Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Friday, 20.03.2009, 12:24

a wróżką jesteś i nam powiesz co się działo sprzed tego "genialnego" skryptu? W momencie działania skryptu nie ma już tego buga więc po co pisać jak nikogo nie wykryjesz.

Twórcy mają wgląd ale nie analizują każdej danej - przejrzyj sobie ten dział to się dowiesz jaki to mają wgląd.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

62

Friday, 20.03.2009, 13:55

Teraz to już przepadło to to ja wiem. Tylko nie lubię jak ktoś mi wciska że czegoś nie można było zrobić bo to po prostu bzdura. Nie można to przełożyć kamienia o metrowej średnicy przez otwór rozmiarów 20cm. Choć dla pomysłowych i upartych rozwiązanie się znajdzie. Jeśli już to prędzej uwierzę że było to np zbyt kosztowne lub czasochłonne ale tego nikt nie powiedział bo było powiedziane że się nie da. :D Skoro każdy aktualny stan armii i zasobów jest przechowywany w bazie to można wyciągnąć te informacje. Problem tylko że to się nie opłaca bo serwer się zmuli, bo trzeba poświecić czas człowieka ale nie że się nie da. Musisz przyznać że jeśli chodziłoby o sprawę najwyższej rangi dla istnienia produktu rozwiązanie by się znalazło bo by się opłacało.

W każdym razie dalsza dyskusja na ten temat to gdybanie i mówienie co by było gdyby. Więc nie ma sensu tego toczyć dalej każdy wie jak było. Rozwiązanie po kosztach i efekt chińskiej jakość ale zawsze coś, przynajmniej bug zlikwidowany i chwała Wam za to, nikt już nie będzie latał napakowany sterydami :)
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

63

Friday, 20.03.2009, 14:09

Akurat tego się nie da.
Nie jest logowana nigdzie historia rozmiarów armii i upkeepów gracza.
To tak jakbyś nie wiem - zechciał wykaz, kto z mieszkańców miasta i o której godzinie w ciągu ostatniego roku jadł jajecznicę.
Nie możemy zrobić czegoś na podstawie danych, które nie zostały nigdy i nigdzie zapisane.

64

Friday, 20.03.2009, 14:22

Rozumiem.

Choć przeglądarka skądś wie ile armii ma wyświetlić. Ale to nie ważne.

Nie będę się zagłębiał i zadawał kolejnych pytań bo to nie ma sensu.
I dzięki za sensowną odpowiedź(jestem nią usatysfakcjonowany :) dalsze komentarze zbędne)
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

65

Friday, 20.03.2009, 14:32

Wyświetlany/pobierany do rozegrania walki jest aktualny stan z bazy.
Jeżeli zmienisz ilość jednostek, nowa ilość jest nadpisywana w bazie.
Nigdzie nie jest zachowywana historia stanu armii.
Jeżeli usuniesz armię, usuwana jest z bazy.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Friday, 20.03.2009, 14:33

MW czepiacie się o tą armię, a jeszcze nie dawno zaataowaliście mnie armią 800 piechurów! I było to wcześniej niż dwa tygodnie temu. Niestety raportu już nie posiadam.
Swoją drogą armia Odrodzony z tego - http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=35b7e7dd7f - raprtu też jest podejrzana (Nie siedziałem długo w staro więc nie wiem czy łatwo cuś takiego wystawić)
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Friday, 20.03.2009, 14:37

Bleeh ma wioskę na taką armię... popatrz na jego Doły. A taka armia u Odrodzonego jest jak najbardziej możliwa;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

68

Friday, 20.03.2009, 15:48

Przez miesiac (w czasie bana) opiekowałem sie kontem Odrodzonego. To jest armia z wioski która zabraliśmy Commanderowi i żadnego wałka tam nie ma bo brzydzimy sie oszustwem. Tak jak ktoś to już wcześniej napisał...prędzej wywalę kogoś za oszustwa z klanu i to bez gadania niż ktokolwiek od nas będzie na nich bazował.

