Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 16.03.2009, 16:27

Łączna liczba surowców w centrum dowodzenia

Chodzi mi o zupełnie kosmetyczną zmianę. Nie jest to rzecz niezbędna, ale czasami by się przydała. Chodzi o wyświetlanie w centrum dowodzenia w okienku "Podsumowanie wiosek" także łącznej ilości surowca w danej wiosce (suma tego co na wierzchu i tego co w spichlerzu). Na przykład w nawiasie tuż obok stanu surowca.

Przydaje się to w momencie, gdy zbieram surowce na coś konkretnego, jakiś drogi budynek czy technologię i zwożę surowce ze wszystkich wiosek. Pozwalałoby to łatwo ocenić, ile danego surowca już posiadamy bez klikania po wszystkich spichlerzach. Z epoki na epokę jest to coraz bardziej uciążliwe (coraz więcej wiosek).

2

Monday, 16.03.2009, 16:28

przydałoby się choc myśle, że najpierw niech twórcy skupią się na pasku w zbrojowni.

3

Monday, 16.03.2009, 16:33

było w innym wątku...
drobne zmiany w interfejsie pkt.4
...i nie zostało wprowadzone ;)



4

Monday, 16.03.2009, 17:27

Rzeczywiście, już kiedyś to było. Ale jak wtedy to czytałem, wydawało mi się, że ten punkt 4 nie jest napisany po polsku ^^ . W każdym razie nie zrozumiałem, o co chodzi.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 16.03.2009, 22:54

Twórcy dość konkretnie wypowiedzieli się w tamtym wątku, że nie mają zamiaru czegoś takiego prowadzać w związku z tym temat zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki