Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Sunday, 22.03.2009, 16:11

Ostatni naprawiony, do przedostatniego obawiam sie ze wiadomośc została skasowana :/

22

Sunday, 22.03.2009, 16:11

Może lekki OT ale Mushi nie jęczał tylko walczył. Kilkakrotnie ścierałem się z jego hoplitami i nadal mam szacunek dla jago stylu walki :).

23

Sunday, 22.03.2009, 16:21

Dokładnie tak było jak Khainn napisałes. Był strasznie upierdliwy, napsuł nam krwi jak mało kto ale to był prawdziwy wojownik a nie płaczka szukająca byle jakich argumentów aby usprawiedliwić swoja porazkę. Ale jesli ktos nie wie kto to był Mushi, a wypowiada się i naśmiewa ze tylkoma armiami musielismy na niego iść - wystarczy spojrzeć na raport i porównac nasze armie a jego. Wyjatkiem tutaj jest tylko Bleeh który juz wtedy dysponowal ogromna armią, ale tylko dzieki swojej pracy doszedł do tego ze jest postrachem serwera :D
Tak wiec nie znajacym tematu proponuje aby sie nie odzywali bo zamiast napisac cos sensownego znów nabazgrali bzdury.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Sunday, 22.03.2009, 18:07

robertptk chyba niesledzisz rozmow tyczacych sie bugussingu olbrzymich armii, ktore rozgorzaly dzien po rozpoczaciu dzialan wojennych ;)
Wszystko na ten temat bylo juz napisane, wiec niebede sie powtarzal

Co do dalszej Twojej wypowiedzi, to jest ona na tyle zabawna, ze az postanowilem odpowiedziec :D

Ad.1 - to jest gra w wojne, naleze do klanu nastawionego na wojne, ktory u swoich podstaw powstania nakierunkowany byl na walke, wiec jakie twoim zdaniem powinienem miec miasta?

Ad.2 - pomiedzy MW, a Arcyzulami dochodzilo do utarczek dyplomatycznych i podjazdow wojskowych (znaczy utarczki dyplomatyczne ze strony Arcyzuli, a dzialania militarno-zaczepne ze strony MW) przez ponad miesiac, wszyscy zainteresowani i ci mniej przeczuwali, ze do nieuniknionego musi dojsc :D. A pozatym KazMax paplal na forum przez kilka dni, ze po Krawych zajmiemy sie czyms ciekawszym, a jak pewien gracz wydedukowal jedyny mozliwy cel to ArcyZule.

Ad3. Nie, nastepnymi na celowniku beda klany wspomagajace Arcyzuli w tej juz wygasajacej wojnie. My niezapominamy i napewno odwiedzimy wszystkich, ktorzy Wam pomagali, a jest z czego wybierac, wiec zabawa sie przedluzy jeszcze przez kilka dni-tygodni :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "cerberis" (22.03.2009, 19:30)


25

Sunday, 22.03.2009, 19:20

Cerberis wybacz, ale przed kim my sie musimy tłumaczyć ze swoich działań??? Bedziemy mieli ochote dojechac jakis klan to zrobimy to bez proszenia o zgode, bez tłumaczenia dlaczego itd. Ale jedno musze Ci przyznac - wszyscy którzy aktywnie pomagali żulom dostana piekna zapłate :P

26

Sunday, 22.03.2009, 20:46

Wypowiem się jako wierny kibic tej wojny śledzący ją chyba od początku.

Co do wojny to chyba pierwsza wzmianka o niej była w dziale Pola bitewne -> Wojny w Time Edge ( Wojny w Time Edge ) i tam Lomnas napisał, że od miesiąca było wiadomo, iż ta wojna wybuchnie, więc twierdzenie, że zaatakowali ich nagle jak tamci niczego się nie spodziewali jest trochę hmmm bezsensu. A co do tego że MW nie napisali posta "jutro o godzinie 12 zaatakujemy osadę panda Kazia o godzinie 10, jeśli nie możesz być wtedy w domu, lub jeszcze nie jesteś przygotowany to napisz datę, która Ci pasuje". chyba nikogo nie dziwi. Poza tym równie dobrze Unia Litewska mogła zaatakowac MW wcześniej.

Teraz jak widzę jest tylko lament ze zaatakowali naglei nikt nie był przygotowany, a myślałem że to będzie ciekawsza walka...

Co do argumentów, że ich jest więcej, są silniejsi, ze oni atakują innych to należy się zastanowić jakiego typu to jest gra i potem znowu przemyśleć te argumenty (mała podpowiedz jej tytuł to "czas wojny" ).

Co do sojuszy, fakt MW mają komfortową sytuacje (ogólnie mówiąc mają mocne plecy), ale z tego co czytam to atakują sami lub z pomocą jednego klanu, inni ich sojusznicy mają cała tą wojne hmmm ... gdzieś, lub postrzegają ją jako nagłe powstanie duzej ilości farm ;) A strona broniąca to Unia 11 klanów... z czego z tego co mi się wydaje Gwiazda, Eragorn, Blood Scorupions wogóle nie przystąpiły do walki... to już świadczy o samej Unii. Może lepiej napisac ze to jest pakt o nieagresji.

A co do sensu wojny to MW pilnują żeby być pierwsi, to normalna kolej rzeczy za likwidują zagrożenia, poza tym myślę ze też szukali w tej wojnie rozrywki bo to jedyna praktycznie możliwość prowadzenia działań klanowych.

Ogólnie to liczyłem na jakieś większe straty u MW, a z tego co widzę to była jedna armia na bugu i to chyba najbardziej zapamięta się z tej wojny.

A co do większości zarzutów o taką sytuacje na serverze to można je bardziej kierować do administracji gry... Gdyby wprowadzono lokacje, które coś dają, a sie je robi klanowo i się je robi raz na dwa tygodnie (np atakuje jedno i tylko jedno określone pole np 1:1, klan który wygra zgarnia łup) to zaczęto by bardziej myśleć nad uniami w których jest po 10 klanów i sojuszami z połową servera. I napewno silne klanu by nie były w wielkich unniach bo by chciały te itemy dla Siebie.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (22.03.2009, 21:57)


27

Sunday, 22.03.2009, 21:59

ze stwierdzeniem ze mamy te wojne hmmm.... gdzies, sie zdecydowanie nie zgadzam ;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Sunday, 22.03.2009, 22:15

Cytat wypowiedzi "KazMax"

Lomnas ale z Ciebie płaczek :D Ponoć na tym forum tylko ja jestem płaczkiem :D

Nie płaczek tylko realista;)
Co do SS nie mówiłem, że na Nas;)
Swoją drogą przydała Nam się ta wojna bo coś jednak się nauczyliśmy. Szkoda tylko tych wiosek... ale to się odbuduje:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Sunday, 22.03.2009, 22:20

Szczerze powiedziawszy spodziewałem się, że ta wojna głównie jest spowodowana, że kaziowi żyłka poszła na forum - na pewno miała na to wpływ, ale z tego co tu słyszę to do wojny doszłoby wcześniej czy później, a wydarzenia były dobrym pretekstem do rozpoczęcia działań :)

Nie jestem przekonany co do sensu planu totalnego wyniszczenia wiosek n-graczy. Poza radochą i dumą MW może samo siebie w rozwoju zablokować lub przynajmniej opóźnić, bo pewnie część graczy skasuje konta i będą nici z faremek na kolejne epoki, do których wcześniej czy później będą chcieli się udać. Totalne wyniszczenie klanu z okolicy na to szerzej nie wpłynie, ale więcej może doprowadzić do samozagłady MW. Lepszą metodą jest częściowe, systematyczne nękanie oblegami kilku klanów, utrzymując ich rozwój na pewnym poziomie. Sam jestem ciekaw jak się sytuacja rozwinie - przypuszczam, że po kilku wojnach MW ogłosi, że nikt nie daje rady i że szkoda dalej oblegać.

