Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

141

Tuesday, 17.06.2008, 08:59

dzieki Kaskor za podpowiedz wiadomo czego szukac terz:D

142

Tuesday, 17.06.2008, 12:23

można wziąć do Lokacjii Specjalnych, Bo jakoś nie wyobrażam sobie samolotów, albo czołgów( "Czas by podróżować maszynami, czas by z nimi żyć i pracować, czas by maszynami zabijać.") wjeżdżających do jaskini :P
Jak można byłby się dowiedzieć ... : >
Pozdro xD


Będzie można.
Skoro Bruce mógł helikopter samochodem strącić to nie widzę problemu z wlatywaniem samolotem do jaskini :D

PS. Przecież zawsze możesz tą jaskinię zbombardować.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

143

Tuesday, 17.06.2008, 12:28

To będzie nieźle.. xD Nie ma to jak zbombardować, niczego nie podejrzewające wilki xD
PS: Bruce Lee To może nawet z pistoletu czołg zniszczyć, więc jego nie mieszajmy xD
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

144

Tuesday, 17.06.2008, 14:17

Nie Bruce Lee, tylko Chuck Norris xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

145

Tuesday, 17.06.2008, 15:46

Nie Bruce Lee, tylko Chuck Norris xD
Chuck - tak będzie się zwał mój bohater w erze nowożytnej xD

A ja mam kolejne dwuczęściowe pytanie. Rozumiem, że wynalezienie technologii "Awans do starożytności" (wraz z wszystkimi budynkami, technologiami itp.) automatycznie "przerzuca mnie" do starożytności, czy mogę wynaleźć i z awansem poczekać ?
(Jeżeli tak nie jest tzn. po wynalezieniu automatycznie przechodzi się to starożytności) to co się stanie jak podczas wynajdywania "brakującego ogniwa" ktoś mi wrzuci oblega na wiochę ? => Czyli ja sobie przejdę do starożytności i wtedy za np. 15h będę miał oblega na wiochę, czy jest to jakoś blokowane np. w momencie awansu?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

146

Tuesday, 17.06.2008, 16:18

Odp na pierwsze pytanie: Nie przechodzi automatycznie, pojawia się przycisk "przejdz do starozytności" I dopiero wtedy ;)
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

jazon

Początkujący

Postów: 2

Skąd: a gdzie rzuci...

  • Wyślij prywatną wiadomość

147

Thursday, 19.06.2008, 09:46

ja mam pytano...czy może być tak że w jednej wiosce bedzie mi stacjonować 2 bohaterów z wojskami?co jest do tego potrzebne?

148

Thursday, 19.06.2008, 09:52

A ja mam kolejne dwuczęściowe pytanie. Rozumiem, że wynalezienie technologii "Awans do starożytności" (wraz z wszystkimi budynkami, technologiami itp.) automatycznie "przerzuca mnie" do starożytności, czy mogę wynaleźć i z awansem poczekać ?
(Jeżeli tak nie jest tzn. po wynalezieniu automatycznie przechodzi się to starożytności) to co się stanie jak podczas wynajdywania "brakującego ogniwa" ktoś mi wrzuci oblega na wiochę ? => Czyli ja sobie przejdę do starożytności i wtedy za np. 15h będę miał oblega na wiochę, czy jest to jakoś blokowane np. w momencie awansu?
ad1 - możesz poczekać. Pokaże ci się opcja - Kliknij tutaj żeby awansować do starożytności - i awansujesz kiedy bedziesz chciał.
ad2 - wynajdywanie technologii trwa 4 godziny, tak że zdąży się zakończyć zanim skończy się oblężenie, a awansować prawdopodobnie nie będziesz mógł póki toczy się jakaś akcja...
ja mam pytano...czy może być tak że w jednej wiosce bedzie mi stacjonować 2 bohaterów z wojskami?co jest do tego potrzebne?
W opcjach armii klikasz przycisk pod armią (pierwszy) - wyślij armię i wybierasz wioskę, do której ma być wysłana.
Możesz przy okazji wziąć np. surowce. We wiosce może stacjonować wiele armii i wiele bohaterów (chyba nie ma ograniczenia).
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

jazon

Początkujący

Postów: 2

Skąd: a gdzie rzuci...

