Nie jesteś zalogowany.

1

Thursday, 19.03.2009, 19:36

nie wiem sam co o tym myśleć

Lomnas kiedy mi zakładał oblężenie miał 4 wiochy i założył mi oblega na zamianę w trakcie trwania oblegu skasował wiochę i nagle zmienio sie na przejęcie wioski i teraz pytam czy czasem niewykorzystuje swojego modera , a może ma jakieś udziały?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (19.03.2009, 20:11)


2

Thursday, 19.03.2009, 19:53

podaj ID wiadomości o rozpoczęciu oblężenia i screena z aktualnego stanu oblężenia.

3

Thursday, 19.03.2009, 20:04

Oblężemnie się już zakończyło a screeny poco i tak mu tylko dacie po łapkach , tak naprawdę to mnie to zgrzewa chcę aby gracze sie dowiedzieli o waszej pseudo sprawiedliwości

4

Thursday, 19.03.2009, 20:11

Tutaj zgłaszamy rzeczywiste bugi i problemy techniczne, a nie swoje pretensje. Zamykam.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 19.03.2009, 20:12

RE: nie wiem sam co o tym myśleć

i teraz pytam czy czasem niewykorzystuje swojego modera , a może ma jakieś udziały?
Cytat z tematu: Kto jest kim i co komu zgłaszać
Moderator (Mod) - posiada część uprawnień SModa. Moderuje większością tematów na forum. Nie posiada żadnych uprawnień administracyjnych w grze.
Dalej:

Cytat

Konrad jako admin potraktował go jako jednego z wielu graczy. Nie chcąc karać wszystkich, zachował się tak, jak dobrze wiecie - uważając, że tak będzie sprawiedliwie.


Dokładnie tak - z tym że powiedziałabym - NIE MOGĄC ukarać wszystkich, zachował się tak - uważając, że tak będzie sprawiedliwie.
Pod opieką ma 18 serwerów różnych gier i ok. 200.000 graczy.
Orientuje się na bieżąco w sytuacji politycznej i wojnach klanowych na każdym serwerze (żart, dla niekumatych).

Co więcej - zgłosiliście to, że ktoś używa buga dopiero, jak było Wam to na rękę.
W tym momencie to wy usiłujecie wykorzystać administrację do swoich prywatnych rozgrywek.
Ogólnie samych osób zajmujących się forami BWTeam jest między 50 a 100 (na oko ;) ), jakby konrad miał coś tutaj zmieniać (bo tylko on ma taką możliwość) to chłopak tylko by się tym zajmował. Przestań spoglądać na świat ze swojego małego okienka ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 19.03.2009, 21:26

Kilka słów wyjaśnienia...
Wioskę skasowałem na chwilę przed założeniem oblega. Wysyłając armię zaznaczyłem obleg na przejęcie.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)