Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 15.03.2009, 11:16

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)


Tak, Admin ma zawsze rację - w końcu to jego gra, on poświęcił na jej stworzenie masę czasu, pieniędzy i energii.


Zgadza sie, zdaje sobie sprawe z nakładu finansowego oraz czasowego jaki został włozony w stworzenie a obecnie w rozwój i utrzymanie gry. Jednak rynek rzadzi sie takimi prawami iz inwestuje sie w cos aby po pewnym czasie na tym zarabiac. Nie inaczej jest i z ta działalnością, więc odrobina szacunku i ukłonu w strone graczy ktorzy pilnie opłacaja premium by nie zaszkodziła. Tak widzę tylko butę z waszej strony.

nalezy równiez pamietac o jednym - gdy byscie nie zarabiali to ta gra by nie istniała bo nie wierze że ktos dokłada z własnej kiesy po to tylko aby miec...nie wiem....satysfakcje??

// Za Moda/Smoda nigdy nie dostałem ani złotówki wynagrodzenia :) Ot, specyficzny rodzaj wolontariatu. Ale to nie miejsce by o tym gadać, więc proponuje zakończyć na tym ten temat w tym miejscu.
Pozdrawiam, KC.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (15.03.2009, 11:42)


2

Sunday, 15.03.2009, 11:22

A ja znam grę[ciach - autocenzura] która jest, była i będzie darmowa, administracja prowadzi ją dla własnej satysfakcji już 10 lat,żadnych premiumów ani opłat tam nie ma, reklam też zero. Więc dla samej satysfakcji też można coś robić, i jeszcze łożyć na to :P (server)

I do tego pretensje do Czarodziejów (czyli administracji) są tam jeszcze większe niż tu, co chwila szantaże o szacunek dla graczy którzy łaskawie przychodzą grać w ich grę, domaganie się zmian które są danym graczom na rękę i czemuonmalepiejizm... Więc chyba płacenie za grę nie jest potrzebne do stawiania jej wymagań. :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 15.03.2009, 11:25

A nie ma reklam na tej stronie?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

4

Sunday, 15.03.2009, 11:26

Nie ma, bo to nie przez przeglądarkę tylko klienta. A w kliencie żadnych reklam. Nic. Nawet jednej. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Sunday, 15.03.2009, 11:28

Kurde, KC dlaczego nie dasz pogadać, podyskutować?? Nie pisze tutaj z żadnymi pretensjami, chce tylko pogadać, przedstawic swój punkt widzenia i swój swiatopoglad. Nie ważne ze 99% sie z nim nie zgadza, ale mam ochote powiedzieć to co mysle.

Petter to że gdzies tam sie nie płaci - fajnie ;) Tutaj sie płaci a zyjemy w takich czasach gdzie panuje prosta zasad płace-wymagam. Szkoda że twórcy nie hołdują prawidłom rynku klient-nasz Pan :D

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 15.03.2009, 11:31

Ale powiedz w którym konkretnie momencie Twórcy nie spełnili Twoich wymagań.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Sunday, 15.03.2009, 11:37

Nie chodzi mi o wymagania co do gry. Mi ona odpowiada bo inaczej bym nie grał a na pewno bym nie płacił.
Chodzi mi o odrobine szacunku w stosunku do graczy. Wiem - mam cholernie cięzki charakter, nacechowany upierdlictwem ale i charyzma w dazeniu do celu ale nie muszą mnie ciagle straszyc banami za to tylko ze pozwoliłem sobie napisac co mysle. Mówie tutaj równiez o rónym traktowaniu wszystkich graczy...wiem powtarzam sie ale uważam i zawsze bede uważał ze mod w tej sytuacji był nie sprawiedliwy.

8

Sunday, 15.03.2009, 11:43

Kurde, KC dlaczego nie dasz pogadać, podyskutować?? Nie pisze tutaj z żadnymi pretensjami, chce tylko pogadać, przedstawic swój punkt widzenia i swój swiatopoglad. Nie ważne ze 99% sie z nim nie zgadza, ale mam ochote powiedzieć to co mysle.

