Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

961

Sunday, 24.05.2009, 09:38

Są takie czynniki:
- bohater, jego rasa i poziom (najlepszy do czyszczenia słabymi armiami, bo twoja armia wybije 1/2 obstawy a ta ci już nic nie zrobi, z demonem powinien być słabszy efekt, lecz skuteczny. Nieumarłemu i aniołowi zrobią rzeź niewiniątek, chociaż silny anioł jest na tyle dobry, że zwykle nie pada cała armia, tylko 2/3 z powodu regeneracji jednostek)
- losowana siła potwora i ich ilość (o ilości pewnie wiesz, ale także ich parametry wahają się w zakresie do 30%)
- twoje technologie (najważniejsza jest ta do obrony, by przeżyć pierwszy atak i zabić jak najwięcej)
- losowe rzuty na inicjatywę które przy mastodontach znaczą tyle co nic.

Tu masz przykład podobnego pecha. A nawet większego, bo wilki zwykle znikają po trzech turach.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=cd663782e3

Oj Lomnas był pierwszy ale niech będzie :)
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

962

Sunday, 24.05.2009, 19:26

Jest jakaś bron palna z wymaganiem 3lvl, bo nie mogę znaleźć.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

963

Sunday, 24.05.2009, 19:33

Nie.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Speed97

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Kraków/Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

964

Sunday, 24.05.2009, 21:55

Czemu zwoje mają różne kolory ?
zwoje na uryny i fehy są takie szare, a z asuz'ami to takie jakby kremowe/blado-brązowe/złoto-żółte ??
Czy to reprezentuje "moc" zwoju ? a jeśli tak to ile jest poziomów kolorystycznych ??

965

Sunday, 24.05.2009, 22:02

Mi się wydaje że to bardziej reprezentuje epokę od której leci dany zwój.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

966

Sunday, 24.05.2009, 22:14

Dokładnie. Zwoje znajdowane w kamieniu są szare ,
w staro są takie brudnozłote (czy jakieś...)
a w średniowieczu złote
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Speed97

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Kraków/Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

967

Sunday, 24.05.2009, 22:24

czyli 1 część rozwiązana...ale nie do końca.
Czyli np jeśli znajdę zwój szalony ujarzmiacz grozy w prehistorii i w starożytności to będą miały różne kolory ?
2 czy są inne kolory ?
i czy runy YRD istnieją ? czy ktoś taką znalazł ??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

968

Sunday, 24.05.2009, 22:30

Nie, epoka w jakiej znajdujesz zwój, nie ma pływu na kolor. Chodzi o oznaczenie od której epoki dany zwój można znaleźć. Szalony Ujarzmiacz Grozy znaleziony np. w Średniowieczu będzie miał taki sam kolor jak ten znaleziony w Starożytności.

YRD istnieje tylko jeszcze nikt go nie znalazł;) Jako najpotężniejsza runa będzie na pewno dostępny dopiero dla osób będących w VI epoce.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

969

Monday, 25.05.2009, 02:20

KRĘGI

Jak, kiedy i dzięki czemu można wykożystać KRĘGI ŻYWIOŁÓW itd. Do czego one służą i czy warto w nie inwestować... a jak tak to kiedy?

970

Monday, 25.05.2009, 07:41

RE: KRĘGI

Jak, kiedy i dzięki czemu można wykożystać KRĘGI ŻYWIOŁÓW itd. Do czego one służą i czy warto w nie inwestować... a jak tak to kiedy?
W tutku jest chyba wszystko co potrzebujesz
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.php?title=Magia
Jeśli nie masz amuletu/pierścienia przynajmniej z 2 slotami to nie ma co inwestować bo i tak nie poczarujesz. To jest tylko dla wybrańców Goliata.

