Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Thursday, 19.03.2009, 23:21

Fajnie...bedzie co burzyc i od teraz zawsze bedzie ciekawie ;) Ze swojej strony dziekuje za danie nam rozrywki w grze która z czasem robiła sie coraz nudniejsza

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

102

Thursday, 19.03.2009, 23:22

Jak małe dzieci... ziaziu ktoś zrobił to mu też zrobię...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

103

Thursday, 19.03.2009, 23:24

Wasze prównania sa naprawde bardzo dojrzałe. bez komentarza

104

Thursday, 19.03.2009, 23:26

Jeżeli będziesz grał uczciwie to i uczciwie będziesz traktowny a powodzenia ci nieżyczeę bo jak coś nawali to admini ci pomogą

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

105

Thursday, 19.03.2009, 23:28

Primo:my tu mowimy o duzej armii bugusingu, ktora wykosila nam kilka armii
Secundo:my tu mowim o duzej armii bugusingu, ktora wykosila nam kilka armii mogacych zrobic kontry na core
Tertio:nasz pech ze wam sie udalo psim swedem wykozystac posrednio bugusera do wybicia nam armii

zostala tylko w waszym mniemaniu wyjasniona, bo ja i wielu innych uzytkownikow w ogole niemoze zobaczy i objac rozumem tego calego wyjasnienia

Niewiem jak Kaza, ale mnie interesuje bardzo na jakiej zasadzie chcecie karac tak bardzo pietnowany w regulaminie bugusing. Gandalfa zbanowaliscie za push i multikonta, a bugusing, ktory on rowniez stosowal z powodzeniem pozbywajac mnie przy okazji wioski pozostal bezkarny. Widze ze w tym wzgledzie nic sie niezmienilo. BUGUSING JEST BEZKARNY.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

106

Thursday, 19.03.2009, 23:29

Nikomu nie pomagali i wszystkich potraktowali tak samo. Jeżeli nie potraficie tego pojąć to już nie mój problem...

KazMax... Wasze zachowanie też baaaardzo dojrzałe jest przecież;) Napisałem językiem, który do Was trafi...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

107

Thursday, 19.03.2009, 23:31

Lomnas, to odpowiedz mnie prosze

CZY BUGUSING JEST BEZKARNY???!!!!

Przestan juz marudzic tylko mow jasno i wyraznie, bo nadal niemoge cie zrozumiec
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

108

Thursday, 19.03.2009, 23:33

PAX PAX panowie.

Kazmax zgłosił buga, bug został usuniety. Miał prawo sie wneric bo ktoś wykorzystał błąd gry podczas walki.

Teraz Kazmax masz szanse ostro się odegrac i wszystkich na stolicach zostawić.

Pewnie zaraz uciekną na urlopy.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

109

Thursday, 19.03.2009, 23:35

Nie jest. Decyzję Adminów znacie. I w tej sprawie innej nie zobaczycie.

Ze strony ARCYŻULI nic nie było. Na poczynania innych klanów nie mamy wpływu. Znajdźcie Sobie innego kozła ofiarnego.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

110

Thursday, 19.03.2009, 23:35

Pisaliście "chce wiedzieć co do tego ma regulamin". Już zostało napisane to na forum parokrotnie. Zatem przytoczę to po raz ostatni:
Sprawiedliwie to by było, gdybyśmy zablokowali na stałe wszystkich, którzy kiedykolwiek skorzystali z tego buga. Niestety nie jesteśmy wstanie tego ustalić, więc wyzerowaliśmy armie graczy złapanych na posiadaniu zbyt dużej armii. Taką ustaliliśmy karę za korzystanie z tego, kropka. Jeśli w przyszłości będzie inny bug, który zachwieje w innym stopniu system gry, kara również będzie inna.

Regulamin został "nagięty" ku dobru klientów - czyli Was. Specjalnie dla _Was_ Admini postanowili go złagodzić. A _Wy_, zamiast się cieszyć, robicie wielką burdę, rzucając się diabelnie "na tą złą administracje", psując wszystkim nastroje, chęci do pomagania i pracy na _Waszą_ rzecz. Do tego pojawiły się też groźby.

