Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

681

Monday, 26.01.2009, 19:20

W tej wiosce w 1 epoce mialem 5 strumieni

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "ania" (26.01.2009, 19:39)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

682

Monday, 26.01.2009, 19:22

Zrób screena z tego ekranu bo z tego linka wskakują moje kopalnie z drugiej wioski;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

683

Monday, 26.01.2009, 19:25

jak to mam zrobic?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

684

Monday, 26.01.2009, 19:26

Wchodzisz na ekran z kopalniami, ustawiasz go na środku monitora i wciskasz Print Screen. Wklejasz do Painta i zapisujesz jako JPG. Wchodzisz na stronę http://imageshack.us/ i Uploadujesz zdjęcie. Jak się skończy to wklejasz linka na forum.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

685

Monday, 26.01.2009, 19:32

Za duzo zabawy, musisz uwierzyc mi na slowo

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

686

Monday, 26.01.2009, 19:36

No to napisz to jako buga i podaj Swoje ID bo ja Ci nie potrafię pomóc.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

687

Monday, 26.01.2009, 19:48

ania. nie ma takiej mozliwosci zebys widziała mniej strumieni w 2 epoce. jesli to ten sam teren to ilosc strumieni pozostaje ten sam. tylko ze wydobycie się zmienia w zaleznosci od epoki. kumasz czacze?
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

688

Monday, 26.01.2009, 20:30

Ania, chłopaku tak dużo zabawy z tym nie ma a byłaby czysta sytuacja jednak ja bym poczekal na screen

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

689

Monday, 26.01.2009, 21:04

I raczej to nie będzie bug tylko niezrozumienie przez gracza realiów przechodzenia do kolejnych epok - screen jest niezbędny
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

690

Tuesday, 27.01.2009, 11:50

W pierwszej epoce na druga wioske wybralem teren z 5-cioma strumieniami, gdy przeszedlem do drugiej epoki to w TEJ SAMEJ WIOSCE na 16 pol wydobywam z 15 i nie mam ZADNYCH strumieni (jak wiadomo w 2 epoce za strumieni nie ma wydobycia a ja mam zagospodarowane 15 pol) Jedno wolne pole to bagno


bo zapewne nie zwrocilas uwagi ze sa pola:
wysokie gory, gory, wzgorza, pustynia, stepy, lasy, dzungle, bagna.

w 1 epoce jak dobrze pamietam to produkcja byla na strumienie, wzgórza, pustynia i step i stawialo sie na tych polach kopalnie tego samego typu (tzn gdzies kamien gdzies krzemien) po przejsciu do nowej epoki te pola maja juz rozne kopalnie

i zapewne tam gdzie byla kopalnia kamienia to nie byl strumien tylko cos innego.

kude nie pamietam dokldanie cos ie gdzie wydobywalo ale wydaje mi sie ze w tym tkwi problem ( bez screena sie nie obejdzie ;) )

691

Tuesday, 27.01.2009, 17:12

W prehistorii na pustyniach można (chyba) było zbudować "strumień" i z niego "wydobywało się" kamienie..? W 2 epoce jest tam kopalnia kamieni szlachetnych, w 3 kopalnia złota. Może Ci sie to pomyliło z normalnym polem ze strumieniem..?

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

692

Wednesday, 28.01.2009, 00:39

Wiem, że o tym już było, bo gdzieś czytałem. Tyle tylko, ze jak człowiek potrzebuje to nie może znaleźć...normalka.
Pytanie jest takie - co się dzieje z bohaterem i oddziałem, który ma przy sobie, gdy likwiduję wioskę, z której ten bohater pochodzi, w czasie gdy sam bohater stacjonuje gdzie indziej (np. w stolicy)?
Czy bohater i jego aktualny oddział też znika?

Dzięki za odpowiedzi

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

693

Wednesday, 28.01.2009, 00:55

Wszystkie oddziały i bohater należący do wioski, którą chcesz zlikwidować muszą stacjonować w tej wiosce. Jednocześnie nie może stacjonować żaden obcy oddział w likwidowanej wiosce - Dodano do FAQ 14 punkt (wszystkie warunki do likwidacji wioski)

Nie pamiętam jednak czy czasami nie trzeba celowo bohatera uśmiercić =.= - jak będziesz likwidował wiochę i spełnisz wszystkie warunki to pewnie to sprawdzisz ;) tak czy siak wszystkie oddziały i tak tracisz ;) => odpisz jak to wyglądało to uzupełnię FAQ
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

694

Wednesday, 28.01.2009, 04:45

Nie pamiętam jednak czy czasami nie trzeba celowo bohatera uśmiercić =.= - jak będziesz likwidował wiochę i spełnisz wszystkie warunki to pewnie to sprawdzisz ;) tak czy siak wszystkie oddziały i tak tracisz ;) => odpisz jak to wyglądało to uzupełnię FAQ
Przy moim kasowaniu wiosek nie było potrzebne samobójstwo. Po prostu zniknął.

Ok dzięki za info ^^ -VeiN

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (28.01.2009, 13:13)


695

Wednesday, 28.01.2009, 09:29

nie trzeba hero niszczyc ale musi on byc nieruchomy, tzn stacjonowac najelepiej w wiosce.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

696

Wednesday, 28.01.2009, 09:30

Na dodatek własnej bo inaczej nie da rady;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

697

Wednesday, 28.01.2009, 10:34

Mam pytanko. Jeżeli w jakiejś wiosce mam dwie armie jedną z bohaterem a drugą bez to czy zabite jednostki przez tą drugą armię będą się wliczały do doświadczenia bohatera z pierwszej armii czy się zmarnują?

EDIT:
Chodzi mi oczywiście o sytuację kiedy bronię się przed atakiem.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "AdamDante" (28.01.2009, 11:03)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

698

Wednesday, 28.01.2009, 11:36

Obie armie walczą z atakującym jak są w tej samej wiosce więc xp idzie do herosa. Doświadczenie jest na herosa a nie na armię. Jakbyś miał w tej drugiej hero to xp było by na pół.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

699

Wednesday, 28.01.2009, 12:03

No to super. Dzięki za info.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

700

Wednesday, 28.01.2009, 13:21

Dzięki za info Panowie.
To jeszcze pytania z serii oblężeń.
1.Czy jeśli ja jestem w 3 epoce, zakładam oblężenie na wioskę też z 3 epoki (wiem, wiem, z innej się nie da), to czy może mnie wspierać w oblężeniu mój klanowicz z 2 epoki? Wg tutoriala teoretycznie może pomagać, ale wolę się upewnić, bo jakiś czas temu próbowaliśmy założyć oblega z tą róznicą, że byłem w 2 epoce, a klanowicz w 1 i wtedy się nie dało.
2.Czy jeśli chcę założyć oblężenie armią przypisaną do wioski A na wioskę wrogą C, ale startuje swoim oddziałem z wioski B, to gdzie mam mieć zbudowany konsulat, żeby się inni mogli do zabawy przyłączyć? W wiosce A czy w wiosce B?

Jeszcze raz dzięki za pomoc.