Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

661

Wednesday, 21.01.2009, 16:24

chyba 24 jeśli się mylę popraw ktoś ;p

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

662

Wednesday, 21.01.2009, 16:31

15 na których możesz działać, jeżeli nie masz więcej w zbrojowni (to chyba widać =.=), 20 widocznych w zbrojowni, limitu niewidocznych podobno nie ma, chociaż ja bym obstawiał że łącznie możesz mieć 256.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

rumi_PL

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

663

Wednesday, 21.01.2009, 17:46

15 na których możesz działać, jeżeli nie masz więcej w zbrojowni (to chyba widać =.=), 20 widocznych w zbrojowni, limitu niewidocznych podobno nie ma, chociaż ja bym obstawiał że łącznie możesz mieć 256.

Widocznych w zbrojowni jakos mam 24 i na wszystkich mogłem 'działac' a nie na 15 a chodziło mi ile ogólnie moze wejśc.
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


664

Wednesday, 21.01.2009, 18:45

Na BW miałem ponad 1500 sztuk badziewia, myślę że tutaj może być równie dużo

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

665

Wednesday, 21.01.2009, 19:05

wejsc moze bez ograniczeń. nie ma mozliwosci , żebys cos dropnął i zeby przepadło. lezy sobie gdzieś niewidoczne i czeka.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

666

Wednesday, 21.01.2009, 19:12

Widocznych w zbrojowni jakos mam 24 i na wszystkich mogłem 'działac' a nie na 15 a chodziło mi ile ogólnie moze wejśc.
Sory xD myślałem, że jest 5 a nie 6 przedmiotów w rzędzie xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

667

Thursday, 22.01.2009, 08:29

Nie ma limitu przedmiotów, jakie może mieć gracz.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

668

Friday, 23.01.2009, 23:43

są w ogóle jakieś zwoje dla broni lub tarcz??


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

669

Saturday, 24.01.2009, 01:25

są w ogóle jakieś zwoje dla broni lub tarcz??
nie ma

670

Monday, 26.01.2009, 18:51

wydobycie

Jestem w drugiej epoce, mam pytanie do jakiego poziomu budowac kopalnie? Mam wszystkie, oprocz stajni na 12 poziomie, czy to wystarczy aby podciagnac palace i oltarze na 20. Wiem ze im wyzszy poziom tym lepiej ale strsznie duzo kosztuja wiec chodzi mi o optymalny poziom, moze budowa wyzej sie nie oplaca. Do jakich poziomow wy budujecie ??
Drugie pytanie, czy po przejsciu do 3 epoki, pola pod wydobycie sie zmienia? tzn. jesli teraz mam 5 lasow 3 wzgorza 2 pustynie i jedno bagno 1 gory wysokie, zostanie tak samo, czy tak jak po przejsciu z 1 do 2epoki tereny ulegna zmianie , jesli tak, czy jakos mozna sprawdzic ile i jaki surowce bede wydobywal w 3 epoce. Moze nie oplaca sie jednej z nich budowac oltarza tylko zarz po przejsciu zniszczyc i szukac lepszego miejsca?????

671

Monday, 26.01.2009, 18:54

pola nie ulegna zmianie tylko surowce z nich wydobywane i bonusy na polach... a kopalnie rozwijamy według własnego uznania ale im większe wdobycie tym wiekszą armie mozna postawić i gnębić okolice ;)

672

Monday, 26.01.2009, 18:56

pola nie ulegna zmianie tylko surowce z nich wydobywane i bonusy na polach... a kopalnie rozwijamy według własnego uznania ale im większe wdobycie tym wiekszą armie mozna postawić i gnębić okolice ;)

To dlaczego w 1 epoce w drugiej wiosce mialem 5 strumieni a w 2 epoce na tym samym terenie ani jednego??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

673

Monday, 26.01.2009, 19:01

Nie nie masz tylko nie możesz tam budować...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

674

Monday, 26.01.2009, 19:01

nie mam pojęcia - pierwszy raz sie z czyms takim stykam a nie kasowałeś i budowałeś na nowo wioski ??

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

675

Monday, 26.01.2009, 19:02

strumieni bedziesz miała (miał) tyle samo. zmieni sie tylko nazwa surowca wydobywanego.w 3 epoce ze strumienia wydobywasz glinę.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

676

Monday, 26.01.2009, 19:05

y

Co znaczy "nie nie masz" bo nie rozumiem

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

677

Monday, 26.01.2009, 19:07

ania zrozum. pola ci sie nie zmieniają. zmienia sie tylko rodzaj wydobywanego materiału.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

678

Monday, 26.01.2009, 19:08

To znaczy, że kwadraciki ze strumieniami są ale Ty nie możesz na nich nic budować. Dopiero w średniowieczu stamtąd masz glinę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

679

Monday, 26.01.2009, 19:10

W pierwszej epoce na druga wioske wybralem teren z 5-cioma strumieniami, gdy przeszedlem do drugiej epoki to w TEJ SAMEJ WIOSCE na 16 pol wydobywam z 15 i nie mam ZADNYCH strumieni (jak wiadomo w 2 epoce za strumieni nie ma wydobycia a ja mam zagospodarowane 15 pol) Jedno wolne pole to bagno

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

680

Monday, 26.01.2009, 19:15

Jakieś obrazki możesz zrobić tych twoich terenów?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)