  • Wyślij prywatną wiadomość

149

Thursday, 19.06.2008, 12:19

ile razy można wejść do lokacji specjalnej na jeden poziom?Czy jest limit na każdą lokacje i pojedyncze poziomy(poza tym limitem 6-12/24h)?

150

Thursday, 19.06.2008, 12:50

jazon możesz chodzić do bólu albo znudzenia na ten sam poziom LS :).

151

Thursday, 19.06.2008, 13:14

Tak jest - prócz limitu dziennego oraz ograniczenia w dostepności lokacji względem Epoki w jakiej sie znajdujesz - nie ma żadnych innych ograniczeń.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


152

Thursday, 19.06.2008, 22:05

Od czego zależy poziom wioski? Od Totemu (w pierwszej epoce, i odpowiednio w kolejnych?)

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

153

Thursday, 19.06.2008, 22:56

Zależy od totemu (i odpowiadającego mu budynku w wyższych erach) i zwiększa się o 1 za każde 5 poziomów totemu, czyli totem na poziomie 0-4 - poziom wioski 1, 5-9 - 2, 10-14 - 3, 15-19 - 4 itd.
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

154

Friday, 20.06.2008, 11:08

A ja mam pytanko dotyczące Goliata i Gilgamesha. Mianowicie gdzie można tych panów spotkać? :)

155

Friday, 20.06.2008, 11:10

Goliata Jaskinia poziom 3
Gilgamesha Portal Mocy poziom 2

Już to było na forum :!:

jazon

Początkujący

Postów: 2

Skąd: a gdzie rzuci...

  • Wyślij prywatną wiadomość

156

Saturday, 21.06.2008, 09:39

:)witam.Jakie umiejętności rozwijać u bohatera?Mam dowodzenia 10 i żeby ubić bohaterów wystarczy...Co dalej polecacie rozwijać?Dzięki za info...pozdrawiam :thumbup:

157

Saturday, 21.06.2008, 09:47

Ja widze 3 sciezki.

1. Lekarz - olewamy ofensywne cechy i dajemy punkty w leczenie, szybkosc marszu do 90, troszke mobilnosci - zalety - trudno o smierc bohatera, wady - na 8 levelu wyczerpaly mi sie pomysly nad rozwojem, w drugiej erze sa potwory latajace przy ktorych TRZEBA miec bohatera na pierwszej lini coby je trafic, a ten build zaklada ze siedzimy w drugiej.

2. Latajacy wojownik - latanie + atak + obrona + hp + inicjatywa, obrone warto miec dodatnia, wtedy wiekszosc potworow bije nas po 10, zalety - trudno o smierc, mozna bic innych lataczy, wady - jednak latwiej niz w 1, w niektorych lokacjach specjalnych sa potwory bijace za duzo w lataczy a my mamy minus do obrony

3. Wojownik - obrona + atak + inicjatywa + hp, obrone kolo 80 (z przedmiotami do 100), reszta zaleznie od potrzeb, wady - latwo o smierc bohatera - przynajmniej na wczesnych levelach, zalety - na wyzszych levelach z paroma leczacymi jednostkami IMHO powinien wymiatac.

I to tyle moich przemyslen.

158

Saturday, 21.06.2008, 11:07

a ja mam takie pytanie: czy mozna miec w jednej armii dwoch bohaterow i wykonywac ta armia misje w lokacji specjalnej?:)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

159

Saturday, 21.06.2008, 11:15

Nie można mieć 2 bohaterów w 1 armii, ba jednostek z 2 różnych miast nie można mieć w 1 armii
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

160

Saturday, 21.06.2008, 12:12

dlaczego obrona jednostek w mieście z murami się nie zmienia ?