Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 24.03.2009, 23:55

Shinsengumi

Korespondencja z Shinsengumi:

Nadawca: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 22:55:29

może spróbujemy jak smakuje wasz klan :D Taka mała przekąska po żulacha :D

Adresat: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Re: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 23:01:41

Zapraszam na herbatkę każdego chętnego. Na przykład jutro. Możemy jeszcze
ustalić dokładną godzinę. Ty przyjeżdżasz najlepszą armią, ja wystawiam
wszystko co mam i się pierzemy. No chyba, że obawiasz się tak bez kolegów :)

Nadawca: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Re: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 23:10:00

oczywiście ze sie obawiam...w opisie masz 1 vs 1...wiec zróbmy armię 1 vs 1
aby było sprawiedliwie ;)
Poza tym u nas klan pisane jest przez duże K a nie jak w waszym przypadku i
zuli pisane - Clown :D

Adresat: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Re: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 23:23:29

Grasz już 8 miesięcy, ja 3,5. Różnica między nami wydaje się jednak
mniejsza. Zastanawiam się, co ty w ogóle potrafisz. Trudno to sprawdzić
dopóki nie będę miał zbliżonej siły do ciebie. Ale myślę, że to
tchórzostwo przy takiej przewadze nie pójść jedną armią na 4 moje. Są
ludzie słabsi od ciebie, z którymi takie potyczki organizuję. Jak się boisz,
to może daj znać Bleehowi. Chętnie spotkam się z jego armią 800 piechurów.
Albo sam do niego napiszę.

Pozdrawiam

Nadawca: Shinsengumi Tytuł wiadomości: Re: Bardzo ciekawy opis... Data wysłania: 2009-03-24 23:47:10

spotkasz sie...z całym klanem :P Masz to jak w banku :D

---------------------------------------------

Robię ankietę. Pytanie: co z tym gościem jest nie tak?
Odpowiedź a: Erased
Odpowiedź b: Erased
Odpowiedź c: Erased
Czekam na głosy...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (25.03.2009, 00:05)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.03.2009, 00:01

Jak robisz to rób poważną ankietę... Warn za Offence. Lomnas.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 25.03.2009, 00:04

Spox. Przyjmuję warn z pokorą. A erased pisze się przez a ;)

Tak to jest jak się za szybko pisze;) Literki coś się ustawiać wtedy nie chcą...
Lomnas

Wprowadziłem wszystkich w błąd pisząc ten wątek. Nie znałem wszystkich faktów. Okazało się, że Shinsengumi, niczym cesarz z filmu Gladiator, przejrzał moje tyleż ambitne co podłe plany i stąd cała ta chęć zniszczenia mnie. Przepraszam go niniejszym i proszę o zamknięcie wątku. Wszelka nadzieja obalenia hegemonii Wielkiej Unii upadła.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Pontus" (25.03.2009, 00:20)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 25.03.2009, 00:26

//Zamykam na prośbę autora.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 25.03.2009, 00:27

RE: Shinsengumi

Pytanie: co z tym gościem jest nie tak?
Nic nadzwyczajnego z nim nie jest. Po prostu ma kompleks władzy. To tak z grubsza jest sedno sprawy.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Wednesday, 25.03.2009, 07:06

Vein raczej napisz prawde a nie bzdury - kompleks nudy to właściwe określenie.
Swoja drogą nie mam pojecia co autor watku chciał osiągnąć, cytując nasza korespondencję oraz robiąc smieszna ankietę w której zapewne wszystkie odpowiedzi były obrazliwe lub co najmniej prowokujace.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (25.03.2009, 07:23)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 25.03.2009, 07:26

Kompleks lepszych kolegów oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

8

Wednesday, 25.03.2009, 10:47

Panowie nieróbcie sobie żartów ,jak już nic niejesteście wstanie wymyślić to doszukujecie sie podtekstów psycho,dopatrujecie się jakiś kompleksów.Mam propozycję może zacznijcie od siebie, ja tu w tym wszystkim widze tylko jeden jedyny kompleks,wy macie kompleks klanu Młodzi Wilcy niemoże się wam pomieścić w waszych główeczkach że komuś się udało zebrać i zgrać ze sobą kilkanaście osób, które sie nawzajem rozumią i uzupełniają. Powiem wam coś , darujcie już sobie jeśli niemacie nic do powiedzenia niezabierajcie głosu, bo to wygląda tylko na nabijanie postów. A pan Panie Pontus tak kozakuje i zaprasza jedną armię na starcie ze swoimi czteroma, wszyscy wiedzą że nawet najbardziej przeciętna armia pomijając te ze stolicy to 350- 400 jednostek i to nam daje w sumie około 1.2k plus stolica około 200 razem 1.4 więc i taka armia 0.8k jednostek niestraszna , ja mam taką propozycję jeżeli tak zależy Panu na potyczce to ja zapraszam do siebie Pana jedna armia i moje dwie co pan na to?

9

Wednesday, 25.03.2009, 12:18

W drugim poście jest sprostowanie pierwszego i wydaje mi się, że ten drugi jest dla was pochlebny. Mówi o waszej przebiegłości i zdolności utrzymania się przy władzy. Jeśli odebrałeś go inaczej, wybacz.

Z pewnością cię odwiedzę. Zniszczenie mnie zajmie wam jeszcze chwilę i do tego czasu trochę się jeszcze pobawię. A armii nie mam jeszcze tak dużej, jak piszesz. Moje wioski są dopiero na 4 poziomie. Moja łączna armia to 900 piechurów. Przy dobrym poziomie hero bleeha, bitwa z jego armią byłaby wyrównana. Naprawdę nie macie czego się bać.

Vein
Jak chcę, żeby jakiś wątek nie był zamykany, to mi go zamykasz. Jak proszę o zamknięcie, to ponownie otwierasz :huh:
Wątek jest do zamknięcia. Wszystko wyjaśniłem. Przepraszam jeszcze raz MW (a w szczególności Shinsengumiego) za pomówienia. Rządźcie długo i szczęśliwie.