You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, May 29th 2008, 11:50am

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czyli tutaj możecie pisać swobodnie swoje pytania o każdą rzecz związana z grą :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (May 29th 2008, 3:15pm)


2

Thursday, May 29th 2008, 11:54am

Brak armii spełniających warunki potrzebne do wyprawy.


Tak mam przy kazdej probie ekspedycji - o co chodzi :(

3

Thursday, May 29th 2008, 11:54am

dobrze, to może ja pierwszy ;)

Surowce będą "wspólne" czy w każdej wiosce będą wydobywane oddzielnie i oddzielnie "magazynowane"?
Ma to znaczenie w przypadku napaści ;)

4

Thursday, May 29th 2008, 11:59am

będą odzielnie magazynowane - ale można je przysyłać pomiędzy wioskami przy pomocy armi :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

5

Thursday, May 29th 2008, 12:01pm

Storm, zapewne zginął ci bohater. Do lokacji specjalnych potrzebna jest armia z bohaterem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, May 29th 2008, 12:08pm

ja też mam pytanie czy jak w jaskini tak w Portalu mocy nie mają ataku AA ?? :thumbup:

EDIT: literówka

7

Thursday, May 29th 2008, 12:10pm

No wlasnie godzine temu zmartwychwstal wiec nie wiem o co chodzi :/

edit:L sorry on jest nadal martwy - czyli postac mozna skasowac bo zanim uzbieram na jego wskrzeszenie to tydzien minie O_o

8

Thursday, May 29th 2008, 12:13pm

jak wybudujesz posąg bohatera to będziesz mógł go wskrzesić za darmo po upływie 12h.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Thursday, May 29th 2008, 12:13pm

ja też mam pytanie czy jak w jaskini tak w Portalu movy nie mają ataku AA ?? :thumbup:
Sprawdź w symulatorze ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, May 29th 2008, 12:13pm

a moje pytanie kruczo ??

EDIT: post w tym samym czasie sry ;(

EDIT2: mają

11

Thursday, May 29th 2008, 12:21pm

jak wybudujesz posąg bohatera to będziesz mógł go wskrzesić za darmo po upływie 12h.
zwazywszy ze mam 10 kamienia a potrzeba 400 to zajmie to tydzien...

12

Thursday, May 29th 2008, 12:25pm

ja mam wydobycie obecnie na poziomie 29/h krzemienia - czyli za jakieś 15h bym mógł postawić posąg :P więc wcale nie tygodnie :P

A poza tym potem zejdzie czas ochronny i będzie mozna farmić innych, którzy także nie mają hero :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

This post has been edited 1 times, last edit by "KruczoCzarny" (May 29th 2008, 12:35pm)


Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

13

Thursday, May 29th 2008, 12:26pm

Wystarczy poczekać aż farmom minie czas ochronny, a potem zbudować kilku dzikich ludzi ;)
Obecnie i tak wiele w lokacjach specjalnych nie zdziałasz, bez rozbudowanej wioski, jednostek i technologii.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Thursday, May 29th 2008, 1:11pm

Jak to jest z magia?
Puszczasz takiego boha z magią do lokacji.... i nie widać różnicy.... jak ona działa i czy jest zaimplementowana?

15

Thursday, May 29th 2008, 1:28pm

nie działa do czasu aż złożysz Słowo Runiczne - wiecej info na głównej stronie gry ;)
http://www.czaswojny.pl/
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Thursday, May 29th 2008, 1:36pm

ja mam wydobycie obecnie na poziomie 29/h krzemienia - czyli za jakieś 15h bym mógł postawić posąg :P więc wcale nie tygodnie :P

A poza tym potem zejdzie czas ochronny i będzie mozna farmić innych, którzy także nie mają hero :)
dobry jesteś mi tylko 15/h ale tylko 2/4 kopalni mam ale za to kamień 60/h i mam 5/5 strumieni

17

Thursday, May 29th 2008, 2:57pm

a ja mam takie pytanie z innej beczki :)
czy beda opisy wojaczkow :) np dziki czlowiek -super wypasiona jednostka bla bla bla nadajaca sie tylko do transportu
miotacz kamieni czemu nie ma ataku aa ? przeciez kamieniem mozna w latajacego ptaszka walnac :)
mysliwy to samo dzida czy tam oszczepem tez mozna rzucac wiec atak przeciwlotniczny powinnien byc :)

a i przydal by sie opis dla szalasu inne maja to ten tez powienien miec :)

znowu mi sie cos nasunelo mozna by na mapie nasz kwadracik zaznaczyc jakos tak bardziej czytelnie bo ta zielona flaga jest malo widoczna moze czerwona otoczke zrobic wokol naszego klocka ?

This post has been edited 1 times, last edit by "jedi324" (May 29th 2008, 3:03pm)


18

Thursday, May 29th 2008, 3:23pm

Nie mają by noobki nie były wyżynane już na starcie w 1 epoce.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Thursday, May 29th 2008, 3:28pm

a mozna by zrobic otoczke wokol naszej wioski ? taki mocny kolor zeby bylo wiadome ktore to nasze bo naprawde ta ziolona fflaga jest nie widoczna

20

Thursday, May 29th 2008, 3:31pm

Nie mają by noobki nie były wyżynane już na starcie w 1 epoce.

Czyli by nawet gracze którzy wzięli latanie dla swojego hero nie zostali zbyt łatwo i szybko sfarmieni :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0