You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Wednesday, April 1st 2009, 10:42am

Ja kliknąłem sposobem opisanym wyżej i zadziałało, ale widzę że wielu sasiadów mi juz nie zostało.
:rotfl:

22

Wednesday, April 1st 2009, 10:44am

U mnie też ubywa ludzi. Już znikły mi pierwszopoziomowe wioski z kamienia i kilka nieaktywnych farm. Na szczeście klan jest w miarę aktywny i pilnuje kont. Dałem im szybko znać żeby się podłączyli i pilnowali.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

23

Wednesday, April 1st 2009, 10:47am

No do jutra pewnie zostanie kilka osób na serwie ?( . Może to jakiś nowy sposób na czyszczenie nie aktywnych kont :rotfl: .
Ciekawe kto przy tym grzebał...

24

Wednesday, April 1st 2009, 10:49am

powiem tak, u mnie na mapce zostałem sam i nikogo na około nie ma. Najbliższa wioska 15 pół w lewo.

Pipolux

Beginner

• Send private message

25

Wednesday, April 1st 2009, 10:51am

to teraz trzeba zrobic dyżury !!! JA do 11.00 mama od 12.00 do 14.00, potem ojciec i dzwonię by babcia i dziadek przyjechali !!!!!!!

• Send private message

26

Wednesday, April 1st 2009, 10:57am

Wszystkie farmy mi wcięło... :| Ale na szczęście też widzę że wrogów przerzedziło. :) troche wolnej przestrzeni się zrobiło :P Dobrze że dziś nie muszę wychodzić z domu :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

27

Wednesday, April 1st 2009, 10:58am

No chyba że naprawią ten problem. Myślę że szybko się z tym uporają bo to poważny problem. Najprawdopodobniej wprowadzą backup serwera ale z tego co pamiętam to ostatni jest ze STYCZNIA!

28

Wednesday, April 1st 2009, 11:01am

Albo jest to plan wykasowanie nieaktywenych kont, tylko ze skrypt zatrzymywania tego nie dziala...... albo blad serwera...

29

Wednesday, April 1st 2009, 11:03am

No to na pewno to. No bo co by mogło być innego.... ale po takim błędzie trzeba będzie odtworzyć konta jakoś a na to jedynym rozwiązaniem jest backup.

30

Wednesday, April 1st 2009, 11:05am

Włączono automatycznie usuwanie konta. Konto zostanie usunięte za: 0:08:58! Kliknij tutaj aby zatrzymać!
=============================
Wystąpił błąd Javascript w pliku index.php w linii 573 wiersz 6.
Czy chcesz debugować?
==============================
co to ma byc????????????????????

31

Wednesday, April 1st 2009, 11:06am

to jeszcze nic

jak ktoś ma konto w banku i wykonuje operacje przez internet
też nastąpi kasacja konta, w tej chwili już się nie da nic zrobić
to jest straszny wirus, jedyna szansa to teraz z buta do banku
i wypłacać pieniądze, może uda się choć trochę uratować

• Send private message

32

Wednesday, April 1st 2009, 11:09am

O choroba... to mam teraz dylemat... siedzieć przy TE czy lecieć do banku po te trzy stówki co jeszcze mam na koncie... :|

_____________________________________________________________________________________________

Pipolux

Beginner

• Send private message

33

Wednesday, April 1st 2009, 11:11am

O JEZU !!!!! A ja właśnie dostałem przelew na konto z roboty !!!!!!!!! Ale jak pobiegnę do banku to strace konto w TIME EDGE !!!!! Pomocy !!!! CO ZROBIC ???? ?(

34

Wednesday, April 1st 2009, 11:13am

Bierz kompa na plecy i leć póki czas :)

Pipolux

Beginner

• Send private message

35

Wednesday, April 1st 2009, 11:13am

Rozmawiałem za adminem !!!! podobno jest rada na ten błąd !!!!!!!!!!!! Trzeba odinstalować Windowsa i po ponownym wgraniu powinno być ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Send private message

36

Wednesday, April 1st 2009, 11:14am

No, mój dylemat właśnie zniknął...

Login: peterwiggin
Taki użytkownik nie istnieje. Czy chcesz się zarejestrować?

Zajefajnie, zaczytałem się na forum i po koncie... <ściana>

Normalnie pozwę do sądu tych z&*^%$&$ z administracji że dopuścili do czegoś takiego! Tyle miesięcy pracy poszło w &*&%$%^$#^. Za%^&^%&$lę!!!

37

Wednesday, April 1st 2009, 11:15am

Też tak słyszałem kompletny format i bedzie ok

Ja pozwe ich z Tobą może wogóle się zmówimy i pozwiemy ich wszyscy razem to sie do konca zycia nie wypłcą

This post has been edited 1 times, last edit by "Sunny" (Apr 1st 2009, 11:22am)

38

Wednesday, April 1st 2009, 11:15am

9minut

prawie nie ma szans zdążyć do banku
trzeba wejść do time edge wtedy się włącza odliczanie 9 min
i w tym czasie trzeba zdążyć do banku
trzeba dużą koordynację wykonać
najpierw znajomy musi zająć kolejkę , potem włączamy time edge
i biegniemy do banku, jeżeli nie wyrobimy się w 9 minut
powtarzamy operację

39

Wednesday, April 1st 2009, 11:17am

mam informacje z pierwszej ręki... dzisiaj do 15:00 cały serwer ma byc wyczyszczony, gdyż jest jakis błąd... bedziemy musieli zaczynac grę od zera:(:(

40

Wednesday, April 1st 2009, 11:17am

To pewnie ten wirus Conficker! To na pewno jego sprawka. Zainfekował bardzo dużą ilość kompów i właśnie się uaktywnił, a to są tego efekty.
Poniżej cytat jednego z arykułów na interii:
"Eksperci ds. bezpieczeństwa dokonali przełomu w pięciomiesięcznej bitwie z robakiem Conficker. Odkryli oni, iż złośliwe oprogramowanie zostawia w zainfekowanej maszynie swego rodzaju "odcisk palca", co znacznie ułatwia ogólnie dostępnym skanerom wykrycie tego pasożyta.

Odkrycie to oznacza, że administratorzy sieci będą mogli po raz pierwszy w prosty sposób pozytywnie zidentyfikować w swoim LAN maszynę opanowaną przez robaka.

Sygnatury te są już dostępne przynajmniej dla połowy tuzina skanerów sieciowych, takich jak open-source'owy Nmap, McAfee Foundstone Enterprise czy Nessus autorstwa Tenable Network Security."

Może skanowanie pomoże?