Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 25.03.2009, 17:12

Budowanie nowych wiosek - naliczanie surowców.

Taki mały błąd według mnie, czemu po postawieniu nowej wioski nie są od początku naliczone surowce?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 25.03.2009, 17:15

Jakiś przykład? Przyrost podstawowy jest mały przecież i przez kilka minut nie widać naliczania...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 25.03.2009, 17:20

RE: Budowanie nowych wiosek - naliczanie surowców.

Taki mały błąd według mnie, czemu po postawieniu nowej wioski nie są od początku naliczone surowce?

Akcje nie będące atakami są kończone w momencie zalogowania się na konto.

Uściślając - odświeżenia odpowiedniej strony w grze.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (25.03.2009, 17:26)


4

Wednesday, 25.03.2009, 17:23

Przykład:

Wysyłam osadnika i idę spać stawia wioskę 23:00.
Klikam na wioskę o 15:00 i null surowców.

Surowce się nie naliczają wcześniej póki nie wejdę na wioskę lub kliknę wiadomość inf. o założeniu nowej wioski (któreś z dwojga możliwości albo obie)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 25.03.2009, 17:24

Wyżej masz odpowiedź;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)