Nie skomentuje tego. Funkcja mi nie pozwala :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


111

Thursday, 19.03.2009, 23:38

ku naszemu dobru - a to dowcip
dużo osób mogło być zniszczonych przez jego nie regulaminową armie ale im nie należy sie żadna satysfakcja z tego że udowodniono mu łamanie regulaminu - maja sie cieszyć z tego ze narazie nikt im nie zafunduje powtórki z uzyciem tego bugu??

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

112

Thursday, 19.03.2009, 23:41

Was to bardzo obszerne pojecie...
Do tego worka wrzucasz graczy grajacych uczciwie. Trwoniacych swoj czas na rozbudowe wiosek co trwa do kilku miesiecy. Z graczami wykozystujacymi SWIADOMIE bledy w grze!!

To juz trza bylo to oglosic na PW kazdego gracza, ze jest taka opcja dostepna niech kazdy z niej kozysta. Wtedy i tylko wtedy mozesz takie bzdury pisac Kruczy....
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

113

Thursday, 19.03.2009, 23:42

Dlaczego regulamin nie został "nagiety" w przypadku zasiadania?? Był by to ukłaon w nasza strone. Wiem ze np. w moim i Godriana przypadku poskutkowało by zwykłe ostrzezenie.
Powiedzmy sobie wprost - regulamin jest naginany tak jak WAM pasuje, a zasłanianie się dobrem graczy jes naprawde ŚMIESZNE

114

Thursday, 19.03.2009, 23:43

KruczoCzarny-zrobisz furore w kabarecie ewentualnie jako minister sprawiedliwosci........kochani obywatele zaniżyliśmy kare za morderstwa gwałt itd dla waszego dobra hehehehe za przeproszeniem to się kupy nie trzyma.....

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

115

Friday, 20.03.2009, 07:16

Dlaczego regulamin nie został "nagiety" w przypadku zasiadania?? Był by to ukłaon w nasza strone. Wiem ze np. w moim i Godriana przypadku poskutkowało by zwykłe ostrzezenie.
Powiedzmy sobie wprost - regulamin jest naginany tak jak WAM pasuje, a zasłanianie się dobrem graczy jes naprawde ŚMIESZNE
Pierwsza sprawa - doczytaj sobie w temacie cory co napisałem na temat multi - to samo tyczy się zasiadania. Jak nie rozumiesz to może pomoże ci dalsza część tego posta . Po za tym sam system wykrywania multi/zasiadania działał już od dawna tylko w momencie pojawienia się OPa zaczęto z niego korzystać.

Druga sprawa przeczytaj sobie ten fragment regulaminu to ci też trochę powinno zaświtać:
WE WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH DECYZJA POZOSTAJE W GESTII ADMINISTRACJI ORAZ OSÓB JĄ REPREZENTUJĄCYCH (OPERATORZY, MODERATORZY ITD). Podane powyżej czasy to podstawowy wymiar kary. W uzasadnionych przypadkach Operator ma prawo zmniejszenia lub zwiększenia kary.
Trzecia sprawa - modne pytanie w tym temacie :) : Po co jest regulamin- regulamin jest po to abyś go przestrzegał, abyś miał świadomość, za co MOŻESZ zostać ukarany (możesz ponieważ nie wszystko jest np. wykryte, według oceny administracji może zostać pominięte itp., ale działania są UZASADNIONE - co miało miejsce i wedle oceny admina było to najlepsze rozwiązanie), aby nie było pretensji, że ktoś dostał za coś ostrzeżenie i nie zdawał sobie z tego sprawy.

Wracając jeszcze do kwestii zasiadania - zastanawia mnie jedna sprawa - uważasz, że każdy sam sobie powinien wyznaczyć karę ? - bo do tego chyba zmierzasz. Masz zawsze rację, jesteś zawsze pokrzywdzony, jesteś obrońcą "uciśnionych" i zarazem poszkodowanym , wszyscy są zawsze źli i głupi itp. chyba że ci ktoś przytaknie - to tak z grubsza twój rysopis ;).

