Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

441

Friday, 07.11.2008, 21:09

tak - możesz ze stolicy założyć oblężenie na przejęcie innej wioski :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

442

Monday, 10.11.2008, 08:37

gdzie mozna dostac punkty handlu i czy mozna transportowac surowce miedzy wlasnymi wioskami ? 8|


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

443

Monday, 10.11.2008, 09:00

punkty handlu możesz zdobyc przez sprzedaż run od THOR w zwyz i jak ktoś kupi od Ciebie coś na licytacji...
a surowce między wioskami transportuje armia....

444

Tuesday, 11.11.2008, 14:59

jesli jestes w kamieniu to punkty handlu najlatwiej dostac sprzedawajac przedmioty z 2-3 slotami na runy, zawsze schodza ;)
surowce ofc mozna pierwsza opcja przy armii "zmien wioske"

445

Tuesday, 11.11.2008, 17:53

czy warto zbierać surowce przed przejściem do nowej epoki? (no i pytanie które się wiąże z pierwszym) co się dzieje z kamieniami i krzemieniami zgromadzonymi w wiosce po przejściu do następnej epoki?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

446

Tuesday, 11.11.2008, 18:08

wszystkie surowce znikają - zostają tylko gołe wioski - przy czym oprócz tego będziesz miał korupcję w drugiej - a ilośc surowców w następnej epoce zależy od ołtarzy

447

Tuesday, 11.11.2008, 18:41

Dzięki.
Trochę ta gra jest dziwna. Pierwszy raz gram w coś takiego, każde przejście jest więc rozpoczęciem gry od nowa. Liczone punkty w ten sposób nic nie mówią o graczu ani o jego sile w danej epoce. Już mam dylemat czy aby warto przechodzić dalej, mogę mieć w jednej armii 36 słoników a jak wyliczyłem maksymalnie będzie to 47 (już niedługo), a z tym można poszaleć - popsuć kolesiom trochę krwi. A po przejściu to będą jeździli po mnie ci u których sobie grabię teraz. Ciekawe ....

448

Tuesday, 11.11.2008, 18:51

pozostają tylko bohaterzy i to oni (jak wiadomo) ukazują prawdziwą siłe gracza, mocny heros z nawet przeciętną armią może bezproblemowo farmić inne wioski
przykładowo latający z dużym defem dużą i ilością hp bohater postawiony na froncie a jednostki na odwodach może bez problemu farmić inne wioski bo ładowność będzie w miare sensowna, a zawsze te 50% surowców jakie może armia przenieść jest lepsza od niczego :)
i nie koniecznie ktoś musi Cię farmić wystarczy tak jak wyżej opisałem armia z samym herosem na froncie +kilka stodół i bedą przeciwnicy tylko wpadać i nic nie zabierać Tobie ;)
to jest gra strategiczna i tutaj teoretycznie nikt nie jest z góry skazany na przegraną, wystarczy dłużej posiedzieć przy grze, pokombinować i już się jest na prostej ;]

449

Tuesday, 11.11.2008, 22:45

Dzięki.
Trochę ta gra jest dziwna. Pierwszy raz gram w coś takiego, każde przejście jest więc rozpoczęciem gry od nowa. Liczone punkty w ten sposób nic nie mówią o graczu ani o jego sile w danej epoce. Już mam dylemat czy aby warto przechodzić dalej, mogę mieć w jednej armii 36 słoników a jak wyliczyłem maksymalnie będzie to 47 (już niedługo), a z tym można poszaleć - popsuć kolesiom trochę krwi. A po przejściu to będą jeździli po mnie ci u których sobie grabię teraz. Ciekawe ....

A po tym staniesz sie nowym Commanderem ktory po wybudowaniu wszystkiego w kamieniu przeszedl do staro i prawie przez to skonczyl gre bo wszyscy po nim jechali ;]

450

Wednesday, 12.11.2008, 15:27

Ale również może to rozkręcić trochę zabawę bo teraz to mam wielki spokój, aż za wielki. Surowców jest tyle, że nie ma na co wydać budowa trwa i trwa. Prawie nie farmię ... bo i po co (został do postawienia ostatni poziom totemu w wiosce i trochę ołtarzy). Szukam tylko jednostek u przeciwników. Tak dla relaksu sprawdzam godziny nasiadówek graczy w całej okolicy- nawyk z innych gierek.
Gram ponad miesiąc i jakoś nie załapałem bakcyla, w tej zabawie brakuje czegoś ... jakiegoś dreszczyku. No nic pobawię się jeszcze trochę (sprawdzę inne epoki) i zobaczę czy warto brnąć w to dalej ... czy zmienić zabawkę.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

451

Wednesday, 12.11.2008, 15:29

NIe chce cię martwić, ale Kamień powinien zając ci 2-3 tygodnie, bo dłużej to już strata czasu ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

452

Wednesday, 12.11.2008, 15:46

Ale również może to rozkręcić trochę zabawę bo teraz to mam wielki spokój, aż za wielki. Surowców jest tyle, że nie ma na co wydać budowa trwa i trwa. Prawie nie farmię ... bo i po co (został do postawienia ostatni poziom totemu w wiosce i trochę ołtarzy). Szukam tylko jednostek u przeciwników. Tak dla relaksu sprawdzam godziny nasiadówek graczy w całej okolicy- nawyk z innych gierek.
Gram ponad miesiąc i jakoś nie załapałem bakcyla, w tej zabawie brakuje czegoś ... jakiegoś dreszczyku. No nic pobawię się jeszcze trochę (sprawdzę inne epoki) i zobaczę czy warto brnąć w to dalej ... czy zmienić zabawkę.


przejdź do następnej epoki ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

453

Friday, 14.11.2008, 07:19

przy sprzedaży itemów jest opcja -cena minimalna- , na to trzeba mieć 10 punktów handlu------po sprzedaży one przepadają ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

454

Friday, 14.11.2008, 09:06

tak

455

Monday, 17.11.2008, 16:27

CZy jesli mam taki czar ktory potrzebuje do dzialania dajmy na to 2 runy Ur-Ur to potrzebuje w zbroi 3 sloty czy 2 zeby wlozyc czar i runy??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

456

Monday, 17.11.2008, 16:34

CZy jesli mam taki czar ktory potrzebuje do dzialania dajmy na to 2 runy Ur-Ur to potrzebuje w zbroi 3 sloty czy 2 zeby wlozyc czar i runy??
czary nie włożysz do zbroi,
zwój na dwie runy potrzebuje przedmiot na dokładnie dwa sloty
jak chciałbyś użyć 3 runowy zwój ??
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

457

Monday, 17.11.2008, 17:53

no myślałem ze są rzeczy 4 slotowe ale bardzo rzadkie:P bo nigdy nie widzialem xD
czyli zeby uzyc czaru wystarczy miec odpowiedni poziom magi runy i Zwoj w zbrojowni?? a zwoje sa jednorazowe czy wielokrotnego uzytku? :?:


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

458

Monday, 17.11.2008, 20:57

psze pana zeby uzyc magii musisz pan miec bizuterie (wisior/pierscien) z 2-3 slotami na runy
jak dorwiesz taki to jestes 1337

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

459

Monday, 17.11.2008, 22:50

czy żeby założyć oblężenie trzeba być w tej samej erze co oblegany czy wystarczy różnica 1 epoki?

ma ktoś może linka do Gniazdo T-Rexa 4. dzięki.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

460

Monday, 17.11.2008, 22:55

czy żeby założyć oblężenie trzeba być w tej samej erze
w tej samej,
ma ktoś może linka do Gniazdo T-Rexa 4
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=4093fd4193

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.