69

Friday, 20.03.2009, 15:52

Ta - pamiętam konto barthezz założone tylko po to, żeby przejmować nim i niszczyć wioski ;)

70

Friday, 20.03.2009, 16:33

Nie bardzo. Konto mojego brata, zreszta juz to wyjasniałem (nie wiosek!! tym kontem brat przejał i zniszczył JEDNĄ wioske Satana) i nie ma sensu do tego wracac, a twoja złosliwośc po prostu nie zna granic.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

71

Friday, 20.03.2009, 18:35

Aliar widze, ze uczciwe dochodzenie do jakichs konkretnych rezultatow niemiesci ci sie w twoim malym rozumku nastawionym na przekrety i rozne dziwne machloje...

Te wioske rozbudowywalem miesiacami. Przemyslalem budowe i cieszylem sie z rezultatow do ktorych doszedlem uczciwie, bez oszukiwania. Nietwierdze, ze moi sasiedzi nieucierpieli na tym. To jest gra w wojne i stosujac sie do jej regul i rozumiejac je, dorabialem sie na okolicy, do obecnego stanu. Trwalo to miesiacami. Byly wzloty i upadki, ale zawsze do przodu.

Ludzie, ktorzy wykozystali bug z namnazaniem wojska poszli na skroty, omijajac zasady. Niedajac szansy nikomu grajacemu uczciwie. Po prostu oszukiwali.

Thorga po raz kolejny przytaczasz z przeszlosci rozne drobne przewinienia, za ktore zostalismy rozliczeni juz w przeszlosci. Byla wyznaczona kara, odpokutowana, a lekcja przyswojona. Zachowujesz sie jak mala dziewczynka, ktora zatyka uszy na slowa starszych, krzykiem i tupaniem stopka domaga sie, by ja uslyszano i wszyscy w jej otoczeniu maja postepowac tak jak ona chce. Niewazne czy rozsadnie czy nie, wazne ze ma byc po jej mysli i juz...

Nieinteresuja mnie szczegoly techniczne sposobu rozwiazywania problemu czy ich znajdywania. Moje wyksztalcenie ukierunkowalo mnie na zupelnie inne dziedziny wiedzy i umiejetnosci. Wy jestescie od spraw technicznych i to Wam wychodzi naprawde dobrze, Jedynie zatraciliscie wyznaczniki moralnie poprawnych oraz nagannych zachowan. Niejestescie po prostu w stanie pojac co my - uczciwi gracze do Was mowimy. Dla Was sa to smieszne pretensje kilku marudnych userow, ktorym chce sie jeszcze z Wami dyskutowac na ten temat. Bo reszta tylko pewnie kreci glowa i machnela reka na mozliwosc w ogole wziecia udzialu w dyskusji, bo to niema najmniejszego celu.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Friday, 20.03.2009, 18:53

Ah komediant z ciebie z jednej strony oskarżasz aliara o przekręty z drugiej masz pretense do thorgi, że pokazuje wasze przekręty. Ja w tym momencie mógłbym napisać to samo o tobie co ty o aliarze -miłoby ci było?

Cytat

Nieinteresuja mnie szczegoly techniczne sposobu rozwiazywania problemu czy ich znajdywania.
A to wielka szkoda bo nigdy nie skumasz o co tak naprawdę biega w całej tej sprawie :-).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

73

Friday, 20.03.2009, 18:59

I mnie to w ogole nieinteresuje. Wy sie tym macie zajmowac nie ja. Wy macie sie zajmowac karaniem nieuczciwych graczy, nie ja. Ale nieradzicie sobie. Chcialem Wam pokazac problem. Niechcialem za Was wymierzac sprawiedliwosci, bo nie od tego jestem. Chcialem Wam pokazac, ze wg mnie i wielu innych graczy postapiliscie nieslusznie. Ale wy wolicie nas atakowac niz zweryfikowac bledna decyzje i jeszcze raz zastanowic sie nad wymiarem kary...

