Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

141

Saturday, 21.03.2009, 12:34

oo znowu miesjce zeby napsac stop biciu piany :]
po to bylo te 7 stron wątku zeby dojc to takich wniosków ja doszedłem na samym poczatku ,
znaczy teraz nu nu paluszkiem i uwaga nie róbcie mi tak wiecej i przy okazji info o skrypcie zo moze sprawdzic czy armia nie jest na minusie
tylko Konrad mógł dodac że nastepnym razem bedzie kilim a tak po siedmiu stronach powiedział to KruczoCzarny :]
pozdro KazMax urodziłeś sie o kilkaset lat za późno byłby z Ciebie niezły inkwizytor ( to komplement wiec bez urazy :D )

142

Saturday, 21.03.2009, 14:26

Widze że na forum zarejestrowałas się tylko po to aby przyjśc i pobrużdzic wiec nie mam zamiaru z Toba dyskutować. Naraaaaaaaaaaa

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

143

Saturday, 21.03.2009, 23:54

Temat zamykam, gdyż chyba już wszystko zostało powiedziane - w razie czego pisać do modów, temat zostanie otwarty.

Jednocześnie zamykam prawie bliźniaczy temat w misz-maszu.

Stworzyłem również miejsce do luźnego spamowania w oftopie - miłej zabawy :P
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych