You are not logged in.

[nie bug] Anty-bot

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, March 27th 2009, 1:10pm

Anty-bot

czy ja jestem bootem?;/

Quoted

Aby uniknąć zablokowania nie należy:
- otwierać stron Time Edge bardzo szybko jedna za drugą, zwłaszcza dotyczy to nowych zakładek, choć nie tylko,
- odświeżać kilku zakładek z Time Edge jednocześnie (należy odświeżać je po kolei, z zachowaniem minimum 1-2 sekundowych odstępów).
nic takiego nie zrobiłem;/




This post has been edited 2 times, last edit by "Daimon Frey" (Mar 27th 2009, 5:53pm)


2

Friday, March 27th 2009, 1:21pm

Anty-bot jest zabezpieczeniem przed osobami/programami, które odświeżają zbyt często stronę, generując obciążenie bazy.

3

Friday, March 27th 2009, 1:27pm

net mi sie wiechnoł albo serwer zamulił i..
kliknołem pare razy zakładke bo w ogóle baza danych jak dla mnie zwariowała tzn.
miałem budowe 2 kopalni zakolejkowaną a na obrazkach niby tylko jedna kliknąłem by anulować i.. BUM!;)

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

4

Friday, March 27th 2009, 3:45pm

kliknołem pare razy zakładke


To było właśnie to. Kliknąć raz i poczekać. A jak już kilka razy to w odstępach a nie szybko.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

5

Friday, March 27th 2009, 3:52pm

Problem w takich wypadkach wychodzi od ciebie, gdy net ci zamulił. Wczytujesz stronę, ale nie wchodzi za szybko lub stoi w miejscu, wtedy sam odświeżasz kilka razy stronę/strony. Kiedy przez chwilę twój "net nie odpowiada" to każde twoje kliknięcie jest kumulowane. W momencie kiedy rusza (to może np. trwać 15s) to wszystkie zapytania do serwera są wysyłane na raz - efekt jest szczególnie widoczny gdy odświeżasz kilka zakładek - twoim zdaniem w pewnych odstępach czasu, ale przez to, że ci net zamulił masz kumulację i wszystkie zapytania są wysyłane jednocześnie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych