Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Thursday, 19.03.2009, 21:16

Dziś rano na serwerze było może kilkudziesięciu graczy, posiadających nadmiarowe armie.
Bez pisania specjalnych skryptów nie mieliśmy możliwości ich wyszukania.

Wprowadzamy patcha, teraz wszyscy muszą pokasować nadmiarowe jednostki, żeby móc wykonać jakiekolwiek akcje armią.
W tym momencie wszystkim graczom wykorzystującym tego buga uchodzi to na sucho.

Oprócz jednego, którego właśnie akurat według was mamy zbanować, bo tak wygląda według was sprawiedliwość.

Ciekawe jakbyś ty KazMax był na jego miejscu.
Wszyscy buga wykorzystywali ale tylko ty byś dostał bana, bo zgłosił by to klan, który z wami walczy.

Pewnie byś płakał jak zwykle, że administracja jest niesprawiedliwa i sprzyja przeciwnemu klanowi.
Hmm poproszono mnie o wypowiedź przeczytałem wszystko dużo tego , więc może odniosę się do ostatniego posta.
W grze np ogame Gameforage (ja tam gram/grałem) bana dostaje się ze sam fakt użycia buga. Bana dostają osoby które zostają na gorącym uczynku złapane , zwłaszcza jak już o bugu było wiadomo a gracze korzystali dalej z niego(wielu do dziś nie zostało złapane ale tam można zaobserwować , że gracze z top 100 w dół są sprawdzani ci z niższego rankingu najczęściej są banowani tylko za multikonta jak już). Czasem gracze udowadniają to różnymi screenami (potem np admin może se sprawdzić odpowiedni logi czy coś zależy od sprawy). W tym przypadku gracz został złapany więc kara powinna być. Wielu graczy zostało zaatakowanych tymi armiami , a nawet potraciło przez te armie osady ale nie miało pojęcia , że to bug i nie pomyśleli , że można by to zweryfikować prostym skanem osady jak jest rozbudowana itp. Reasumując ktoś stracił osadę która budował 1-4 miesiące różnie pewnie bywało , dla niektórych to gorsze od stałego bana zwłaszcza jak totem lub jego odpowiednik po 20+ lvl strasznie długo się buduje choćby na 26 lvl to bity miech. No tak mało kto się bawi w tak długie przesiadywanie w epoce ale nie zmienia to faktu , że traci tak ważna dla niego osadę przez armię której nie da się pobić a atakowanie jej silnymi armiami pozostałymi w grze można ubić kilak chłopków.

Na razie skończe poczytam nowe posty , może jeszcze coś napisze.

82

Thursday, 19.03.2009, 21:27

wreszcie sie odezwałeś szkoda że nie pod prawdziwym nikiem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Thursday, 19.03.2009, 22:29

Lomnas jako mod jestes słabo zorientowany. Uswiadomię Cie że nie chodzi o żadną z Waszych armii. Poczytaj, przeanalizuj i wyciagnij wnioski.

Żeby w bugach nie pisać...

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Każdy się może pomylić;)



jak już tak sie robisz to pokaż może równoległy obleg sam wiesz który , połowa twojego klanu wykorzystywała ten bug więc o czym chcesz pisać, może o tym który z kumpli załatwił wam brak kary, jesli tak to pisz jeśli nie to lepiej się nieodzywaj.

Nie wiem co się dzieje w innych klanach. Snajper się wiedzą nie podzielił.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

84

Thursday, 19.03.2009, 22:34

Lomnas teraz spójrz "mi prosto w twarz" i powiedz że to co sie stało jest fair, że nie ma o czym gadac i że kara była adekwatna do czynu. Jestes w stanie to zrobic??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Thursday, 19.03.2009, 22:40

Wioski Wam nie przejęli... Armia została skasowana... Ukaranie wszystkich graczy z taką armią niemożliwe... Kara adekwatna. A gadać i tak będziesz bo lubisz i nikt Ci nie zabroni...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

86

Thursday, 19.03.2009, 22:42

Jak wioski wam nieprzejeli ,a ta co mi zabrałeś?

87

Thursday, 19.03.2009, 22:43

Widzę ze Lomnas jest bardzo rozgadany wiec może On odpowie mi na to cieżkie pytanie z którym dzisiaj żaden z innych adminów nie potrafił sobie poradzić.....PO CO JEST REGULAMIN ??

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

88

Thursday, 19.03.2009, 22:45

Ale ta wioska była zabrana bez żadnych wałków;) Chyba, że sądzisz inaczej...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Thursday, 19.03.2009, 22:48

tyy, to moze wcale niejest to co my myslimy ze jest...

to moze jest REGULARNIE ELIMINOWANI GADATLIWI USERZY LAMENTUJACY ADMINOM MODOM I NOKOMENT

hehe
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

90

Thursday, 19.03.2009, 22:49

Bez wałków to bybyło gdyby nam wcześniej armie nie poległy na tej hybrydzie

91

Thursday, 19.03.2009, 22:51

Dokładnie tak było jak Cora napisał...i nadal uwazasz ze WSZYSTKO było fair?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

92

Thursday, 19.03.2009, 22:54

A ciekawi mnie ile armii na niej poległo bo coś mi się wydaje, że macie więcej niż 7 mocnych;)
Te armie co na oblegających wcale słabe nie były. Tylko pecha mieliście atakując po dwa razy te same armie. Surowców Wam nie brakuje, czasu do końca mieliście dużo. Odbudowa armii to nie problem;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

93

Thursday, 19.03.2009, 22:57

A ciekawi mnie ile armii na niej poległo bo coś mi się wydaje, że macie więcej niż 7 mocnych;)
Te armie co na oblegających wcale słabe nie były. Tylko pecha mieliście atakując po dwa razy te same armie. Surowców Wam nie brakuje, czasu do końca mieliście dużo. Odbudowa armii to nie problem;)
a mnie ciekawi po co jest regulamin pytam i pytam i dowiedziec sie nie moge :-)

94

Thursday, 19.03.2009, 23:00

Lomnas nie interesuja nas twoje gdybania. Stracilismy i to jest faktem!! My uczciwi gracze tracimy, bug-user zyskuje i jest git, graj muzyka!! Ludzie brak mi słów na całą tak oczywista sytuacje dla każdego normalnego i zdrowego psychicznie człowieka.

95

Thursday, 19.03.2009, 23:00

My już wiemy a teraz do wszystkich graczy: Regulamin jest po co , ano poto żeby ci równiejsi na nim korzystali

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." pod warunkiem że jest to pomoć sobie samemu :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (19.03.2009, 23:08)


96

Thursday, 19.03.2009, 23:12

My już wiemy a teraz do wszystkich graczy: Regulamin jest po co , ano poto żeby ci równiejsi na nim korzystali
Dziekuję Cora ze wyręczyłeś administratorów Oni jak widać w swej wrodzonej kondycji intelektualnej nie byli w stanie sobie z tym poradzić....Jak mawiał Fred "idę się odlać Grucha bo nie mogę na to patrzeć" trochę prostacko ale może to administratorzy będą w stanie zrozumieć :-) bo swojego błedu nie

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Thursday, 19.03.2009, 23:12

Primo: Armie nas atakujące nie były słabe...
Secundo: Wykorzystaliście wszystkie ataki na oblegających.
Tertio: Wasz pech, że nam się udało.

Sprawa Snajpera została wyjaśniona. Decyzję administracji również znacie...


KazMax... Mnie Twoje gdybania również nie interesują. Teorie spiskowe są już niemodne. A już szczególnie śmieszne jest to, że Konrad mógłby posłuchać moderatora z forum... Jego nie interesują Nasze potyczki! Ma dużo ważniejszych spraw na głowie niż użeranie się z niezadowolonymi graczami. Jakbym nie był modem to byś nawet nie drążył tego tematu. Ale jest powód do kłótni i tylko to się liczy. Ochłoń, bo jak na 31jedno latka (o ile profil prawdę mówi) to się za bardzo przejmujesz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

98

Thursday, 19.03.2009, 23:17

Wypowiadały sie rózne osoby, osoby których nie znam a niektóre nicki widziałem pierwszy raz. Poza jednym natretem wszyscy wypowiedzielisię że zrobiliscie duży bład. Do was nadal to nie dociera bo przeciez jasna jest sprawa ze zaden mod/operator nie podwazy decyzji admina w trosce o swoje dupsko.
Koniec tematu. Nie zostanie kamień na kamieniu.....

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

99

Thursday, 19.03.2009, 23:19

Trudno... wioski się odbuduje;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

100

Thursday, 19.03.2009, 23:20

przeczytałem wszystko od początku i stwierdzam jedną rzecz:
po co zgłaszać znaleziony bug - lepiej wykorzystywać go ile wlezie bo i tak nawet jak ktoś go zgłosi i nas przyłapia i tak nam nic nie zrobia....
o tym że istniej bug z surowcami podczas bana zgłosiłem po jakimś czasie jak miałem pewność że istnieje (potwierdzenie od innego zbanowanego gracza) tylko pytanie czemu ne zrobił tego nikt inny a na forum swego czasu przeczytałem że ktoś kto był wcześniej zbanowany ode mnie po miesięcznym banie poprostu zainwestował sobie surowce... czyli widział doskonale o jego istnieniu......