Nie jesteś zalogowany.

1

Wednesday, 04.06.2008, 12:47

Szukanie ofert handlowych

Filtrowałem oferty wystawiane na rynku, szukając jako produktu poszukiwanego kamienia a pole "dowolne" wybrałem przy surowcu oferowanym. Nie znalazłem żadnego, co prawdę mówiąc mnie nie zdziwiło, jako, że lista ofert jest jednostajna "wymienię krzemień na kamień" :) Ale postanowiłem sobie zobaczyć, czy wyszuka mi krzemień jako produkt poszukiwany w zamian za dowolny i ku mojemu zdziwieniu także nic nie znalazło. Czyli system filtrowania się zatkał :) Dodam, że zagrody nie postawiłem ale czy to wpływ na to to nie wiem. Za to wolałbym wiedzieć, że może jest i kamień do kupienia gdzieś w ofertach :) ... Pozdrawiam

Soulfreezer

2

Wednesday, 04.06.2008, 13:08

z zagroda "poszukiwany surowiec" tez nie dziala, na szczescie mozna szukac wg oferowanego :)
co mnie bardziej denerwuje, to ze jak wystawi sie 2 oferty na sprzedaz to nie mozna juz nic kupic, blokada 2ch transakcji

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Wednesday, 04.06.2008, 13:12

Potwierdzony, zakolejkowany do naprawy ;)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Wednesday, 04.06.2008, 13:24

szybka reakcja :) wow!!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 04.06.2008, 16:18

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Podobne wątki