Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 29.05.2008, 11:50

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;)

Czyli tutaj możecie pisać swobodnie swoje pytania o każdą rzecz związana z grą :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.05.2008, 15:15)


2

Thursday, 29.05.2008, 11:54

Brak armii spełniających warunki potrzebne do wyprawy.


Tak mam przy kazdej probie ekspedycji - o co chodzi :(

3

Thursday, 29.05.2008, 11:54

dobrze, to może ja pierwszy ;)

Surowce będą "wspólne" czy w każdej wiosce będą wydobywane oddzielnie i oddzielnie "magazynowane"?
Ma to znaczenie w przypadku napaści ;)

4

Thursday, 29.05.2008, 11:59

będą odzielnie magazynowane - ale można je przysyłać pomiędzy wioskami przy pomocy armi :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 29.05.2008, 12:01

Storm, zapewne zginął ci bohater. Do lokacji specjalnych potrzebna jest armia z bohaterem.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 29.05.2008, 12:08

ja też mam pytanie czy jak w jaskini tak w Portalu mocy nie mają ataku AA ?? :thumbup:

EDIT: literówka

7

Thursday, 29.05.2008, 12:10

No wlasnie godzine temu zmartwychwstal wiec nie wiem o co chodzi :/

edit:L sorry on jest nadal martwy - czyli postac mozna skasowac bo zanim uzbieram na jego wskrzeszenie to tydzien minie O_o

8

Thursday, 29.05.2008, 12:13

jak wybudujesz posąg bohatera to będziesz mógł go wskrzesić za darmo po upływie 12h.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Thursday, 29.05.2008, 12:13

ja też mam pytanie czy jak w jaskini tak w Portalu movy nie mają ataku AA ?? :thumbup:
Sprawdź w symulatorze ;)
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 29.05.2008, 12:13

a moje pytanie kruczo ??

EDIT: post w tym samym czasie sry ;(

EDIT2: mają

11

Thursday, 29.05.2008, 12:21

jak wybudujesz posąg bohatera to będziesz mógł go wskrzesić za darmo po upływie 12h.
zwazywszy ze mam 10 kamienia a potrzeba 400 to zajmie to tydzien...

12

Thursday, 29.05.2008, 12:25

ja mam wydobycie obecnie na poziomie 29/h krzemienia - czyli za jakieś 15h bym mógł postawić posąg :P więc wcale nie tygodnie :P

A poza tym potem zejdzie czas ochronny i będzie mozna farmić innych, którzy także nie mają hero :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (29.05.2008, 12:35)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 29.05.2008, 12:26

Wystarczy poczekać aż farmom minie czas ochronny, a potem zbudować kilku dzikich ludzi ;)
Obecnie i tak wiele w lokacjach specjalnych nie zdziałasz, bez rozbudowanej wioski, jednostek i technologii.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Thursday, 29.05.2008, 13:11

Jak to jest z magia?
Puszczasz takiego boha z magią do lokacji.... i nie widać różnicy.... jak ona działa i czy jest zaimplementowana?

15

Thursday, 29.05.2008, 13:28

nie działa do czasu aż złożysz Słowo Runiczne - wiecej info na głównej stronie gry ;)
http://www.czaswojny.pl/
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


16

Thursday, 29.05.2008, 13:36

ja mam wydobycie obecnie na poziomie 29/h krzemienia - czyli za jakieś 15h bym mógł postawić posąg :P więc wcale nie tygodnie :P

A poza tym potem zejdzie czas ochronny i będzie mozna farmić innych, którzy także nie mają hero :)
dobry jesteś mi tylko 15/h ale tylko 2/4 kopalni mam ale za to kamień 60/h i mam 5/5 strumieni

17

Thursday, 29.05.2008, 14:57

a ja mam takie pytanie z innej beczki :)
czy beda opisy wojaczkow :) np dziki czlowiek -super wypasiona jednostka bla bla bla nadajaca sie tylko do transportu
miotacz kamieni czemu nie ma ataku aa ? przeciez kamieniem mozna w latajacego ptaszka walnac :)
mysliwy to samo dzida czy tam oszczepem tez mozna rzucac wiec atak przeciwlotniczny powinnien byc :)

a i przydal by sie opis dla szalasu inne maja to ten tez powienien miec :)

znowu mi sie cos nasunelo mozna by na mapie nasz kwadracik zaznaczyc jakos tak bardziej czytelnie bo ta zielona flaga jest malo widoczna moze czerwona otoczke zrobic wokol naszego klocka ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "jedi324" (29.05.2008, 15:03)


18

Thursday, 29.05.2008, 15:23

Nie mają by noobki nie były wyżynane już na starcie w 1 epoce.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Thursday, 29.05.2008, 15:28

a mozna by zrobic otoczke wokol naszej wioski ? taki mocny kolor zeby bylo wiadome ktore to nasze bo naprawde ta ziolona fflaga jest nie widoczna

20

Thursday, 29.05.2008, 15:31

Nie mają by noobki nie były wyżynane już na starcie w 1 epoce.

Czyli by nawet gracze którzy wzięli latanie dla swojego hero nie zostali zbyt łatwo i szybko sfarmieni :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0