Nie jesteś zalogowany.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Friday, 17.07.2009, 11:55

Cytat

------------------------------------------------ Młodzi Wilcy------- Arcużule
Liczba członków----------------------------------- 12 ----------------- 11 (2 na urlopie)
Średni poziomi gł. hero -------------------------- 28 ------------------ 22,5
Ilość wiosek na 5 lvlu (średniowiecze) ---------- 25 ------------------ 6
Średnia data rozpoczęcia gry w TE -------- 22.07.2008 ------- 09.09.2008


Właśnie ta statystyka wszystko mówi. Byliśmy słabym klanem, który jako jedyny nie uciekł pod ochronny płaszczyk MW. Jednak to, że jeszcze istniejemy, chyba coś znaczy, nieprawdaż? Jak widziałem niektóre raporty z oblegów to myślałem że padnę ze śmiechu. Ile wiosek oddaliście nam bez strat? :D
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

122

Friday, 17.07.2009, 14:08

Jednak to, że jeszcze istniejemy, chyba coś znaczy, nieprawdaż?
No np to że się stolicy nie da spalić :( A w innych grach np plemieniach Mogą ci spalić WSZYSTKIE WIOSKI tutaj chociaż stolicę ci zostawią. Jestem żywym przykładem takiego oblegu :( straciłem tam 2 moje fajne wioseczki i dostałem nową stolicę z NICZYM w zupełnie innym miejscu na mapie ...

A co do twojej śmiesznej statystyki to chyba była robiona znacznie później po rozpoczęciu wojny ... Było ją robić przed !!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

123

Friday, 17.07.2009, 14:29

nie jest moja... patrz pierwsza strona.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

124

Friday, 17.07.2009, 15:54

Habogan piszesz że byliście słabym klanem, a teraz jakim jestescie??
Jestem pewien ze jeszcze słabszym niz wtedy...
No i pokaz mi ta wiesza ilosc wiosek które nam zabraliście ;)

125

Friday, 17.07.2009, 16:01

nie jest moja... patrz pierwsza strona.
Ale ty jestes tępy ... twoja w znaczeniu że ją teraz przytoczyłeś dobrze wiem że jest na pierwszych stronach bo czytałem ten temat na bierząco ....

// +1 za obraze.
KC.


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (20.07.2009, 21:02)


126

Friday, 17.07.2009, 16:56

Habogan piszesz że byliście słabym klanem, a teraz jakim jestescie??
Jestem pewien ze jeszcze słabszym niz wtedy...
No i pokaz mi ta wiesza ilosc wiosek które nam zabraliście ;)

ano właśnie pokaż
ROTFL to sie HABOGAN usmiałem
jak sie ta wojna zaczęła w ktorej ponoć tyle wiosek spaliłeś Wilkom razem z Arcyżulami to nie było cie nawet na forum i pewnie w grze
i co chwila sie do innego klanu przyznajesz pewnie po to żeby nie było mozna cie znaleźć, podaj jaki masz nick w grze jak taki jestes kozak i wiracha ...

127

Friday, 17.07.2009, 17:13

Bof on się nazyw i nie był wtedy w koalicji, bo on do ich AKADEMII przystąpił 16 maja b.r.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

128

Friday, 17.07.2009, 17:55

Oj ile się tego uzbierało...

Cytat


Ale ty jestes tępy ... twoja w znaczeniu że ją teraz przytoczyłeś dobrze wiem że jest na pierwszych stronach bo czytałem ten temat na bierząco ....
Niezbyt udana próba wywyższenia.

Cytat

jak sie ta wojna zaczęła w ktorej ponoć tyle wiosek spaliłeś Wilkom razem z Arcyżulami to nie było cie nawet na forum i pewnie w grze
Od dawna przyglądam się tej wojnie. Czytaj ze zrozumieniem. Nie ja spaliłem, ale spaliliśmy. Spaliłem za to kilkanaście wiosek sojuszników waszych sojuszników. I nie wiem czego się spodziewacie po graczu który jest od was znacznie słabszy.

Cytat

i co chwila sie do innego klanu przyznajesz pewnie po to żeby nie było mozna cie znaleźć, podaj jaki masz nick w grze jak taki jestes kozak i wirach
Nigdy się nie przyznałem do innego klanu niż żule (żulowe przedszkole). T1, 302 : 115, dawaj.

Cytat

Bof on się nazyw i nie był wtedy w koalicji, bo on do ich AKADEMII przystąpił 16 maja b.r.
I co z tego, przecież śledziłem grę od początku. Postanowiłem dołączyć dopiero wtedy gdy żule się podniosły i podpisały sojusz z PSD.

Cytat

Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

129

Friday, 17.07.2009, 23:49

Habogan Ty sie znowu prosisz o odwiedziny po jaka cholere odświeżasz ten temat Żule dostali baty i tyle

A za mojej kadencji w MW nie przypominam sobie żadnej wiochy spalonej nam przez Zuli
Prawda jest taka że na oblegi do was to szkoda armie puszczac bo nawet nie macie czym kontrować

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

130

Saturday, 18.07.2009, 05:44

I nie wiem czego się spodziewacie po graczu który jest od was znacznie słabszy.


I co z tego, przecież śledziłem grę od początku. Postanowiłem dołączyć dopiero wtedy gdy żule się podniosły i podpisały sojusz z PSD.



Spodziewamy sie ze będzie pisał prawdę a nie bzdury wyssane z palca :D


Żule sie podniosły?? Patrz kurde kiedy?? Bo jakos nie zauważyłem....

131

Saturday, 18.07.2009, 14:55

Habogen spalone wioski ^^
Jedyna probe spalenia odczułem na własnej skórze ... 3 dni po przejściu do 4ep hahahhahaha 3dni hahhaha Na tylko tyle było ich stać !!! Nawet dobrze nie przeniosłem surki do stolicy hahahah :S i tak ich nie spalił ^^ jedyne co mi zrobil to poburzył budynki ....


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

132

Saturday, 18.07.2009, 15:25

Przecież nie ja.

Cytat

Żule sie podniosły?? Patrz kurde kiedy?? Bo jakos nie zauważyłem...
Nie zauważyliście tego, że za pierwszym razem pokonaliście nas i zostaliśmy ze stolicami( nie należy się dziwić, byliśmy 2x słabsi od was, a na Unie LItevską można było nasikać). Po jakimś czasie podpisaliśmy sojusz z PSD i zaatakowaliśmy znowu.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

133

Saturday, 18.07.2009, 18:02

I to nazywasz jakims tam odrodzeniem sie "potęgi" żuli?? jesli faktycznie masz taki tok rozumowania to nie dziwie sie ze Wasz klan wyglada tak jak wyglada...
Co do sojuszu z PSD to oni wyciągneli do Was reke w akcie desperacji - w koncu do robienia ochronek świetnie sie nadawaliscie :P

134

Saturday, 18.07.2009, 18:45

Ciach. Ciach. Ciach.
Panuj nad językiem...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (18.07.2009, 23:01)


czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

135

Saturday, 18.07.2009, 22:19

Co do sojuszu z PSD to oni wyciągneli do Was reke w akcie desperacji
Shinsengumi - proszę bez obrażania i jakichkolwiek insynuacji - ja nie mówię o akcie desperacji. Możesz sobie dopisać co MW jako najsilniejszy klan zrobił 3-4 tygodnie temu w akcie desperacji i jak to wykorzystał - ale jak zwykle będą to tylko słowa.
W każdym bądź razie - jako obecny członek PSD czujęsię tymi słowami obrażony - nigdy nikogo z was nie obrażałem - ani nie próbowałem - nawet nie wiedziałem że tak można - no ale co kultura to kultura ;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

136

Saturday, 18.07.2009, 23:03

I tym miłym słowem zamykam temat. Co było do powiedzenia zostało powiedziane.

Hobogan jeżeli masz ochotę prowadzić dalej tę dysputę to napisz PW do Shinsa a na pewno Ci odpowie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

137

Monday, 20.07.2009, 21:04

Jeszcze od siebie dodam ostrzeżenie za obraze dla Pablo123. Na tym forum NIE OBRAŻAMY, bezwzględnie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0