Vein ja nieoszukiwalem nigdy, wiec moge pisac takie rzeczy do aliara, ktory oskarza mnie o oszustwo, to jest obrona. Ty mozesz pisac co ci sie zywnie podoba, bo juz naprawde w niewielkim stopniu licze sie z Twoim zdaniem. Zmarnowales naprawde dobre wrazanie, ktore na mnie wywarles w czasie pracy jaka wlozyles do tej pory w swiat TE...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

74

Friday, 20.03.2009, 19:02

Panowie z Młodych Wilków - koniec już z dyskusjami. Dobrze wiecie jak to zostanie załatwione i kto będzie górą - oczywiście Wilk :D Ze wszystkimi nam nie przychylnymi wczesniej czy pózniej spotkamy się na placu boju :D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

75

Friday, 20.03.2009, 19:19

Sory nie śledzę ciągle pręgierza a z twojego postu wynika, że też kręciłeś :) . Jak nie kręciłeś to dopisz w nawiasie "(ale nie ja ;) )" - żart.
Thorga po raz kolejny przytaczasz z przeszlosci rozne drobne przewinienia, za ktore zostalismy rozliczeni juz w przeszlosci. Byla wyznaczona kara, odpokutowana, a lekcja przyswojona.
Cóż szkoda, że moje zdanie do ciebie nie dociera bo szczerze chciałem naprostować co nieco sytuację i wyznaczyłem ku temu punkt wyjścia w kazmaxowym temacie - liczyłem że chociaż część spraw uda mi się wam wyjaśnić a raczej dojdzie do pewnego porozumienia (podkreślam sama decyzja mnie nie interesi, ale poruszyliście wiele innych istotnych spraw), ale chyba tak to jest, że jak lud chce linczu to słyszy tylko własne myśli zemsty.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Friday, 20.03.2009, 19:38

heh
Vein niewiem jak ty, ale dla mnie klan niejest tylko figura stylistyczna naszego jezyka. To zobowiazuje do brania odpowiedzialnosci po czesci za uczynki calego klanu. Jezeli niesledzisz uwaznie pregieza, to prosze powstrzymaj sie od osadzania innych dobrze? Ja graczowi aliorowi zwrocilem jego slowa, ktore bezpodstawnie skierowal do mnie. Niewiem w ogole po co ty sie w ten akurat aspekt naszej dyskusji wtracasz. Sprawa niedotyczy Ciebie. Ty tylko zbaczajasz z tematu.

Tematem przypomne Tobie jest nieadekwatna kara za oszustkow w grze. Inne poboczne watki rozmowy wyplynely w trakcie bezskutecznej naszej - graczy probie wplyniecia na niesluszna wg nas i zdrowego rozsadku decyzje. Mnie te watki w ogole nieinteresuja w tym temacie. Wiekszosc z nich juz byla omawiana i zamknieta.

Mnie interesuje jedno i tak jak ty kilka postow temu smiales sie z nas machajac interesujacym cie wycinkiem z regulaminu domagajac sie odpowiedzi na TAK/NIE, a ktory niewymagal nawet komentaza. Tak i ja domagam sie we wszystkich prawie moich postach w tym watku i watku rownolegle prowadzonym o odniesienie sie do cheatowania w grze...Bezkutecznie jak do tej pory ;/
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

77

Friday, 20.03.2009, 20:08

A no widzisz bo jedno wynika z drugiego - dlatego zaczynałem od regulaminu. Z regulaminu wynika, że za bugusing można dostać od 2dni do stałego - są to jednak sugerowane wytyczne, które OP może zmieniać i już od konrada wiemy, że każdy bugusing będzie traktowany indywidualnie. To, że za ten bug kara była marna nie znaczy, że za następny nie będzie - stąd twoja sygnaturka kłamie ^^.