Moim zdaniem w grach browserowych interakcja między klanowiczami powinna być najciekawszym elementem gry. Tutaj na razie nie ma tego wiele - eventy klanowe są dopiero opracowywane, ale widać MW zasmakowało już conieco.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

30

Sunday, 22.03.2009, 22:48

Nie wiem czemu robicie z MW ciemną stronę mocy... Tym razem zło zatriumfowało lecz po pewnym czasie to dobro wygra :D
hehe Kazmax trąbił cały czas że pyknął by sobie jakąś wojnę z równym przeciwnikiem tak więc najrówniejszym wydała mu się Unia Litevska w której była znaczna ilość klanów... tak naprawdę widzę że mają 0 zgrania i ta Unia nic nie znaczy... w 9 czy ileś klanów spokojnie można pozakładać każdemu z MW po oblegu i po sparwie raczej by się nie obronili i by mogli płakać z przegranej ... sam jestem w sojuszu Mw i jakoś żadnego oblegu na UL się nie dało zrobić tylko widzę jak odchodzą od sojuszu klany i wioski znikają z kolejnych poletek ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

31

Sunday, 22.03.2009, 22:49

Lomnas nie powiedziałes tego bezposrednio, ale osoba nie znajaca tematu zapewne pomyslala by ze atakuja Was 2 klany stad moja mała uwaga.
Co do płaczka....wszedzie gdzie napisano ze ja nim jestem uznajmy to za realizm ;)
Mam nadzieję że wyniesliscie własciwe wnioski - trzeba wiedziec z kim trzymać, a ta cała wasza unia to jedna wielka popierdółka. W zamysle zapewne miała stanowić wasza odpowiedz na nasz układ. Jak sam widzisz nie sprostała zadaniu, a poziom strachu (urlopy, przechodznie do epoki wyzej, odejścia z Unii) sięgnał zenitu :D
Swoja droga żeby nie było - wojna sie jescze nie skonczyła.

@Vein zylka to poszła nie tylko mi ale wielu innym osobom ;) Wojna wisiała w powietrzu od dłuższego czasu poniewaz nie będziemy akceptowac cicych układow za naszymi placami. Wszytko jest do dogadania, ale trzeba chciec i potrafic gadac. Poniektóre osoby bedą wiedziały o czym pisze, ale one tutaj i tak sie nie wypowiedzą.

Co do wizji stworzonych przez twoja osobe - pozwól że o tym co będzie dla nas dobre a co nie zadecydujemy sami ;)

Z wyrazami braku szacunku dla naszych obecnych i przyszlych wrogów - Shinsengumi :D

Aha i jeszcze jedna dobra rada - lepiej miec 3 prawdziwych sojuszników niz 10 w teorii lub na papierze. Stosujcie ta maksymę bo w tej grze sprawdza sie ona lepiej niz gdziekolwiek indziej.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (22.03.2009, 22:54)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Sunday, 22.03.2009, 22:57

Te dwa urlopy były dużo wcześniej zaplanowane;) Jeden już od ponad 20 dni siedzi;) Zresztą jego już w klanie nie ma...
Co do sojuszników to wydawali się pewniejsi. Ale całość Wy zweryfikowaliście. I dzięki temu My też będziemy mieli rozrywkę jak to się wszystko skończy:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

33

Sunday, 22.03.2009, 23:01

Lomnas jestes tego pewien?? :P
Zdejmij mi ostrzeżenia to porozmawiamy o rozjemie ;) Żartowałem :D

generalnie lubie was chłopaki, ale czasami przeginacie i tak jak rozrabiającemu malemu dziecku trzeba dac klapsa :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Sunday, 22.03.2009, 23:05

Czegoś trzeba być pewnym;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

35

Sunday, 22.03.2009, 23:17

Powiem szczerze - to mało pewne :P
pewnym byłes waszego układu Litevskiego, jak widzisz to jedna wielka kicha była :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Sunday, 22.03.2009, 23:18

Ale próbować można:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

37

Sunday, 22.03.2009, 23:22

Zawsze można ;)

BTW...aż sie dziwię że nie dostalem jeszcze warna za pisanie nie na temat :P

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Sunday, 22.03.2009, 23:24

Bo ja Cię zmuszam do pisania:P Lekką hipokryzją by tu zajechało...:D
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

39

Sunday, 22.03.2009, 23:29

Dobra w takim razie, na tą chwile wystarczy tego OT ;)

40

Monday, 23.03.2009, 00:21

Ech, dzieci dzieci...;D

Tylko jedną prośbę mam - niech nikt nikogo tutaj nie obraża ani nie prowokuje do obrażania, to będzie naprawdę dobrze :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0