Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] Brak nazw run

1

Friday, 27.03.2009, 21:37

Brak nazw run

Dzisiaj zauważyłem, że na aukcjach, jak i w zbrojowni, nie pojawiają się "w dymku" nazwy run, a jedynie dawane przez nie bonusy.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 27.03.2009, 21:42

Punkt 9 FAQ...
Poza tym Ctrl+F5, przeczyścić pamięć podręczną i usunąć ciasteczka.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Friday, 27.03.2009, 22:20

To z konsoli błędów:

Błąd: document.getElementById("p" + p) is null
Plik źródłowy: http://t1.czaswojny.interia.pl/index.php…o=itemlist&t=69
Wiersz: 191

Odświeżenie i wywalenie ciasteczek + czyszczenie pamięci podręcznej nie pomogły.

Tu są dwa screeny:

http://img4.imageshack.us/gal.php?g=42869710.jpg

Dokładnie taki sam efekt występuje w przypadku zwojów, natomiast nie dotyczy innych przedmiotów.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pan_Waldek" (28.03.2009, 12:48)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 30.03.2009, 10:30

Zpatchowałem błąd JS, o którym piszesz, z tym że bardzo wątpię, by mógł on powodować jakiekolwiek widoczne objawy. Na mój gust używasz jakiegoś pluginu do Firefoxa, który błędnie powoduje takie działania, np Firebug. U mnie jeśli Firebug jest aktywny, to objawy są identyczne, jak te które podałeś. Używając tego pluginu najlepiej włączać go tylko dla określonych stron, dla pozostałych powinien być nieaktywny, bo spowalnia tylko pracę przeglądarki, a i tak w razie potrzeby zawsze można użyć opcji 'Inspect/Zbadaj'.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

5

Monday, 30.03.2009, 15:35

Sprawdziłem i jest dokładnie tak jak piszesz, po wyłączeniu firebuga nie ma już tego problemu, dzięki za pomoc.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 30.03.2009, 22:22

//zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Podobne wątki