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

971

Monday, 25.05.2009, 17:00

ep1 - gdzie szukać najlepszego dropa? Na Gilgameshu, czy Goliacie? (nie liczy się exp, bo na Goliacie jest lepszy, ale chodzi mi o drop)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

972

Monday, 25.05.2009, 17:04

Wyższy numerek = lepszy (jakościowo) drop. Przynajmniej w teorii... ;)

Ogólnie Gilgamesh.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

973

Monday, 25.05.2009, 17:42

Wyższy numerek = lepszy (jakościowo) drop. Przynajmniej w teorii... ;)

Ogólnie Gilgamesh.
No nie do końca :) bo na T-Rex 5 nie ma dropa jakościowego.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

974

Monday, 25.05.2009, 17:44

Dlatego napisałem "w teorii" ;)

A pytanie było o bossów z pierwszej epoki więc w tym przypadku się zgadza :P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

975

Monday, 25.05.2009, 19:06

Gilga nie polecam, gdyż na 10 wilków + boh ( człowiek na 7 lvl), potrafią paść po 2-3 wilki, a już nie wspomnę co będzie jak postawimy latającego na front. Tak więc ogółem to lepszy drop ( jeśli wliczać straty + czas szkolenia ^^) to lepszy drop jest na T-Rexie ;). Bardzo ważne czy masz do Goliata 6 min drogi, a do Gilga 35 ( ja mam tyle do goliata :D ) To lepiej się męczyć z Goliatem i błagać o drop, niż czekać 3 godziny na drobny drop :P Lecz to tylko moje zdanie :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

976

Monday, 25.05.2009, 19:07

To się nie tyczy tylko zwojów, weźmy np. lancę.

Prehistoria:Nie ma, wygląda jak w średnio
Starożytność: (chyba) Nie ma, wygląda jak w średnio
Średnio: wygląda normalnie
Kolonizacja: wygląda inaczej
Współczesność: pewnie inaczej ale krowa milczy

Czyli w epokach w dół wygląda jak w tej w której można znaleźć. Ale w kolejnych wygląda wyżej. Nie wiemy jak będzie z bronią prehistoryczną w epokach 5 i 6, ale zapewne tak jak w innych epokach. Maczuga to baseball, miecz to nóż, łuk to... łuk pneumatyczny, jakieś inne sugestie?

EDIT:
Od kiedy to się bije Gilgamesha wilkami? Słonie prawie nigdy nie giną, a jeśli już to pojedyncze. A jedyne sensowne T-rexy to 4 i 5. No i bardzo wiele zależy właśnie od latacza. Jeśli zrobisz mu obronę do (włącza raportownik) 20 to nie może zginąć, a potem pakujesz w atak i ini. Mój anioł w prehistorii bił jak 3 słonie. Najlepiej jedyne posiadane PH wydać na mroźny (jakaś zbroja) bo pakuje 30 obrony i kosztuje 1-2 PH.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Speed97

Początkujący

Postów: 1

Skąd: Kraków/Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

977

Tuesday, 26.05.2009, 23:55

Kolejne pytanie i znowu dotyczy przedmiotów.
Primo:
Tutaj są podane wszystkie prefiksy, zwoje i słowa runiczne. ale wszystko kończy się na runie NYD.
Czy to znaczy, że dalej nie ma słów runicznych, czy, że nadal nie zostały one odkryte?
i secundo:
tylko mi się wydaje, czy czary są mało skuteczne:|? tak czytam opisy i działania i w sumie takie małe efekty w stosunku co do kosztów. Chociaż z drugiej strony, jak już ktoś by miał 2-3 soketową błyskotkę to czar byłby już w miarę tani /runy można znaleźć a zwoje idą po 1-2 ph/.
jak to wygląda w oczach ekspertów? czy warto rozwijać tę dziedzinę? czy traktować jako alternatywną lokatę pkt rozwoju?

978

Wednesday, 27.05.2009, 11:40

Czary w tej grze są można powiedzieć istnieją tylko na papierze. Zacząć inwestować w naukę czarów można dopiero po zdobyciu slotowanej biżu. Jak do tej pory to nie wiem czy 10 osób na obu serwerach może używać czarów, wiec experta w tej dziedzinie próżno szukać.

979

Wednesday, 03.06.2009, 08:49

dyvid ci napisal kiedy mozesz inwestowac w czary.

a co do sily czarow to mowisz o czarach zapewne 1-2 epokowych.

lepsze czary zaczynaja sie od III epoki dopiero.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

980

Wednesday, 03.06.2009, 16:45

Będzie miało to sens, zdobycie biżu jest pewne dla osoby która przejdzie grę od I do VI. Jeśli nawet nie to taki ktoś ją sobie kupi. I dobrze, bo każdy główny bohater będzie takie coś mieć i nic więcej. A wierzę, że czary będą czymś sensownym. Szczególnie przywołanie podczas expienia solo to będzie hit.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!