Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1.161

Friday, 16.07.2010, 00:56

Bohater musi byc sam w armi :P

1.162

Friday, 16.07.2010, 11:10

ej gdzie moge znaleźć wodzów do pokonania ??

1.163

Friday, 16.07.2010, 12:09

Ci, ktorych musisz pokonac sa wymienieni w zakladce technologii. A mozna ich znalezc oczywiscie na lokacjach.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

1.164

Tuesday, 03.08.2010, 07:57

Przepraszam jak można zdobyc punkty handlu ?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.165

Tuesday, 03.08.2010, 08:09

Ph dostajesz za sprzedarz przedmiotow badz za przetop run na ph niestety w 1 ep runy nie maja wartosci ph, a dopiero od runy THOR ( 2 ep) dostajesz 1 ph nastepne runy daja kolejno *2 poprzedniej wartosci ( o ile dobrze sie orietuje :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.166

Thursday, 05.08.2010, 13:09

Nie do końca, ostatnia runa na której kończy się mnożnik x2 to NYD - następny już (IS) jest wart 192 ph ;)

1.167

Tuesday, 10.08.2010, 11:16

moze mi ktos patologicznie wytlumaczyc ak wystawic przedmiot na aukcje bo do tego tez sa potrzebne punkty handlu a ja nie wiem skad mam je wziac. [jestem w staroytnosci]

1.168

Tuesday, 10.08.2010, 11:47

zeby wystawic przedmiot na aukcje nie musisz posiadac ph ( chyba ze chcesz wystawic z cena minimalna to potrzeba ci 10 ph). aby wystawic przedmiot nalezy:
wejsc do zbrojowni
kliknac na napis : wystaw przedmiot
kliknac w zbrojowni przedmiot ktory chcesz wystawic
ustawic czas aukcji ( 18h, 24h, 36h, 48h)
kliknac na wystaw przedmiot.

przedmioty wystawione mozna (do 1h bodajrze od wystawienia anulowac)
lista wystawionych przedmiotow znajduje sie w:
wejsc do zbrojowni
kliknac na napis wystawiony/obserwowane

1.169

Sunday, 15.08.2010, 20:33

Czy, jak chcę pomóc kumplowi gdy go oblegają to muszę być razem z nim w klanie?


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.170

Sunday, 15.08.2010, 20:37

Tak, a on rozbudowany namiot zmysłów/misja dyplomatyczna/konsulat itp zalezy od epoki
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

1.171

Sunday, 15.08.2010, 20:39

dzięki za szybką odp ^^


1.172

Sunday, 22.08.2010, 19:39

czy jak wybuduje np . 30 poziom oltarza to to mi sie oplaca?
i cz y to wplywa na wydobycie z kopalni czy tylko bazowe wydobycie?

1.173

Sunday, 22.08.2010, 19:43

Mozna wybudowac max. 20 poziom oltarza i on wplywa tylko na surowce, ktore dostaniesz po przejsciu nie na poziomy kopaln, budynkow, ilosci woja itd.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.174

Sunday, 22.08.2010, 21:07

Oraz na ochrone przed atakiem i oblezeniem tuz po przejsciu :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

1.175

Sunday, 22.08.2010, 21:32

Tez racja, ale temu gosciowi chodzilo chyba tylko o materialne rzeczy ;).

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.176

Monday, 23.08.2010, 00:23

ptk. do nastepnego poziomu

szukalem ale nieznalazlem lub niepotrafilem dobrze poszukac
mam pytanie dotyczace ptk. doswiadczenia...gdzie pisze ile musze miec ptk. doswiadczenia aby miec kolejny poziom ?
jak klikam na mojego bochatera to pisze punktyXXX potem tylko czy mam sojusz, jaki status , kiedy zaczolem i kiedy ostatni raz sie logowalem ale niema napisanego ile potrzebuje miec doswiadczenia do nastepnego poziomu a ile mam
czy cos takiego tu jest ? ?(
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.177

Monday, 23.08.2010, 08:20

Musisz wejsc w zakladke bohater.
5 od lewej lub 3 od prawej jak kto woli w pasku gdzie masz budowle wojsko technologie itp
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.178

Monday, 23.08.2010, 10:13

Dziekuje znalazlem :)
gram 1 raz od wczoraj i musze przyznac ze mi sie podoba gra ale szkoda ze tak dlugo musze czekac z budowaniem totemow i innych budynkow....no ale moze puzniej kupe premium... :)
tak czy siak dzieki za pomoc :)
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

azachiel666

Początkujący

Postów: 24

Skąd: Dortmund

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.179

Monday, 23.08.2010, 11:52

pytanie z innej beczki

1 dlaczego czat tu niedziala..? to by pozwolilo nam poczatkujacym szybciej uzyskiwac informacje jakie nam sa potrzebne ...i niezawracali bysmy wam glowy zapewne pytaniami ktore sie nietaz juz powtarzaja...

2 jesli gram nieumarlym i mam 1 epoke dopiero to skad mam wiedziec ile moge maksymalnie jednostek wybudowac do mojej armi ktora bede biegal po mapie i rabowal dla surowcow ?

3 jesli bede mial juz pobudowane wszystko na mapie oltarz wedzarnia itp. i bede mial juz sporo surowcow to powinienem isc na lokacje specjalne?

4 zpbaczylem ze mam cos takiego jak zadanie specjalne...niewiem czy powinienem sie tam wybrac bo nie mam armi za duzej a skalda sie ona z kilku osob tegosamego typu...i tu moje pytanie czy zadanie specjalne to quest bezwalki czy walka z czyms lub z kims...?
a walcie wy sie wszyscy na ryj...

Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz, ...nie zajrzeli do pupy...Tam miałem Socjalizm...AVE
:thumbsup:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

1.180

Monday, 23.08.2010, 12:41

1. odpowiedź masz tu: Czat niedziala mimo zainstalowaniu wtyczek

2. max jednostek jakie możesz wystawić możesz sobie obliczyć na podstawie wydobycia (najeżdżasz myszką na surowce na górze ekranu i pokazuje się wydobycie) i kosztów utrzymania jednostek (masz podane na ekranie Koszary). poza tym tutaj: Kalkulator - Wydobycie, Koszty budynków, Jednostki, Punkty, Czasy budowy... v0.9.2 masz kalkulator.

3. na lokacje najlepiej zacząć chodzić jak najszybciej. tutaj masz przydatne tematy: Lista lokacji specjalnych , Lokacje specjalne - z czym to jesc ? [TUTORIAL]

4. lokacje specjalne = zadanie w lokacji specjalnej. nic innego nie przychodzi mi do głowy. a na expedycje możesz chodzić dopiero jak będziesz w klanie
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)