Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Anty-bot

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 27.03.2009, 13:10

Anty-bot

czy ja jestem bootem?;/

Cytat

Aby uniknąć zablokowania nie należy:
- otwierać stron Time Edge bardzo szybko jedna za drugą, zwłaszcza dotyczy to nowych zakładek, choć nie tylko,
- odświeżać kilku zakładek z Time Edge jednocześnie (należy odświeżać je po kolei, z zachowaniem minimum 1-2 sekundowych odstępów).
nic takiego nie zrobiłem;/




Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Daimon Frey" (27.03.2009, 17:53)


2

Friday, 27.03.2009, 13:21

Anty-bot jest zabezpieczeniem przed osobami/programami, które odświeżają zbyt często stronę, generując obciążenie bazy.

3

Friday, 27.03.2009, 13:27

net mi sie wiechnoł albo serwer zamulił i..
kliknołem pare razy zakładke bo w ogóle baza danych jak dla mnie zwariowała tzn.
miałem budowe 2 kopalni zakolejkowaną a na obrazkach niby tylko jedna kliknąłem by anulować i.. BUM!;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 27.03.2009, 15:45

kliknołem pare razy zakładke


To było właśnie to. Kliknąć raz i poczekać. A jak już kilka razy to w odstępach a nie szybko.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 27.03.2009, 15:52

Problem w takich wypadkach wychodzi od ciebie, gdy net ci zamulił. Wczytujesz stronę, ale nie wchodzi za szybko lub stoi w miejscu, wtedy sam odświeżasz kilka razy stronę/strony. Kiedy przez chwilę twój "net nie odpowiada" to każde twoje kliknięcie jest kumulowane. W momencie kiedy rusza (to może np. trwać 15s) to wszystkie zapytania do serwera są wysyłane na raz - efekt jest szczególnie widoczny gdy odświeżasz kilka zakładek - twoim zdaniem w pewnych odstępach czasu, ale przez to, że ci net zamulił masz kumulację i wszystkie zapytania są wysyłane jednocześnie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych