Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

  • "VeiN" started this thread

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Tuesday, 24.03.2009, 21:39

Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

22

Wednesday, 25.03.2009, 05:52

Palaczom (obecnym i bylym) polecam slonecznik. Doskonale sie sprawdza jako zajecie zarowno dla palcow jak i dla ust. Ale nie o tym chcialem. Widze, ze mody nareszcie wzieli sie za uczenie dzieciarni ortografii. Bardzo dobrze, bo od tych wszystkich bochaterow czy chistorii az oczy bolaly. Za moich czasow ( :D ) nie do pomyslenia juz w 2 klasie podstawowki!
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Wednesday, 25.03.2009, 11:00

Ale teraz sobie papierek można załatwić;) A jak już takowy mają to im zwisa czy piszą poprawnie bo papierek ich od tego zwalnia... Nawet z korekcji błędów w FF niektórzy nie korzystają...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Wednesday, 25.03.2009, 17:54

hehe baldr, to ze zdarzaja ci sie bledy nieoznacza jednoczesnie zes jest dziecko. Sie przyznaje, ze niewiedziec czemu piszac szybko i bez zastanowienia nad pisowania historie przez h pisze a prehistorie przez ch i jakos nieumiem sobie przyswoic tego :D
Za moich czasow, by usprawiedliwic lenistwo na polskim niemozna bylo jeszcze miec papierka, ale dzielnie walczylem z systemem i polowicznie widac wygralem ;D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 25.03.2009, 18:39

Mam do was prośbę, zwłaszcza do tych starszych, niedługo mam konkurs recytatorski i nic, a nic nie mam pomysłu na recytowany tekst. Wolałbym wiersz, bo to najłatwiej mi się mówi. Macie może jakieś pomysły?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

26

Wednesday, 25.03.2009, 18:40

Ponieważ wywołałeś tych "starszych" - a Bogurodzice próbowałeś? xD Pamiętam jak w 1410 ładnie ją chłopaki wyrecytowali...
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Wednesday, 25.03.2009, 18:41

Myślałem nad "Odą do młodości" i "Redutą Ordona", ale oklepane :/
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

28

Wednesday, 25.03.2009, 19:22

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (25.03.2009, 19:30)


29

Wednesday, 25.03.2009, 20:39

Gniew, Bogini, opiewaj Achilla, syna Peleusa
zgube niosący i kleski nieprzeliczone Achajom...
Pamiętam jak kiedyś taki ślepy koleś to recytował ;)

30

Wednesday, 25.03.2009, 22:03

Ja na konkursie w podstawówce recytowałem "Balladę o Earendilu" z Władcy Pierścieni. :) Ale pozwolili mitylko pierwsze pięć strof, bo ponoć za długie.. ;P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

31

Thursday, 26.03.2009, 00:00

A ja jak na inzyniera przystalo moge co najwyzej wyrecytowac zasady dynamiki Newtona :P
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

32

Wednesday, 01.04.2009, 11:29

Wam też mąż/żona/rodzice marudzą że dużo przed kompem siedzicie? Bo ja mam marudzenie ciągłe.... ale żebym to jeszcze naprawdę siedział i cały dzień łupał to ja sobie wskoczę na TE na 5 min a tu już przytyki :( Wioski mi przez to podupadają. Chciałbym się zorientować czy to norma i mam się z tym pogodzić czy może taki mój nieszczęsny los?
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

33

Wednesday, 01.04.2009, 11:32

Tja... znam to... "A Ty nawet dnia nie możesz bez tego TE? Ty uzależniony jesteś!"
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Mad

Początkujący

Postów: 8

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Wednesday, 01.04.2009, 11:56

ja tak kumplowi narzekałam co tylko u niego na weekend byłam...
a teraz? sama musze co chwilę wchodzić ^^ chociaż nie powiem przy [xxx] spędzałam więcej czasu bo tam się więcej dzieje jak dla mnie ale jak na razie nie narzekam za bardzo ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (01.04.2009, 16:04)


35

Sunday, 05.04.2009, 20:18

eee to norma
"dopiero wstałeś i już włączasz to dziadostwo"
no trzeba rano pobudować i pochować surke
"Ledwo przyszedłeś i już !" trzeba sprawdzić co tam się dzieje czy farmią czy co :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

36

Thursday, 09.04.2009, 14:47

Nom jakoś tak wychodzi. Ale nie codziennie. Weekendy daje sobie wolne od TE wale urlopik na oba konta i..... jadę do szkoły :( Ale jak weekend wolny to też nie gram bo mi się nie chce albo mam od groma roboty związanej z pracą lub szkołą. W sumie to jak tak sobie pomyśle to nie gram aż tak dużo a narzekania ciągle są tylko się ukradkiem przysiądę i już marudzenie. Ehh chyba na to nie ma rady.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

37

Thursday, 09.04.2009, 15:54

jest jeden sposób ale on także ma swoje minusy....
a mówie o przekonaniu do założenia konta i grania ;)

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 09.04.2009, 16:27

A potem byłyby kłótnie z drugą połową, kto ma lepszą taktykę, i który boh jest lepszy, a w konsekwencji zero seksu i ciche dni... może lepiej w zatyczki do uszu zaiwestować :D
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

39

Tuesday, 14.04.2009, 18:42

a jeszcze moze ban za multikonto wleciec :( nie żona w TE to poroniony pomysł! :)

40

Tuesday, 14.04.2009, 21:30

Wróciłem :D Planuje co by tutaj na serwerze zbroic :D