thursday, 29.05.2008, 16:41

witam
mam takie pytanie, czy mogę przejąć teren obok swojej wioski? jak to zrobić?

29

Thursday, 29.05.2008, 16:43

Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

30

Thursday, 29.05.2008, 16:58

a wyprawy to tylko te specjalne do jaskkni itp. i nie dawać mi linków tylko odpowiedzieć :P

EDIT: i jak jeszcze zdobywa się pozimy postaci te doświatczenie tylko na tych wyprawach ??

EDIT2 : odpowie ktoś ??

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "SunShine" (29.05.2008, 17:04)


31

Thursday, 29.05.2008, 17:00

jak to jurek sztur spiewal "kazdy moze spiewac troche lepiej albo troche gorzej ale nie oto chodzi jak co komu wychodzi"

kazy moze czytac....... :D
widocznie nie kazdy czytac moze :D

32

Thursday, 29.05.2008, 17:10

a wyprawy to tylko te specjalne do jaskkni itp. i nie dawać mi linków tylko odpowiedzieć :P

EDIT: i jak jeszcze zdobywa się pozimy postaci te doświatczenie tylko na tych wyprawach ??

EDIT2 : odpowie ktoś ??
lepiej jednak czytaj, w tutku wyraźnie napisane exp dla hero za każde 2% HP ubitych jednostek np. przeciwnicy mieli 100HP to dostaniesz 2 exp.
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

33

Thursday, 29.05.2008, 17:35

tylko zabitych czy ogólnie ile im walnołem ?? :cursing:

34

Thursday, 29.05.2008, 17:39

Cytat

Punkty doświadczenia
Bohater zdobywa doświadczenie za zabitych żołnierzy i bohaterów przeciwnej armii oraz wykonując ekspedycje do lokacji specjalnych.
Ilość otrzymanego w atakach doświadczenia wynosi 2% sumy punktów życia zabitych jednostek przeciwnika.
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

35

Thursday, 29.05.2008, 17:46

Czy posiadanie wiecej niz 1 konta w trakcie alfy jest dozwolone?

36

Thursday, 29.05.2008, 17:48

W co radzicie rozdysponować te 1000punktów?Klasa-Anioł

37

Thursday, 29.05.2008, 17:52

Latanie właściwie wymagane w 99% :P i dowodzenie aby wojsko wo lokacji specjalnej zabrać
Nabijam posty aby wyglądało że coś o tej grze wiem :P

I czytać tutka !!!

38

Thursday, 29.05.2008, 17:59

A tak bardziej dokładnie?:P

39

Thursday, 29.05.2008, 18:13

Wskrzeszenie mialo byc darmowe i po wybudowaniu Posagu wiec wtf ?

Zbuduj większy Totem, by móc powołać następną armię.

Jaki ukryty trick O_o

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 29.05.2008, 18:30

Przenieś istniejącą armię do garnizonu (bo wnioskuję, że masz 1/2 dzikusów) i wtedy wskrześ bohatera. Chyba powinno pomóc :)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."