Jak miałeś coś szerzej na myśli to napisz to raz a porządnie postaram się odpowiedzieć i kończymy tą szopkę ;) (tudzież możesz skopiować fragmenty własnych dywagacji) - tylko nie poruszaj 3-4 spraw na raz.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Friday, 20.03.2009, 21:09

Wynika z tego co piszesz, ze cala wina lezy po stronie Konrada. Nocoment co do Konradowego poczucia uczciwosci, naprawde on to zlewa i niezalezy mu na poprawnie funkcjonujacym serwie patrzac od strony zachowania graczy, moznaby sie zastanowic czyby go niesciagnac z tej jakze niewygodnej dla niego funkcji, bo tyle ma biedak na glowie i niewyrabia...

I po raz kolejny pisze, ze niejest to pierwszy raz (o czym niejednokrotnie pisalem), wiec sygnaturki niemam podstaw zmienic...dotychczasowe moje doswiadczenia z Wami niewplywaja pozytywnie na to. I niepisz mi prosze, ze moja sygnaturka klamie, bo to tylko obserwacja sytuacji, ktora istnieje na serwie, nic wiecej. Opis rzeczywistosci, a nie moje wymyslone brednie....

I o jakich 3-4 sprawach ty piszesz?? Mnie tylko o jedno chodzi - patrz sygnaturka, chce ja zmienic, ale niemoge, niepozwalacie mi na to ;/

Inne poruszane przezemnie tematy sa odpowiedzia na Twoje posty. Mam je ignorowac??
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Friday, 20.03.2009, 22:23

Wynika z tego, że do takich decyzji są uprawnione odpowiednie osoby i to one zgodnie ze swoimi kompetencjami podejmują decyzję - tak jak w firmie. Jeżeli uważasz, że podjęta decyzja jest błędna to podważasz nie moją decyzję tylko w tym przypadku Konrada. Bluzgając mnie z tego powodu mijasz się całkowicie z celem - większość userów chyba też o tym nie wie i co pewien czas staram się uświadamiać ;). Żaden mod nie ma na to wpływu, bo to nie leży w jego kompetencjach. W moich leży moderowanie działów na forum i co najwyżej wyjaśnienie "dlaczego tak", ale to cię nie interesuje więc nie ma oczym gadać ;).

Co do sygny skoro się z tym nie zgadzasz to ja tutaj nic więcej do dodania nie mam.

A spraw w obu wątkach przewinęło się sporo, wszystkie posty przeczytałem ale przy tej ilości siłą rzeczy nie pamiętam dokładnie kto co pisał. To co się z grubsza przewijało to:
- brak informacji w regulaminie na temat zastosowanej kary (jest info w regulaminie)
- brak informacji na temat kar w przypadku kolejnych bugów (konrad określił, ale np. tobie nie wystarcza)
- oskarżenia o push przez rzekomą znajomość admin/mod (jak się nie ma argumentów to się takie bzdury wymyśla)
- oskarżenie moda o to, że wiedział, że jego klanowicz to buguser (j.w.)
- oskarżenia o moją stronniczość (jakbym nie mógł mieć własnej opinii i miałaby cokoliwek zmienić xD)
- porównywanie zastosowanej kary do innych opartych na działającym systemie monitoringu OPa (multi, zasiadanie, push) (różnice wykazałem)

Stąd rozumiesz nie chciałem abyś mnie zarzucił tym wszystkim na raz ;).

PS Ale i tak jestem z was dumny, że nie pojawił się wątek rasistowski :rotfl:
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

80

Friday, 20.03.2009, 22:29

Vein teraz pomińmy porównywanie do innych przewinień, pomińmy co dokładnie pisze w regulaminie....
odpowiedz mi tylko na proste pytanie....
czy uważasz że kara która przyznał Konrad jest sprawiedliwa??
Wiem że ją uzasadnił...
chydzi mi tylko o Twoje odczucie czy jest sprawiedliwa????