Nie jesteś zalogowany.

1

Sunday, 29.03.2009, 20:24

pytanie do pani Agaty........

mam pytanie do Thorgi , choć mógłbym je zadać na PW , to jednak na odpowiedź czekają być może liczni gracze......
Pytam teoretycznie jakby co - choć rozważam to na przyszłość......( być może.. )
Ostatnimi dniami zauważona jest tendencja do rozchylania widełek kar dla graczy ( oczywiście wszystko w ramach regulaminu... ) , ale co będzie mnie czekało i drugiego gracza , gdy w przypadku awarii internetu , wyłączenia zbyt długiego prądu ( u mnie wczoraj 4 godziny ) itp. chciałbym włączyć na swoim koncie urlop na odległość ? Wyjaśniam . W regulaminie dopuszcza się wchodzenie na inne konto w celu włączenia komuś urlopu . Ok. Ale dalej pisze , że nie wolno udostępniać haseł .Gdybym poprosił kogoś przez telefon o włączenie urlopu to musiałbym podać swoje hasło . No i tu łamię regulamin .Jak do tego dojdzie , że kolega będzie musiał poczekać na koniec nagłego wrogiego ataku , a przecież nie zostawi swojego konta bez opieki , to zaloguje się na moje konto przynajmniej dwukrotnie . I co wtedy pani Agato ? Program wykryje multikonto .Myślałem o niezwłocznym podaniu na PW opisu teoretycznej tej sytuacji , ale kolega boi się wymyślonego mojego pomysłu .................. Będzie kara czy nie ?.....
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

2

Monday, 30.03.2009, 08:28

W wypadku, gdy wejście na konto będzie tylko w celu włączenia urlopu, można podać komuś hasło. (trudno byłoby inaczej) ;)
Jeżeli nie będą wykonywane żadne inne akcje to ponowne zalogowanie wymuszone koniecznością czekania na koniec ataku jest dozwolone (dobrze byłoby zapisać raport z ataku).

3

Tuesday, 31.03.2009, 22:15

bardzo konkretna odpowiedz ale jezeli nie moge wlaczycc urlopu bo ktos mnie szpieguje lub wyslal na konto kolegi oblega to co wtedy ?

Czy moge byc zalogowanu 24h [kilka logowan] i czeka na monosc wykonania mego zadania [wlaczenia urlopu] ??

[Moze lepiej by mozliwosc wlaczenenia urlopu nie byla zalezala od akcji innych armi na nas ? ]


Pozdrawiam

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 31.03.2009, 22:53

Gdy ktoś poszedł na urlop to żadne akcje innych graczy nie mogą zostać przeprowadzone na jego wiochy.

W przypadku oblegów byłoby to totalnie niesprawiedliwe gdyż wymszuałoby systemowe anulowanie oblega - raj dla oszustów i desperatów, którzy wolą iść na urlop niż stracić wiochę.
Szpiegowanie trwa na tyle krótko, że rzadko ma na to wpływ. System nie będzie zmieniany.

Dobra rada ;): chcesz iść na urlop to nie włączaj na ostatnią chwilę przed wyjazdem a na dzień przed.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

5

Friday, 03.04.2009, 08:32

Dziękuję .....w razie awaryjnej sytuacji wiem już co robić .............
W podzięce badania pani Agato u mnie bezpłatne.......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........