Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Wednesday, 01.04.2009, 10:42

Ja kliknąłem sposobem opisanym wyżej i zadziałało, ale widzę że wielu sasiadów mi juz nie zostało.
:rotfl:

22

Wednesday, 01.04.2009, 10:44

U mnie też ubywa ludzi. Już znikły mi pierwszopoziomowe wioski z kamienia i kilka nieaktywnych farm. Na szczeście klan jest w miarę aktywny i pilnuje kont. Dałem im szybko znać żeby się podłączyli i pilnowali.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

23

Wednesday, 01.04.2009, 10:47

No do jutra pewnie zostanie kilka osób na serwie ?( . Może to jakiś nowy sposób na czyszczenie nie aktywnych kont :rotfl: .
Ciekawe kto przy tym grzebał...

24

Wednesday, 01.04.2009, 10:49

powiem tak, u mnie na mapce zostałem sam i nikogo na około nie ma. Najbliższa wioska 15 pół w lewo.

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Wednesday, 01.04.2009, 10:51

to teraz trzeba zrobic dyżury !!! JA do 11.00 mama od 12.00 do 14.00, potem ojciec i dzwonię by babcia i dziadek przyjechali !!!!!!!

26

Wednesday, 01.04.2009, 10:57

Wszystkie farmy mi wcięło... :| Ale na szczęście też widzę że wrogów przerzedziło. :) troche wolnej przestrzeni się zrobiło :P Dobrze że dziś nie muszę wychodzić z domu :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

27

Wednesday, 01.04.2009, 10:58

No chyba że naprawią ten problem. Myślę że szybko się z tym uporają bo to poważny problem. Najprawdopodobniej wprowadzą backup serwera ale z tego co pamiętam to ostatni jest ze STYCZNIA!
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

28

Wednesday, 01.04.2009, 11:01

Albo jest to plan wykasowanie nieaktywenych kont, tylko ze skrypt zatrzymywania tego nie dziala...... albo blad serwera...

29

Wednesday, 01.04.2009, 11:03

No to na pewno to. No bo co by mogło być innego.... ale po takim błędzie trzeba będzie odtworzyć konta jakoś a na to jedynym rozwiązaniem jest backup.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

30

Wednesday, 01.04.2009, 11:05

Włączono automatycznie usuwanie konta. Konto zostanie usunięte za: 0:08:58! Kliknij tutaj aby zatrzymać!
=============================
Wystąpił błąd Javascript w pliku index.php w linii 573 wiersz 6.
Czy chcesz debugować?
==============================
co to ma byc????????????????????

31

Wednesday, 01.04.2009, 11:06

to jeszcze nic

jak ktoś ma konto w banku i wykonuje operacje przez internet
też nastąpi kasacja konta, w tej chwili już się nie da nic zrobić
to jest straszny wirus, jedyna szansa to teraz z buta do banku
i wypłacać pieniądze, może uda się choć trochę uratować

32

Wednesday, 01.04.2009, 11:09

O choroba... to mam teraz dylemat... siedzieć przy TE czy lecieć do banku po te trzy stówki co jeszcze mam na koncie... :|
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Wednesday, 01.04.2009, 11:11

O JEZU !!!!! A ja właśnie dostałem przelew na konto z roboty !!!!!!!!! Ale jak pobiegnę do banku to strace konto w TIME EDGE !!!!! Pomocy !!!! CO ZROBIC ???? ?(

34

Wednesday, 01.04.2009, 11:13

Bierz kompa na plecy i leć póki czas :)

Pipolux

Początkujący

Postów: 13

Skąd: Jukatan

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Wednesday, 01.04.2009, 11:13

Rozmawiałem za adminem !!!! podobno jest rada na ten błąd !!!!!!!!!!!! Trzeba odinstalować Windowsa i po ponownym wgraniu powinno być ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

36

Wednesday, 01.04.2009, 11:14

No, mój dylemat właśnie zniknął...

Login: peterwiggin
Taki użytkownik nie istnieje. Czy chcesz się zarejestrować?

Zajefajnie, zaczytałem się na forum i po koncie... <ściana>

Normalnie pozwę do sądu tych z&*^%$&$ z administracji że dopuścili do czegoś takiego! Tyle miesięcy pracy poszło w &*&%$%^$#^. Za%^&^%&$lę!!!
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

37

Wednesday, 01.04.2009, 11:15

Też tak słyszałem kompletny format i bedzie ok


Ja pozwe ich z Tobą może wogóle się zmówimy i pozwiemy ich wszyscy razem to sie do konca zycia nie wypłcą

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Sunny" (01.04.2009, 11:22)


38

Wednesday, 01.04.2009, 11:15

9minut

prawie nie ma szans zdążyć do banku
trzeba wejść do time edge wtedy się włącza odliczanie 9 min
i w tym czasie trzeba zdążyć do banku
trzeba dużą koordynację wykonać
najpierw znajomy musi zająć kolejkę , potem włączamy time edge
i biegniemy do banku, jeżeli nie wyrobimy się w 9 minut
powtarzamy operację

39

Wednesday, 01.04.2009, 11:17

mam informacje z pierwszej ręki... dzisiaj do 15:00 cały serwer ma byc wyczyszczony, gdyż jest jakis błąd... bedziemy musieli zaczynac grę od zera:(:(

40

Wednesday, 01.04.2009, 11:17

To pewnie ten wirus Conficker! To na pewno jego sprawka. Zainfekował bardzo dużą ilość kompów i właśnie się uaktywnił, a to są tego efekty.
Poniżej cytat jednego z arykułów na interii:
"Eksperci ds. bezpieczeństwa dokonali przełomu w pięciomiesięcznej bitwie z robakiem Conficker. Odkryli oni, iż złośliwe oprogramowanie zostawia w zainfekowanej maszynie swego rodzaju "odcisk palca", co znacznie ułatwia ogólnie dostępnym skanerom wykrycie tego pasożyta.

Odkrycie to oznacza, że administratorzy sieci będą mogli po raz pierwszy w prosty sposób pozytywnie zidentyfikować w swoim LAN maszynę opanowaną przez robaka.

Sygnatury te są już dostępne przynajmniej dla połowy tuzina skanerów sieciowych, takich jak open-source'owy Nmap, McAfee Foundstone Enterprise czy Nessus autorstwa Tenable Network Security."

Może skanowanie pomoże?
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Podobne wątki