Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

861

Thursday, 12.03.2009, 16:37

jest limit - bez premium całkowity czas budowy jednostek nie może przekraczać 1 h i nie możesz kolejkować
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

862

Thursday, 12.03.2009, 16:39

no tak ale dzikich mógłbyś zrobic powyżej 5 i byłoby poniżej 1h więc to raczej ograniczenie ilości do 5 max

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

863

Thursday, 12.03.2009, 17:27

powaga nie można ? dawno w ep1 nie byłem :P.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

864

Thursday, 12.03.2009, 17:33

no ja to na nowym serwie jestem to wiem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

865

Thursday, 12.03.2009, 18:27

5 to max dla nonpremium i więcej nie wejdzie niestety...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

866

Friday, 13.03.2009, 08:49

a tak korzystając z okazji takie małe pytanko.. czy majac druga wioske i w niej wydbycie 30/h a w głownej 50/h to czy w głownej bedę mógł wybudować wieksza ilośc armii? tzn czy koszty cztrzymania się zsumuja ael tak ze bede mógł wybudować wiecej jednostek ale w jednej wiosce?

867

Friday, 13.03.2009, 09:03

Nie, jednostki zra surowce tylko z wioski, z ktorej pochodza.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

868

Saturday, 14.03.2009, 10:17

ai jeszcze jedno ;p na jakich współrzędnych znajduje sie gniazdo T-Rexa 2? bo niemge go znaleźć wogóle.... chyba slepy jestem :D:p :S :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

869

Saturday, 14.03.2009, 10:25

Tam gdzie zwykłe gniazdo tylko na drugim piętrze;) Poszukaj dowolnego i wpisz 2.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

kmonka

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

870

Saturday, 14.03.2009, 17:43

jak dołączyć się do oblegu?? Jestem w klanie z graczem który oblega i nie wiem jak mu pomóc

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

871

Saturday, 14.03.2009, 17:47

Zakładka Armia=>Druga ikonka od prawej=>Dołącz do oblężenia=>Wpisujesz koordynaty obleganej wioski=>Zatwierdzasz i armia idzie:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

kmonka

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

872

Saturday, 14.03.2009, 17:48

dzięki

kmonka

Początkujący

Postów: 0

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

873

Sunday, 15.03.2009, 21:29

Jak zdobywać reputacje? pokonałem bohatera i nic.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

874

Sunday, 15.03.2009, 21:40

Czytając tutorial...
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…hater#Reputacja

Słowne upomnienie za multipost. Edycja istnieje... Lomnas
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

875

Wednesday, 18.03.2009, 13:30

O co chodzi w poselstwach (czemu warto je mieć - tylko nie odsyłajcie mnie...prosze o wytłumaczenie) i jak rozwiązana jest sprawa 2ch ataków na dobę...
...czy odliczacie 24h od ostatniego ataku czy jest godzina przełomowa?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

876

Wednesday, 18.03.2009, 13:58

ataki - jest godzina przełomowa - 24 ;) wtedy zerują się ataki na gracza. A poselstwa? dają surowce - zależnie od epoki - i chyba ogranicznik jest 20 na dzień.

877

Wednesday, 18.03.2009, 23:38

Witam. Jest taka sprawa:
mam dwie wioski. Pewien gracz oblega mi tą gorszą. Jak rozbić mu tą armię oblegającą? Mam 15 DM i chciałem dać im rozkaz: "Atakuj oblegających" ale pojawił mi się taki komunikat: "Akcja niemożliwa do wykonania. Limity ataków na okupujących w tym oblężeniu zostały wykorzystane." Co jest nie tak?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

878

Wednesday, 18.03.2009, 23:44

Nie masz w obleganej wiosce Konsulatu/Misji Dyplomatycznej/"tego czegoś od ataków na oblegających z kamienia ale nie pamiętam jak się nazywa" ;). A od ich poziomu zależ ilość ataków na oblegających. Nie masz => nie atakujesz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

879

Thursday, 19.03.2009, 00:01

Chodzi Ci zapewne o Namiot Zmysłów? No to ok zgodzę się, że nie posiadam tego budynku w tej drugiej wiosce :) ale teraz nawet nie mogę go zbudować bo wyskakuje mi komunikat, że wioska jest oblegana. Jednym słowem muszę się już pożegnać z moją wioską tak?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

880

Thursday, 19.03.2009, 00:10

Dokładnie o ten budynek mi chodzi.
Niekoniecznie. Możesz zawsze bronić armią z tej wioski. Jak stacjonuje w wiosce to ok. Jak nie to zezłomuj ją na kimś i odbuduj w wiosce. Zawsze jest jakaś szansa;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)