Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.081

Monday, 16.11.2009, 22:57

Magister jest tylko jeden ^^

Odp na pytanie: Ile mam kostek ?

PS: Zaciekawiłeś mnie tym że pod innym adresem są ukryte.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

1.082

Tuesday, 17.11.2009, 10:47

Magistrow jest niestetyzatrzesienie i tylko utrudniaja zycie ludziom o przydatnym wyksztalceniu :P
Chodzi o to, ze tworcy gry to (mam wrazenie) inzyniery i dzialaja metodycznie co ulatwia praci im a takze pozwala zauwazyc pewne prawidlowosci nam.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.083

Tuesday, 17.11.2009, 12:29

magistrów przez małe m ale jest jeden przez duże M :D

Baldr rozumiem wszystko do słów praci
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.084

Sunday, 06.12.2009, 19:02

A czy B?

A
%szans na szarże jest przeliczane dla całej armi ,czyli jeśli wejdze szarża to tylko jeden losowy oddział zaatakuje w szarży

B
%szans na szarże jest przeliczane dla każdego oddziału osobno ,czyli w jednej rundzie kilka oddziałów(inne typy jednostek) może atakować w szarży
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


1.085

Sunday, 06.12.2009, 19:04

B
%szans na szarże jest przeliczane dla każdego oddziału osobno? czyli w jednej rundzie kilka oddziałów(inne typy jednostek) może atakować w szarży?
w 1 rundzie może atakować kilka jednostek (różne rodzaj) w szarży....

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.086

Sunday, 06.12.2009, 19:07

ok dzięki:)
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


1.087

Wednesday, 09.12.2009, 06:53

Witam
Czy mozna zamienic bohaterow w wioskach?
Przykladowo jesli w pierwszej wiosce wybralem aniola a w drugiej czlowieka to czy moge zabic obu a nastepnie wskrzesic aniola (z pierwszej wioski) w drugiej wiosce, czlowieka (z drugiej wioski) w pierwszej?

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.088

Wednesday, 09.12.2009, 07:28

nie - główny bohater przywiązany jest do stolicy - natomiast pozostałych bohaterów możesz przerzucać między wioskami

1.089

Wednesday, 09.12.2009, 07:29

pierwszy bohater którego powołałeś- ten główny może byś tylko w stolicy a reszte po ubiciu możesz wskrzeszać w dowolnej wiosce o ile posiadasz oczywiście posąg bohatera....

1.090

Wednesday, 09.12.2009, 16:44

Ehhh to troche mam lipe, ale jakos bede musial z tym zyc ^^
Na bohatera glownej wioski wybralem aniola i nie wiem jak to jest pozniej ale obecnie jak ktos mi robi oblega to atakujac aniolem nic nie trace ale tez bardzo malo zabijam przeciwnikowi.
Pomyslalem ze moze nekro albo czlowiek na glownego lepszy dlatego tez chcialem zmienic.
Dziekuje za szybka odpowiedz.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.091

Wednesday, 09.12.2009, 17:34

Ja Ci powiem ze aniol to the best'ciak bo w lokacjach zadko kiedy cos pada i sie expi spokojnie
a oblegi sie robi raczej z wioski niz nie stolicy :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

1.092

Wednesday, 09.12.2009, 17:52

...i wlasnie dlatego aniola lepiej miec jako pobocznego. Doskonale nadaje sie jako zakladajacy obleg jak i do obrony przed oblegiem. Zas stoleczny boh powinien byc raczej ofensywny, zeby mogl zarowno dolaczac do oblega jak i ewentualnie rozbijac czyjes oblegi. Ale nic straconego. I tak lepiej rozwijac bohaterow pobocznych, bo w kolejnych epokach silne armie mozna wystawiac wszedzie poza stolica.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.093

Wednesday, 16.12.2009, 17:06

może mi to ktoś wytłumaczyć?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=053691a2b3
patrz 9,10 runda
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


1.094

Wednesday, 16.12.2009, 17:09

tzn co wytlumaczyc?

atakujesz w 9 rundzie i uderzasz w drzewolaka ktory ma > niz 103 hp (zostaja 3 sztuki ktore maja lacznie 12 hp)
w 10 rundzie zabijasz 1 niedobitka i zostaje 2 zywych ktorych suma hp = 8

z przeliczenia wyszloby zapewne ze zadajac im hity zostaja ranni i maja 4hp (o 4 att w hero mialbys wiekszy i by padali wczesniej).

1.095

Wednesday, 16.12.2009, 17:12

nic dodać nic ująć :D dobiłeś rannego i tyle :D

1.096

Wednesday, 16.12.2009, 17:13

Mam wrażenie,że Rumi pyta o co innego.Od 5 rundy rajtarzy wcale nie walczyli.Oto jest pytanie.( two beers or not two beers)

Sorka. Przecież drzewołaki latają

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.097

Wednesday, 16.12.2009, 17:16

to że drzewa latają to już wiedziałem:P tylko nie zdażyło mi się żeby hero nie mógł ubić 12hp w jednej rundzie zadając 103 dmg
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


1.098

Wednesday, 16.12.2009, 17:20

dokladne obliczenia:

zadajesz 103 obrazen drzewca:
maja 210 hp
wiec po zadaniu 1 hitu maja 107 hp
po zadaniu 2 hitu temu samemu ma 4 hp ;)

1.099

Thursday, 17.12.2009, 11:38

to były 3 jednostki a Twój hero mógł zaatakować tylko jeden cel... ich życie jest sumowane w podglądzie ale rozpatrujemy je pojedynczo. Aby hero udeżył w jednej rundzie na 2 cele musi miec dużą przewagę inicjatywy... dwukrotnie większa daje 100% dodatkowego ataku w rundzie.

1.100

Thursday, 28.01.2010, 20:54

epoka 6

czy ktoś mógłby wkleić albo podać linki do jednostek i technologii z 6 epoki?
jeśli takie pytanie gdzieś już było to proszę o podanie linka do niego
z góry dziękuję :D