Nie tyle nie chce, co nie było to miejsce ku temu. Moim pragnieniem jest utrzymać porządek na forum, z niego wynikają moje posty i czynności, które wykonuję.
Mam nadzieje, że stworzenie tego topicu wreszcie Cie zadowoli chociaż trochę xDD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Sunday, 15.03.2009, 11:49


Mam nadzieje, że stworzenie tego topicu wreszcie Cie zadowoli chociaż trochę xDD


Widzisz...i znów ten sarkastyczny ton wypowiedzi z Twojej strony :D

Driver :D

Początkujący

Postów: 12

Skąd: Inowrocław

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 15.03.2009, 13:53


Widzisz...i znów ten sarkastyczny ton wypowiedzi z Twojej strony :D


Ale masz problemy ja tam nie widzę w powyższej wypowiedzi " sarkastycznego tonu" na twoim miejscu cieszyłbym się za poświecenie uwagi.... Bo jak by nie patrzeć dostałeś szanse wypowiedzi.... Wiec ja wykorzystaj a nie jeszcze narzekasz........
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audi bogiem
Prędkość nałogiem
Turbo marzeniem
Quattro pragnieniem


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11

Monday, 16.03.2009, 09:05

Jestem za tym, żeby KazMaxa związać, zapakować w worek i wrzucić do rzeki.

//Tutaj te posty bardziej pasują ;p
KC.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (17.03.2009, 00:41)


12

Monday, 16.03.2009, 16:40

Thorga az tak zle ze mna??? :(

13

Monday, 16.03.2009, 19:13

Tak - wszędzie gdzie się da, szukasz okazji do zaczepki.
Przypomina mi się ten koleś z Trainspotting ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PNxG21srD1w
http://www.youtube.com/watch?v=J-SWsXJJeS8&feature=related

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 16.03.2009, 21:46

Jestem za tym, żeby KazMaxa związać, zapakować w worek i wrzucić do rzeki.


thorga. nie byłaś w SB. Kazmax wypłynie.

tylko major Gross potrafił utopic trupa w wisle tak aby nigdy nie wypływał:)
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

15

Monday, 16.03.2009, 21:53

No jesli ktos szuka teraz zaczepki, to ta osoba jesteś TY :P

16

Tuesday, 17.03.2009, 07:46

Vicek, uważaj, mnie już KazMax obiecywał operację plastyczną twarzy. :P W końcu zbiorą ekipę i przyjadą po nas do krk! <wpada w panikę>
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 17.03.2009, 08:01

A wtedy świat pogrąży się w chaosie i ciemności. I już tylko KazMax będzie tym najwyższym.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

18

Tuesday, 17.03.2009, 11:30

Powiem szczerze żę ten wątek to chyba największa mowa trawa na tym forum. Trudno Was wszystkich zrozumieć i o co tu chodzi. A KazMax już dawno pewnie dostałby dożywotniego bana na innych jako najwięszy mieszacz i zakała forum. Ale z drugiej strony dzięki niemu przynajmniej nie jest tu nudno i można sobie coś niecoś poczytać. Widać że chłop się stara rozruszać towarzystwo na TE.

19

Tuesday, 17.03.2009, 16:58

Dokładnie tak jak napisałes. Zreszta nie tylko na forum rozruszam towarzysto ale i w grze. Szkoda że Tobie to tak kiepsko idzie....marne kilka postów :P

Peter oj grabisz sobie :p Juz miałem złudna nadzieję ze na PW wszystko wyjasnione. Do krk dalekawo mam ale w grze o wiele blizej. Odwiedze Cie :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (17.03.2009, 17:51)


20

Tuesday, 17.03.2009, 17:29

Teraz chyba KazMax przejął pałeczkę od Gawlińskiego :P