Jasne jest, że od wymierzenia kary jest tutaj OP (w sprawie zasiadania) i on o tym decyduje, tak jak np. policjant decyduje, czy masz dostać mandat za przejście na czerwonym świetle czy upomnienie. Wyobrażasz sobie sytuację, gdzie obrażasz policjanta za to, że mandat za przejście na czerwonym świetle dostałeś i do niego mówisz "panie władzo a co pan sobie myśli - ja uważam, że nie powinienem dostać mandatu - stawia pan mandat jak panu pasuje - jednemu podaruje innemu nie, a ja uważam, że wystarczy jak mnie pan upomni". Nie zrobiłbyś tak ? Jeżeli nie robisz tak to zastanów się dlaczego, a uzyskasz zaskakująco sensowną i logiczną odpowiedź na własne pytanie, które w różnych dziwacznych formach przetwarzasz przez dłuugi czas i czas najwyższy abyś to zrozumiał.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

116

Friday, 20.03.2009, 07:27

VEIN jestes zlosliwy i traktujesz nas protekcjonalnie. Uwazasz, ze nas takim slodkim pierdzeniem ulagodzisz. Poplumkamy poplumkamy, ale w koncu i tak wyjdzie na Wasze, a my i tak bedziemy grac, bo to jest naprawde fajna gra. Szkoda tylko, ze tak psuje atmosfere administracja.

Konrad jak wspomniala Thorga musi ogarnac kilka gier jednoczesnie, co jest bledem. Kazda gra ma inne zasady. Jeden czyn na BW jest nieadekwatny do czytu na TE. Strata wioski w sposob nielegalnych machinacji, to ciezka praca gracza przez kilka miesiecy!!!!! Moze warto zastanowic sie czy decyzje o karaniu bugusingu niepowierzyc jednej osobie na kazdy serwer osobno. Mialaby jasny wglad na wysokosc przewiny...

Czlowiek jest omylny VEIN, nawet tak wielki jak Konrad.... Wy tu bronicie do upadlego blednej decyzji. Zamiast sie zastanowic czy jednak my niemamy racji? Niemowie tu o dawania bana dozywotniego, tylko o zastosowaniu JAKIELKOLWIEK KARY. Bo za przeproszeniem skasowanie armii, to niejest kara. Wygladaloby, ze gracze karaja sie codziennie kasujac sobie armie w nieudanych atakach...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

117

Friday, 20.03.2009, 07:43


Jasne jest, że od wymierzenia kary jest tutaj OP (w sprawie zasiadania) i on o tym decyduje, tak jak np. policjant decyduje, czy masz dostać mandat za przejście na czerwonym świetle czy upomnienie. Wyobrażasz sobie sytuację, gdzie obrażasz policjanta za to, że mandat za przejście na czerwonym świetle dostałeś i do niego mówisz "panie władzo a co pan sobie myśli - ja uważam, że nie powinienem dostać mandatu - stawia pan mandat jak panu pasuje - jednemu podaruje innemu nie, a ja uważam, że wystarczy jak mnie pan upomni". Nie zrobiłbyś tak ? Jeżeli nie robisz tak to zastanów się dlaczego, a uzyskasz zaskakująco sensowną i logiczną odpowiedź na własne pytanie, które w różnych dziwacznych formach przetwarzasz przez dłuugi czas i czas najwyższy abyś to zrozumiał.
REGULAMIN mowi-b) wykorzystywanie błędów gry lub serwera, niepowiadomienie o błędzie - ban od 48h do stałego
Tak samo policjan ma przedzial kary od pouczenia do odpowiednieej wysokosci mandatu-takie sa przepisy i sie stosuje do tego nie lamie prawa natomiast Wy nie zastosowaliscie sie do regulaminu....wiec zlamalisie "prawo" ktore sami ustalisliscie.....


Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzio pieniadze pewnie gracz ma premium i administracja doszla do wniosku ze nie bedzie banowac kogos kto jakby nie patrzeć utrzymuje ich....nie beda dawac banow bo zmiejsza sobie przyplyw kaski do korytka a jak wiadomo "świnka" lubi zjeść :-) Tak wiec szanowni gracze z premium oszukujcie ile sie da i tak bana nie będzie :-)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

118

Friday, 20.03.2009, 08:04

@cerberis
Sory, że za wyjaśnienie hucznie zadawanych pytań jestem uważany za bycie złośliwym i jednocześnie protekcjonalnym. Jedni chcą odpowiedzi a inni podnoszą pretensje, że coś zostało im wyjaśnione -nic więcej nie oferuję i nie będę oferować ;) i z pewnością zapomnij o słodkim plumkaniu i głaskaniu. Jeśli miałeś takie uczucie to sprawdź co robi twoja druga połowa - może liczy, że wrócisz do łóżka ;)

Jednak wyjaśnijmy sobie jedną rzecz - moim celem nie jest ugłaskanie was i szczerze mnie to gila - nie interesują mnie bezpośrednie działania w grze (gdyż nie tym się zajmuję) - nie ja podjąłem taką decyzję i nie ja się wam z tego wytłumaczyłem. Jeżeli będziecie uważać - pod kątem moich kompetencji, że coś spartaczyłem to postaram się moje działania wyjaśnić, gdy okaże się, że faktycznie coś spartoliłem to przeproszę - o to się nie martw ;). Więc jeszcze raz - przestrzeganie regulaminu - moja sprawa, decyzja o karze za bugusing - nie moja sprawa.

Jednocześnie nie zabronisz mi posiadania własnej opinii na ten temat - a moja opinia jest taka: w którąkolwiek stronę by to się potoczyło (bany lub inna kara) byłyby lamenty na forum, dezycja została podjęta i zdaję sobie sprawę, że nie ma od niej odwrotu. Każdy popełnia błędy zgadza się - twoim zdaniem Konrad popełnił błąd moim zdaniem nie, gdyż dla mnie sensownie sprawę uzasadnił i bez względu na to co by zrobił i tak by było źle :). Nikogo nie proszę, żeby się ze mną zgadzał - ale mam w końcu prawo do własnego zdania.

@ Goderian regulamin również mówi (wow ten sam regulamin ! - odkrycie miesiąca ;) , przytoczone w moim poprzednim poście ) - zestawię specjalnie dla ciebie ten twój punkt aby było łatwiej to przyswoić ;):

Cytat

REGULAMIN mówi-b) wykorzystywanie błędów gry lub serwera, niepowiadomienie o błędzie - ban od 48h do stałego
Podane powyżej czasy to podstawowy wymiar kary. W uzasadnionych przypadkach Operator ma prawo zmniejszenia lub zwiększenia kary.
Konrad uzasadnił decyzję? - uzasadnił. Miał prawo - miał. Zgodne z regulaminem ? - zgodne. Jaśniej już wyjaśnić się nie da - mogę ewentualnie podkreślić ci np. samogłoski jak ci to pomoże :huh:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

119

Friday, 20.03.2009, 08:11

"W uzasadnionych przypadkach Operator ma prawo zmniejszenia lub zwiększenia kary" uzasadnionych owszem ale gdzie tu uzasadnienie zmniejszenia kary dzialal swiadomie i od dluzszego czasu jak sie dowiadujemy i za to ma zmniejszona kare??!!....uzasadnienie ze dostal taka "kare" bo nie udalo wam sie zlapac innych jest -delikatnie to ujmując-chore.....chyba sam nie wierzysz w to co piszesz

Tak jak pisalem masz premium bana nie bedzie bo ktos musi wyżywić administratorów i korytko musi być pełne-------

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

120

Friday, 20.03.2009, 08:39

masz prawo mieć własną opinie, tak samo jak ja, jak osoba odpowiedzialna i zarazem uprawniona do podjęcia tej decyzji

Odpowiedz mi na proste pytanie - jest to zgodne z regulaminem i wynika z niego? Krótka odpowiedź TAK/NIE - jeśli nie to proszę mi uzasadnić kierując się regulaminem, a nie własnym osądem.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych