Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Friday, 30.05.2008, 11:31

Nie można. Rozkaz to rozkaz :)
Jedynym wyjątkiem jest akcja zakładania nowej wioski.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Friday, 30.05.2008, 11:32

Nie, i nie sądzę, żeby taka opcja została wprowadzona... Chociaż w drugiej kwestii mogę się mylić.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

63

Friday, 30.05.2008, 11:40

o, jeszcze jedno :wacko:
jest odzysk surówki po zburzeniu budynku? 8|

Elfu

Nierejestrowany

64

Friday, 30.05.2008, 12:03

czy jest ograniczenie ilosci rund podczas walki ? czy bija sie do ostatniego trupa z jednej strony ;)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Friday, 30.05.2008, 12:11

3 rundy gracz przeciw graczowi
10 rund w lokacjach specjalnych
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

Elfu

Nierejestrowany

66

Friday, 30.05.2008, 12:13

To swietnie, bardziej chodzilo mi o lokacje specjalne wiec git ;)
a to dowodzenie herosa to na pierwszym poziomie moge zabrac jedna jednostke ? czy jedna armie (10 jednostek)

67

Friday, 30.05.2008, 12:44

dowodzenie 1 to 1 np. dziki czlowiek :(
przetestowane, wg symulatora wychodzilo ze potrzeba ich ok 7-10 zeby przezyli pierwsza fale uderzeniowa i zadali swoje ciosy
tak wiec 2ch kamienojadow trzeba bylo poswiecic w 2 wyprawach do jaskini :)

68

Friday, 30.05.2008, 13:09

mhm

ja wlasnie lece na stopien trudnosc 1/109.. na niedzwiedzie i tygrysy szablozabne ;)

hero +4 dzikusów ;d zobhaczymy co z tego wyjdzie ;) mam nadzieje ze przeyzja i oddaja jakies ciosy ;)

mhm.. i w tym przypadku aniol bedzie mial przewage... latwiej mu przezyc skoro +60hp kazda jednostka....




http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=73affddd30

przezylem ;d ale nie ubilem ich ;d

i z tego wynika ze nie da rady ubic ziwerzków na tym poziomie rozwoju... ;/

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Elfu" (30.05.2008, 13:17)


69

Friday, 30.05.2008, 13:29

czemu dales bohatera na tyly skoro ma latanie? nie zadawal damage tak dlugo jak zyli dzicy (w tym przypadku akurat 1 runde, ale gdyby pozyli dluzej to mialoby to znaczenie(chociaz i tak w takim buildzie malo zadaje))

70

Friday, 30.05.2008, 13:33

POniewaz dzicy mieli przezyc i mial im po 1 rundzie odnowic +60 hp ;P a ze nie przezyli to inna sprawa ;d


i tutaj moje pytanie czy heros odnowil by 60 hp temu calemu 400 hp(czyli 4rem dzikusom) czy kazdemu osobno ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Elfu" (30.05.2008, 13:40)


71

Friday, 30.05.2008, 15:08

leczenie działa podobnie jak atak, tzn losuje jedną ranną jednostkę i ją właśnie leczy :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


72

Friday, 30.05.2008, 19:11

no to jednak leczenie jest do pupy ;)

kolejne pytanie apropo budowy wojska czemu nie mozna zejdz na wydobycie ujemne ?;) bez sensu ;) gdyby braklo surowców to jednostki by poprostu ginely ;) TAK POWINNO BYC :P

edit:
i od czego zalezy zakladanie klanu ? kiedy bedzie mozna zalozyc ;d

Edit2:

Sa tu jakies punkty ? ranking ? etc ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Elfu" (30.05.2008, 19:17)


73

Friday, 30.05.2008, 19:15

To, że nie można zrobić ujemnego wydobycia w dość ciekawy sposób ogranicza armię, ja bym tak zostawił
Klan... ktoś już pisał, że trzeba mieć 3 lvl i konto premium.

[edit]
Aha, zapomniałbym - potwierdzam twoją tezę, leczenie jest do d**y, tak samo na początku jak i w późniejszej fazie gry xd

// Cenzura ;P
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (30.05.2008, 19:34)


konnar

Nierejestrowany

74

Friday, 30.05.2008, 19:35

Jak się zdobywa przedmioty???

75

Friday, 30.05.2008, 19:39

jest szansa że Ci wypadną (jak na wyprawie w BW) gdy zabijesz wszystkich przeciwników w lokacji :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


76

Friday, 30.05.2008, 19:39

Na mapie masz lokacje specjalne takie jakby starodawne budowle inków ;d tam musisz rozwalic stworki i w zamian dostajesz runa, itemki ;)



I moze Kruczy bys odpowiedzial czy istnieje cos takiego jak punkty, ranking ;d

77

Friday, 30.05.2008, 19:41

Wszystko będzie w swoim czasie ;d
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


78

Friday, 30.05.2008, 19:52

Mam pytanko. Grabież surowców to grabież surowców(xD) ale co to jest za opcja wyślij armię??

79

Friday, 30.05.2008, 19:52

Swietnie;)


http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=56bc362e0f

teraz niech mi ktos to wylumaczy? co jest z tym zasiegiem wioski ? poszedlem 3 pola od wioski i 10ciu mi na zwiadzie padlo... dziwne to troche ? moge normalnie dalej atakowac? czy tez bede mi tak z &d**y ginac jednostki ?

//Cenzura.
KC.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (30.05.2008, 20:01)


80

Friday, 30.05.2008, 19:53

@up - fakt, trochę kiepsko ^^ wytłukli ci całą armię jak chciałeś przeszpiegować... trochę głupio ^^
Aha, szpiegowałem bohaterem 5x jednego kolesia (niedaleko mnie) mialem 51% i nigdy się nie udało... mega niefart czy niedoróbka ?

KruczoCzarny, możesz nie podpisywać się "KC" pod moimi postami jeśli je edytujesz? Ja nie odwzajemniam twoich uczuć... i po co od razu takie wyznania, nawet nie wiem jak całujesz a ty już do mnie twardo "KC"... Ze mną trzeba najpierw trochę pochodzić, zaprzyjaźnić się itp
...
...
Może podpisuj się całym nickiem, albo "Czarny", ale nie KC :)